Skocz do zawartości

5000 PLN NA PODRASOWANIE WRX 2002


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vert, no ok... dokladasz do pieca. Twoje prawo. Ale co chcesz tym udowodnic? To, ze jak pisal Matka mozna gospodarzowi buty w sypialni wycierac usmiechajac sie jednoczesnie? :roll: Byla mowa o czynieniu ustepstw z obu stron i dochodzeniu do porozumienia... jesli tak to ma wygladac to faktycznie... niezle wyciaganie do siebie reki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - ale bez urazy i dokladania do pieca - ten temat zwyczajnie nadaje sie do zamkniecia, zgodnie zreszta z najnowszymi wytycznymi wlodarzy tego forum :)

 

SIP tuningu nie robi.

Tuning jest w ogole be, a SIP nie chce ponosic za niego odpowiedzialnosci.

A jeszcze bardziej sa be firmy, ktore ten tuning robia, bo SIP przez to traci.

 

A w tym ukladzie caly ten temat traci sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, aktualna sytuacja jest bardzo napieta, zdaje sie ze wasze "dowcipy" nie za bardzo ida w strone zazegnania konfliktu. skoro prosimy aby Dyrekcja przychylila sie do naszych oczekiwan dotyczacych forum, sami zrobmy pierwszy krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałem, ja tylko pociągnął :wink:

 

Ale tak na poważnie. Chyba Katowice to żadna alternatywa. 3 lata temu pisaliście że wydech za 3tys można kupić, a tam 4500pln, heheh.

Może ktoś ostatnio przechodził przez WRX stage1? :wink:

 

Dodano:

w Tomsonie też wspominali że do SI GT zrobią kompletny wydech 2,5" za 1450zł to może tam wstąpisz - masz po drodze do ecu-teka..

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=18124

pozdrawiam

Czy taki wydech obecnie też można zrobić za 1500pln? Czy ten wydech+program wyrobi 250-260PS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam 4500pln

 

4,5k za jeden z najlepszych wydechów na rynku. Cudowne właściwości dźwiękowe i gwarantowany przyrost mocy. Poza tym to dobra cena :wink:

 

Wierzę kolego. Jednak wiadomo, czasem dla uzyskania podobnego efektów można troszkę zaoszczędzić. Nie będę walczył za ostatniego grosza o każdego konika :wink:

Zapewne taki wydech+program w Mapteku wypluje 260-265PS. Ale jeśli mógł bym zrobić to za 50% tej ceny a uzyskać 250PS to też był bym hapy. :wink:

Więc pytam o alternatywę dla 7200netto@260 HP Mapteka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli mógł bym zrobić to za 50% tej ceny a uzyskać 250PS to też był bym hapy.

Więc pytam o alternatywę dla 7200netto@260 HP Mapteka.

 

Pakulek, mysle ze EL-tec lub MG motorsport ogarnie temat takiego wydechu za 2,5K ktory da porownywalne efekty z innymi renomowanymi + zapiszesz sie na grupe do mapteku i tym sposobem bedziesz bardzo blisko 5K :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc tanio, to niestety trzeba sie troche podszkolic i samemu zrobic, albo wiedziec do kogo isc zeby pomogl.

Co do tego tysiaca, to mam na mysli cos w tym stylu:

http://www.scoobypedia.co.uk/index.php/ ... ifications

tylko zamiast wydawac kase na tlumik, lepiej ja przeznaczyc na downpipe, o ktorym napisalem wczesniej.

Artykol jest juz troche nieaktualny, bo np za program Ecuedit trzeba teraz placic ale powstaly dla niego alternatywy typu Enginuity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata pękły, czas odkurzyć temacik. :wink:

Czy przez te 3 lata coś się zmieniło w kwestii wydech+program? Czy nadal trzeba 5-7tyś na 250-260PS? Czy alternatywą jest tylko nie-ASO i 7200Netto na 265PS w WRX? Zapraszam do dyskusji :cool:

 

Pakulek: w nowym roku ponoć nowe ceny mogą się pojawić :wink:

 

Ponieważ jest to wrażliwy temat, zapraszam na priv/maila.

Za mniej niż połowę ceny też można to robić, tylko ponoć na krócej starcza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Już nie można liczyć na oficjalną pomoc innych userów? To chyba powinien dostać ostrzeżenie pomysłodawca tematu, że prowokuje do POMOCY. Lub ja że też oczekuję pomocy. Co za bagno??? :shock:

Jestem na różnych forach innych marek, nigdzie nie ma takiego ( tutaj brak mi słów )!

Ok. Przyjmuję to zjawisko z pokorą, już się uspokoiłem. Już mi nerw opadł. :wink:

Przepraszam za chwilę uniesienia i wracam do wątku.

 

Może ktoś z SIP wypowie się co mi zaoferuje za 5000pln. Na jakie zwiększenie mocy mogę liczyć.A może uda się taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na różnych forach innych marek,

Zadna inna marka (z tego co mi wiadomo) nie ma forum stworzonego przez oficjalnego importera, stad moga tam panowac inne zasady. Podziekuj roznym "naprawiaczom" tego forum, jeszcze kilka dni temu nie bylu tu zadnego problemu, ale kilka osob uparlo sie zeby naprawiac to co nie bylo popsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedyne w PL forum które tworzy Importer. To chyba jest klucz niezdrowego klimatu. Czy MITSU ma podobnie? Czy tylko Brać Subaru dała się sprowadzić do budy?

Żebym musiał mailowo wypytywać o możliwości tuningu auta? Co to zmienia dla SIP? I tak zrobię gdzie najtaniej i najlepiej.

Wisi mi czy zarządza stroną SIP czy osoba prywatna. Zadaję pytania, oczekuję odpowiedzi. Mam problem, oczekuję pomocy. I to tyle.

 

Ponawiam pytanie.

Co Proponuje SIP jako alternatywę 7200pln za 265PS w WRX? Bo wciąż nie mam odpowiedzi. Bo może faktycznie nie ma co grzebać u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na różnych forach innych marek,

Zadna inna marka (z tego co mi wiadomo) nie ma forum stworzonego przez oficjalnego importera, stad moga tam panowac inne zasady. Podziekuj roznym "naprawiaczom" tego forum, jeszcze kilka dni temu nie bylu tu zadnego problemu, ale kilka osob uparlo sie zeby naprawiac to co nie bylo popsute.

 

Ja Cię Kuba bardzo przepraszam, ale coś Ci się po[...]ła kolejność. Najpierw Importerowi nie spodobały się w 5Bremmmmbo, Ybicycle, SAK, Tram(doesn't)fit czy inne podmioty w sygnaturkach, co miało miejsce wiele, wiele tygodni temu, a dopiero niedawno wywiązała się Wielka WRCFanGate. Możesz nadal tworzyć alternatywną rzeczywistość, ale miej choć trochę przyzwoitości, bo podawanie informacji, że to możesz zrobić w X, a to w Y (gdzie ani X, ani Y nie oznacza ASO), jest wg Importera nielegalne od dłuższego (można go liczyć w miesiącach) czasu, a nie od paru dni.

 

Więc, z łaski swojej, przetrzyj okulary, bo Ci chyba mgłą zaszły.

 

r.

 

PS. I jak chcesz być już do końca taki święty, to nie zapominaj że Ebay nie jest przedstawicielem SIP, a grzebanie w ECU, nawet samodzielne, nie jest zgodne z homologacją pojazdu. Jak już będziesz super święty, wtedy rzucaj kamieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie można liczyć na oficjalną pomoc innych userów? To chyba powinien dostać ostrzeżenie pomysłodawca tematu, że prowokuje do POMOCY.

+

PW od jednego starego zgreda z Forum, które dotarło do mnie przed chwilą;

"Nie bardzo roumiem dlaczego z tym WRXsem 02 tak sie zakręcasz ?!"

Panowie!!!ja już zapomniałem,że miałem WRXa a już napewno zapomniałem o jego modyfikacjach :mrgreen:

Ten wątek został załozony 3 lata temu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na różnych forach innych marek,

Zadna inna marka (z tego co mi wiadomo) nie ma forum stworzonego przez oficjalnego importera, stad moga tam panowac inne zasady. Podziekuj roznym "naprawiaczom" tego forum, jeszcze kilka dni temu nie bylu tu zadnego problemu, ale kilka osob uparlo sie zeby naprawiac to co nie bylo popsute.

 

Ja Cię Kuba bardzo przepraszam, ale coś Ci się po[...]ła kolejność. Najpierw Importerowi nie spodobały się w 5Bremmmmbo, Ybicycle, SAK, Tram(doesn't)fit czy inne podmioty w sygnaturkach, co miało miejsce wiele, wiele tygodni temu, a dopiero niedawno wywiązała się Wielka WRCFanGate. Możesz nadal tworzyć alternatywną rzeczywistość, ale miej choć trochę przyzwoitości, bo podawanie informacji, że to możesz zrobić w X, a to w Y (gdzie ani X, ani Y nie oznacza ASO), jest wg Importera nielegalne od dłuższego (można go liczyć w miesiącach) czasu, a nie od paru dni.

 

Więc, z łaski swojej, przetrzyj okulary, bo Ci chyba mgłą zaszły.

 

r.

 

PS. I jak chcesz być już do końca taki święty, to nie zapominaj że Ebay nie jest przedstawicielem SIP, a grzebanie w ECU, nawet samodzielne, nie jest zgodne z homologacją pojazdu. Jak już będziesz super święty, wtedy rzucaj kamieniami.

I to jest wlasnie przyklad osob, o ktorych pisalem, wlasnie przez takich ludzi na forum jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli mógł bym zrobić to za 50% tej ceny a uzyskać 250PS to też był bym hapy.

Więc pytam o alternatywę dla 7200netto@260 HP Mapteka.

 

Pakulek, mysle ze EL-tec lub MG motorsport ogarnie temat takiego wydechu za 2,5K ktory da porownywalne efekty z innymi renomowanymi + zapiszesz sie na grupe do mapteku i tym sposobem bedziesz bardzo blisko 5K :wink:

 

W EL-Tecu wychodzi w okolicach 2200 za komplet: bez kata i środkowego.

Jest inny wątek w którym sa linki do filmu i można posłuchac jak pracuje w STI MY02.

Bardzo przyjemnie.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...