Jump to content

Wyciek z tylnego dyfra

as1313
 Share

Recommended Posts

Witam

Postanowiłem dzisiejszego dnia wymienić płyn chłodniczy wszedłem pod auto i szl.... mnie trafił pierwsze co zobaczyłem to to, że mam wyciek z tylnego dyfra. Wszystko napewno byłoby ok. gdyby nie to, że jakieś 2 miesiące temu wymieniałem poduszki dyfra i mechanicy rozłączli półośki od dyfra i wyłamali :evil: mi ucho na śrubę oznaczone na rys. nr 1. Oczywiście zapewniali mnie, że wszystko będzie o.k., że pozostałe cztery śruby dobrze docisną wszystko, nawalili jakiegoś kleju założyli ułamany kawałek i miało być git. Dodam jeszcze, że część ( to chyba uszczelnienie) oznaczona nr 2 luźno sobie chodzi. Mam pytanie czy to może być wina tylko tego, że brak jest jednej śruby czy mogli też coś źle złożyć w środku?

P.S. Acha i jeszcze jedno pytanie czy brać na nich nogę od stołu czy od razu toporek? :twisted:

kopiadyfersubaruuq8.th.gifthpix.gif

Jak ulamali, to mieli kupic i zalozyc nowa czesc. Bierz toporek

Wiem, że powinni odkupić nową część ale, że zawsze byłem z ich roboty zadowolony to chciałem dać im szansę :wink: jednak silikon, pasta czy tam klej nie wytrzymał długo. Jutro jadę im pokazać, że jest lipa i mam nadziej, że to wina tylko tego urwanego ucha pierścienia mocującego półośkę. No ale toporek na wszelki wypadek wezmę :twisted:

Witam,

bez jednej śruby będzie raczej trudno uszczelnić to dobrze, bo mimo wszystko jakieś tam małe ciśnienie się zawsze wytwarza, natomiast co do uszczelnienia, to raczej nie powinno być luźne, być może że simering do wymiany - może źle go założyli, tak czy tak powinien siedzieć twardo.

A tak przy okazji - jest na tym rysunku wisko, a jeśli tak, to gdzie :?:

Pozdrówki :grin: