Skocz do zawartości

Gymkhana - nowy rodzaj wyscigow


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Ok - link był, ale faktycznie w dość niefortunnym wątku.

 

Proponuję więc zostawić tę dyskusję tutaj, bo jak zamknę, to przez najbliższe pół roku powstanie z 15 identycznych wątków, w których ktoś napisze, że nie zauważył, że to już było na forum - a będzie miał rację, bo wątek o Rozecie u Wróbla nie sugeruje, że tam można znaleźć informację na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - link był, ale faktycznie w dość niefortunnym wątku.

 

Proponuję więc zostawić tę dyskusję tutaj, bo jak zamknę, to przez najbliższe pół roku powstanie z 15 identycznych wątków, w których ktoś napisze, że nie zauważył, że to już było na forum - a będzie miał rację, bo wątek o Rozecie u Wróbla nie sugeruje, że tam można znaleźć informację na ten temat.

just FYI: ten filmik juz byl zamieszczony w watku pt. "Filmy" (czyli, faktycznie, w dosc niefortunnym watku :razz: :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, nie zauważyłem.

 

Ale mimo wszystko uważam, że z uwagi na fakt, że link do tego filmu zalał internet (dostałem go wczoraj z chyba pięciu źródeł), to wolę zostawić oddzielny wątek, bo - jak wspominałem - przez najbliższe pół roku będziemy zamykali duble założone przez niezorientowanych... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, nie zauważyłem.

 

Ale mimo wszystko uważam, że z uwagi na fakt, że link do tego filmu zalał internet (dostałem go wczoraj z chyba pięciu źródeł), to wolę zostawić oddzielny wątek, bo - jak wspominałem - przez najbliższe pół roku będziemy zamykali duble założone przez niezorientowanych... :roll:

Przemek, jako mod musisz byc bardziej czujny (taka sluzba :mrgreen: )

 

ale w sumie masz racje, mysle, ze taki facet jak Ken Block zasluguje na osobny watek :cool:

 

 

 

p.s. choc nadal uwazam, ze kolega Fitnes (szacun dla tego czlowieka :shock: ), po kilku treningach, przejechalby lepiej (tj. bardziej widowiskowo :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gymkhana to po prostu Time Attack. Czyli jedno okrążenie danego toru na czas. :arrow: Gymkhana sees single cars racing against the clock for one lap around a 1-2km technical paved course. It is a hugely popular form of motor sport with regional series throughout Japan as entry is comparatively easy, and classes are open to any registered car. There are levels of competition for everyone from novices to experts. The top series is the All Japan Gymkhana Championship.

 

In recent years many competitions have been held at mini-circuits that allow higher speeds and demand a high level of technique. Regulation revisions in 2003 resulted in less-modified cars, which tightened up the times and the competition. The relative importance of a car's set-up, including tyres, has increased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze koles daje rade :cool: Auto tez chodzi slicznie :twisted: Ciekawe ile ujec bylo potrzebne zeby zrobic ten filmik :roll: Zwroccie uwage ze jak wyjezdza z hali i wjezdza w ten maly kwadrat gdzie robi baczki to przy wjezdzie stawia go za szeroko i na filmie tego nie ma ale na bank nie wyrobil sie tam... :roll: Co nie zmienia faktu ze jezeli masz miejsce i sprzet to takie filmiki mozna caly dzien krecic(ja bym tak przynajmniej robil :razz: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...