Skocz do zawartości

STUK W SILNIKU :-(


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam nastepujacy problem. wlasnie wrocilem z trasy i katastrofa stuk niemilosierny z silnika mi sie wydobywa:-( pojawilo sie jakies 10 km od domu i stawalo sie coraz glosniejsze. na poczatku myslelem ze to wydech ale nie. odglos pochodzi z prawej czesci silnika stojac przodem do samochody. stukanie nasila sie wraz ze wzrostem obrotow silnika.czy moj silnik zakonczyl zywot??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde plaga jakaś :(

subar_u jeśli mogę coś doradzić to szukaj po prostu drugiego silnika. O ile warto rozważać remont przy starym turbo o tyle przy N/A nie brałbym remontu w ogóle pod uwagę. Używany silnik kupisz za 1-1,5 k pln. Do tego w Olsztynie najprawdopodobniej znajdziesz taki silnik więc wysyłka odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie panowie. niestety mieszkam w anglii wiec naprawy odpuszczam sobie. i tak jestem zadowolony ze tyle zrobilo przebiegu to auto (200 000mil i to z gazem) szkoda tylko tych rzeczy ktore wymienilem. ale coz tak to jest z samochodami. jedno wiem nastepne auto-SUBARU :-)

nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. zastanawialem sie nad impreza z turbo i mam problem z zastanawianiem sie z glowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam pytanie z innej beczki. ile pociagnie silnik z padnieta panewka? mysle o polataniu jeszcze po jakiejs drodze szutrowej na pozegnanie mojego starego legasia

Nie zapomnij się pochwalić jak sprawdzisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze to zart z tym walem :oops:

 

panewka sie obroci, potem sklei i bedziesz mogl ogladac tloczek przez blotnik :mrgreen: przy tym narobi tyle huku, ze jeszcze zapaskudzisz fotel :mrgreen: - w UK mozna niedrogo motory N/A zakupic - chodza na prawde za bezcen - zmienic motor i jeszcze jakas kaske z niego wyciagnac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze maja byc rowne? i laczyc sie dalej w jeden czy jakie to? bo naprawde nie wiem :oops:

 

pytanie czy kolektory lacza sie bezposrednio w katalizatorze (roznoodleglosciowe)

czy przed katalizatorem i potem jedna rura wchodzi w katalizator (rownoodleglosciowe)

 

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 7:43 am ]

99 N/A ma równoodległościowe.

 

lipa

 

takie to ja mam :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...