Skocz do zawartości

Michał Kościuszko "Junior" w Subaru na Barbórce


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Niniejszym mamy przyjemność zakomunikować, że planowana jest reprezentacja w najbliższym rajdzie Barbórki Subaru Import Polska przez najmłodszego polskiego kierowcę rajdowego Michała Kościuszkę "Juniora".

"Junior" ma prowadzić na trasie tegorocznej Barbórki samochód Impreza WRC. Na prawym fotelu zasiądzie Tomasz Borysławski. Dyrekcja wyraża głebokie zadowolenie z faktu, że po długiej nieobecności na trasach rajdowych w Polsce Subaru ponownie się pojawi. Tym bardziej, że 17-letni "Junior" będzie "ideowo" reprezentował tak liczne grono naszych młodych sympatyków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super będzie. Trzeba równiez dodać że w drugim Subarku będzie jechał Tuski. Heh po tym sezonie miałem nadzieje na jakąś eNke a tu prosze nie dośc że dwa to jeszcze WRC. Oi będzie się działo :). A dla młodego Kościuszki to chyba będzie debiut w aucie najwyższej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie znam Juniora.

Ale teraz będę śledził Jego karierę. Może wreszcie ktoś pomoże Kucharowi w RMŚ. Muszę się przyznać że jedyny Kościuszko jakiego znam, jeździł na koniu. Życzę Juniorowi takiej samej sławy i trzymam kciuki.

 

Siwy łeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem. Junior pojechał bardzo słabo na Karowej, jak powiedział Szaya "zjadły go nerwy". Na nawrocie nie dość że zgasił silnik to jeszcze się otarł o betonowe płyty przy wyjezdzie i jeszcze te wypadnięcie z trasy na szykanie. Szkoda go. Pozatym ta Impreza była jakaś cicha :wink:. Ciekawi mnie dlaczego Turas wyruszył na trasie jako pierwszy. A tak wogóle kto by się spodziewał że w pierwszej trójce na Karowej będą Seje :D. Mam nadzieje że Junior sie nie podda i wystartuje Imprezką w przyszłym roku w RSMP.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turski wyruszył na trasę jako pierwszy bo nie kończył 2 przejazdu na bemowie i organizatoorzy puscili go warunkowo , a ze jechał po mokrym a nie sniegu to wykrecił najlepszy czas. Ja jestem pełen podziwu dla Ryzińskiego i Białowąsa (ciquecento, seicento) - to oni pokazali jak sie jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...