Jump to content
Sign in to follow this  
puzon14079

Gaz do Imprez'ki GT?

Recommended Posts

Co myślicie o wstawieniu gazu do Imprezy GT? Zastanawiam się nad kupnem właśnie takiego samochodu choć boje się że nie dam rady wyrobić na paliwo, wiec wchodzi w grę tylko zagazować go. Choć nie wypada sportowego samochodu gazować. Wniosek tylko taki, zrezygnować i kupić coś innego czy zagazować.

Z góry dzięki. Pozdro.

Dla mnie to profanacja.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie GT'ka jako drugie auto i nie używanie go na codzień, a do tłuczenia najlepiej jakiegoś taniego gruźlika.

Znowu się zacznie :roll:

puzon14079 przekop się przez ten wątek: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=102284

Sporo ludzi na tym forum ma zagazowane turbo subaraki. Z tego wątku dowiesz się kto ma takie auto i u kogo najlepiej taką operację przeprowadzić.

A temat proponuję zamknąć zanim zrobi się młyn.

Temat ma swoich zwolenników których mamy na forum kilku jak również sceptyków którzy krzyczą : NA PAL , PROFANACJA, GAZ DO KUCHENEK. Moim zdaniem jeżeli instalacja dobra, dobrze założona, serwisowana to będzie śmigać. W tym temacie znajdziesz sporo informacji

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=102284

Pamiętaj że paliwo to nie jedyne koszty utrzymania samochodu "sportowego" jak go nazwałeś. I dobrze przemyśl swoją decyzję o zakupie.

Pozdrawiam

PS. ja nie jeżdzę na gazie :mrgreen:

EDIT: tak długo wysylalo że Pablonas mnie ubiegl

Dla mnie to profanacja.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie GT'ka jako drugie auto i nie używanie go na codzień, a do tłuczenia najlepiej jakiegoś taniego gruźlika.

profanacja profanacją ale zamiast dobrej instalacji LPG kup drugi tani samochód do turlania.jest to mozliwe w cenie 4-5k.

I przygotuj się,że GT będzie się przypominał księgowemu nie tylko przy okazji tankowania.

Benzyna to ułamek kosztów, jak sie martwisz okszt benzyny to Cię raczej nie stać na utrzymanie GTeka w sprawności, taka brutalna rzeczywistość.

Dzięki za tego linka, paru rzeczy się dowiedziałem :smile:

z tego co przeczytałem na innym forum, to problem jest z oponami w czteronapędówce, że jak jedna strzeli to wszystkie trzeba wymieniać.

Nie koniecznie, ale jak nie sa nowe to raczej tak.

to tez akurat nie jest najwiekszy problem w utrzymaniu imprezy gt :mrgreen:

tak a propos nie byloby ci wstyd podjechac takim autem na stacje i zatankowac gaz?

puzon14079, o gazie poczytaj w temacie, który podlinkował pablonas a o innych kosztach tutaj http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104355

temat zamykam, gdyż był wielokrotnie wałkowany, jeżeli masz dodatkowe pytania koszty zadaj je w temacie, do którego podałem linka

witam na forum :wink:

A temat proponuję zamknąć zanim zrobi się młyn.

:cool:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...