Skocz do zawartości

KJS Rajd Niepodległości MAK


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tego nie przepuszcze. Ostatni KJS MAKa byl bardzo udany. Oprocz tak naprawde jednej proby, reszta byla bardzo fajna. Jezeli nic nie przewidzianego sie nie wydarzy to czerwone Justy bedzie :D

 

i to jest jedyne słuszne podejście :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie post bardziej do nieteges-a. :sad: Otóż zawsze chciałem spróbować takiego KJS-u, choć samochód mam zupełnie nie do wyścigów. A ten KJS z opisu i terminu wydawał mi się bardzo fajny. Jakkolwiek niestety problemy z pilotem i będzie pomidor. :sad: Może wpadnę jako widz, zobaczyć jak taki wyścig wogóle wygląda (nigdy nie byłem!). Dajcie znać na którą próbę najlepiej przyjechać.

 

Pozdrawiam i życzę pudła. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, daj ogłoszenie na forach AK Polskiego i AK Centrum że szukasz pilota. Może ktoś się zgłosi :idea:

 

Blue - Dzięki za info. Ale ja jestem kompletna amatorka. :sad: I do tego samochód z automatem. Komu się będzie chciało ze mną jeździć. :???: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue - Dzięki za info. Ale ja jestem kompletna amatorka. :sad: I do tego samochód z automatem. Komu się będzie chciało ze mną jeździć. :???: :sad:

 

Rajd też jest amatorski, gdzieś trzeba ćwiczyć. Zabawa się liczy, może znajdzie się chętny.

 

P.S. Siela, czemu nie ma Was na liście zgłoszeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam 4 z 6 prób ale na duzo szutru nie licz. w sumie to nie ma go chyba wogóle.

 

A to z Gdańska nie bede sie pchał, bo asfalt też tu mam, a równej krętej szutrowej drogi nie moge znaleść. A na szutrze dopiero jest zabawa jak się ma ponad 100KM mniej niz powinno być:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...