Jump to content

Michał Kościuszko "Junior" w Subaru na Barbórce

Dyrekcja
 Share

Recommended Posts

• Dyrekcja SIP

Niniejszym mamy przyjemność zakomunikować, że planowana jest reprezentacja w najbliższym rajdzie Barbórki Subaru Import Polska przez najmłodszego polskiego kierowcę rajdowego Michała Kościuszkę "Juniora".

"Junior" ma prowadzić na trasie tegorocznej Barbórki samochód Impreza WRC. Na prawym fotelu zasiądzie Tomasz Borysławski. Dyrekcja wyraża głebokie zadowolenie z faktu, że po długiej nieobecności na trasach rajdowych w Polsce Subaru ponownie się pojawi. Tym bardziej, że 17-letni "Junior" będzie "ideowo" reprezentował tak liczne grono naszych młodych sympatyków. :)

No i super będzie. Trzeba równiez dodać że w drugim Subarku będzie jechał Tuski. Heh po tym sezonie miałem nadzieje na jakąś eNke a tu prosze nie dośc że dwa to jeszcze WRC. Oi będzie się działo :). A dla młodego Kościuszki to chyba będzie debiut w aucie najwyższej klasy.

Przepraszam że nie znam Juniora.

Ale teraz będę śledził Jego karierę. Może wreszcie ktoś pomoże Kucharowi w RMŚ. Muszę się przyznać że jedyny Kościuszko jakiego znam, jeździł na koniu. Życzę Juniorowi takiej samej sławy i trzymam kciuki.

Siwy łeb

No coz, ladnie sie zapowiadalo, ale niestety juz sie skonczylo! Junior uderzyl w szykane na KArowej i juz nie jedzie :( Zaloga cala, o stanie samochodu jeszcze nic nie wiem, ale postaram sie podowiadywac gdzie, kiedy i jak. Wspolczuje, Michal!

Pozdrawiam,

Than

Nie - to niemozliwe :(

Media sciemniaja ! Junior napewno jedzie tylko im sie pomylilo.... :twisted: :wink:

Tak powaznie to szkoda, ale kazdy kilometr czegos uczy i mysle, ze z jego jazdy moze cos byc juz niedlugo !!

Byłem i widziałem. Junior pojechał bardzo słabo na Karowej, jak powiedział Szaya "zjadły go nerwy". Na nawrocie nie dość że zgasił silnik to jeszcze się otarł o betonowe płyty przy wyjezdzie i jeszcze te wypadnięcie z trasy na szykanie. Szkoda go. Pozatym ta Impreza była jakaś cicha :wink:. Ciekawi mnie dlaczego Turas wyruszył na trasie jako pierwszy. A tak wogóle kto by się spodziewał że w pierwszej trójce na Karowej będą Seje :D. Mam nadzieje że Junior sie nie podda i wystartuje Imprezką w przyszłym roku w RSMP.

Powodzenia.

Turski wyruszył na trasę jako pierwszy bo nie kończył 2 przejazdu na bemowie i organizatoorzy puscili go warunkowo , a ze jechał po mokrym a nie sniegu to wykrecił najlepszy czas. Ja jestem pełen podziwu dla Ryzińskiego i Białowąsa (ciquecento, seicento) - to oni pokazali jak sie jezdzi.

• 5 years later...