Skocz do zawartości

Przekładka uk-eu


Racer

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce pewnie sie nikt do tego nie przyczepi za bardzo, bo podatek drogowy i tak w paliwie sie placi.

Problemem moze byc ew. ubezpieczenie - nie wiem czy w tej chwili ktos ubezpiecza samochody na obcych blachach w Polsce?

 

Ubezpieczenie brytyjskie czy irlandzkie dziala chyba gora przez miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, tez tak mysle :wink: Niezla komedia by sie zrobila gdybys pokazal panom policjantom dowod rejestracyjny wypisany po japonsku :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Co do UK to juz chyba latwiej,chociaz ubezpieczenie jest o wiele wyzsze no i pozostaje sprawa MOT czyli przegladu.

 

Podejrzewam ze i z ang dowodem bylby problem:P:P co do japonskiego to mogłbys rownoznacznie dac instrukcje obsługi mikrofalowki:D:D

Ubezpieczenie tez nie problem ale jazda po nie tej stonie co trzeba to jakos mi sie nie widzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, akurat ona jest LHD, chodziło mi o blachy
a to sorry
Co do jeżdzenia RHD, myślę że takie cacko unikatowe to nie na codzień
nie fajnie się wyprzedza, głównie zza tirów i w szczególności jak nagle zauważasz że z przeciwka też jedzie tir :mrgreen:
a od święta da się żyć
jak tylko do tego to mogłoby być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racer - przesadzasz... pojezdzilbys chwile i bys sie wjezdzil.

Srednio uzdolniona malpa dalaby rade ;) Skoro i ja moge ;)

 

Troche problemow moze byc z lewa reka na lewarku biegow, czasami pozgrzyta i kilka razy na poczatku mi sie cos tam w mozgu zworki zle zestawily i probowalem wbic wsteczny zamiast dwojki :) - mozg oczekiwal najwyrazniej jakiejs wiekszej symetrii ;) - ale seria dzikich zgrzytow budzi skutecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racer - przesadzasz... pojezdzilbys chwile i bys sie wjezdzil.

Srednio uzdolniona malpa dalaby rade ;) Skoro i ja moge ;)

 

Troche problemow moze byc z lewa reka na lewarku biegow, czasami pozgrzyta i kilka razy na poczatku mi sie cos tam w mozgu zworki zle zestawily i probowalem wbic wsteczny zamiast dwojki :) - mozg oczekiwal najwyrazniej jakiejs wiekszej symetrii ;) - ale seria dzikich zgrzytow budzi skutecznie ;)

 

 

Jak zwykle z lewa reka jest problem chyba ze jest sie leworecznym hehe..... no i skutecznie moga cie obudzic przy kasie jak bedziesz palcil za synchronizatory:P

A wracajac jest jakas P1 na sprzedarz z polsce ktos słyszal moze?? bo nie mowie ze kusi mnie auto x-bike:) ale sam juz nie wiem....

 

[ Dodano: Pon Lis 03, 2008 11:02 pm ]

racer - przesadzasz... pojezdzilbys chwile i bys sie wjezdzil.

Srednio uzdolniona malpa dalaby rade ;) Skoro i ja moge ;)

 

Troche problemow moze byc z lewa reka na lewarku biegow, czasami pozgrzyta i kilka razy na poczatku mi sie cos tam w mozgu zworki zle zestawily i probowalem wbic wsteczny zamiast dwojki :) - mozg oczekiwal najwyrazniej jakiejs wiekszej symetrii ;) - ale seria dzikich zgrzytow budzi skutecznie ;)

 

 

Jak zwykle z lewa reka jest problem chyba ze jest sie leworeczny hehe..... no i skutecznie moga cie obudzic przy kasie jak bedziesz palcil za synchronizatory:P

A wracajac jest jakas P1 na sprzedarz z polsce ktos słyszal moze?? bo nie mowie ze kusi mnie auto x-bike:) ale sam juz nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synchronizatory nie sa jakies koszmarnie drogie ;)

 

A co do samochodu - ty nie cuduj, tylko pogadaj z kolega od wydechu, zaraz sprawdze jego ksywke - EDIT: juz mam- kaka (sorry, tak myslalem, ale nie chcialbym nikogo potem skojarzeniami obrazic ;))

Ma w zasadzie TypeR'a juz po rejestracji do sprzedania...

Na wrogim ideologicznie i marketingowo forum jest nawet ogloszenie - jak bedziesz chcial, to Ci na PW linka wysle, zeby znow SIPowi strat nie przynosic swoimi publikacjami :)

 

(A co, pasek mi sie skonczyl, to trzeba zarobic na nowy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac jest jakas P1 na sprzedarz z polsce ktos słyszal moze??

nie ma.

ale jest typeR i 22b na sprzedaż (jeśli jeszcze aktualne)

 

No typR to juz predzej bo 22b to kosmos kasa niestety ale za to zaplacic warto kazde pieniadze( pod warunkiem ze sie je ma:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas pierwszej jazdy w aucie RHD bez przerwy waliłem ręką w drzwi albo włączałem kierunkowskaz przy zmianach biegów szczególnie przy redukcjach :D Poza tym nie czułem się pewnie i mimo, że miałem lusterka to albo nic w nich nie widziałem albo nie mogłem ich odnaleźć odruchowo. Mój koleżka anglik jadąc LHD miał podobnie, zamiast strząsać tytoń za okno robił to na siedzenie pasażera :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O trudności jeżdżenia RHD mówią tylko ci którzy nie mieli z tym nic wspólnego lub jechali raz czy dwa.

Ja jak i pewnie 90% frakcji JUKEJ powie ze w jeżdżeniu RHD nie ma nic szczególnego. Pewnie że nie czuje się lewej strony trzeba uważać ale tygodniu nie widać różnicy. Ja na dzień dobry dostałem sprintera podwyższanego przedłożonego (wcześniej nigdy nie jeździłem busami) do nauki. Widzicie już oczami wyobraźni te wąskie uliczki JUKEJA i mnie ....

ale dałem rade bez stłuczek.

Potem były okresy że jechałem na lotnisko autem w UK wsiadałem w samolot potem w samochód w Berlinie jeździłem 2 dni wracałem do UK i do swojego auta i do domu, i tak kilka razy w tygodniu.

 

Do tej pory nie miałem jeszcze żadnego dzwona, żadnego mandatu, żadnego punktu karnego.

od początku posiadania prawka to jest 1997. Ani w Polszy ani w JUkej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...