Skocz do zawartości

Nowe Justy


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Jak dowiedzieliśmy się z dzisiejszej informacji prasowej nowe Justy (Prezentacja we Frankfurcie na IAA - 09.2003) będzie jednak wyposażone w silnik bokser :!:

Wprawdzie FHI (Fuji Heavy Industries) nie dysponuje odpowiednio małym silnikiem, lecz udało się - po wielu miesiącach rozmów - podpisać ostatecznie umowę z innym producentem tego typu silników .

Bazując na - utrzymanych w języku niemieckim - informacjach, silnik o pojemności 1,2 l będzie rozwijał moc 95 KM.

 

Szczegóły skopiowane poniżej :

 

Datenblatt Subaru Justy 04 :

Motor Bauart Wassergekühlter Zweizylinder-Viertakt-Boxermotor, eine Nockenwelle und vier Ventile pro ZylinderBohrung x Hub 101 mm x 70,5 mm Hubraum 1.130 ccm Nennleistung 70 kW (95 PS) bei 7.250/min max. Drehmoment 100 Nm bei 5.500/min Verdichtungsverhältnis 11,3:1 Kraftstoffaufbereitung / Motorsteuerung Elektronische Saugrohreinspritzung/digitales Motormanagement: Bosch Motronic MA 2.4 mit Schubabschaltung, Doppelzündung Abgasreinigung geregelter 3-Wege-Katalysator

 

Reifen vorne 120/70 - ZR 17 Reifen hinten 170/60 - ZR 17 Bremse vorne EVO-Bremsanlage mit Doppelscheibe, schwimmend gelagerte Bremsscheiben, Durchmesser 320 mm, 4-Kolben-Festsattel Bremse hinten Scheibenbremse, Durchmesser 276 mm, 2-Kolben Schwimmsattel

 

Fahrleistung / Verbrauch Höchstgeschwindigkeit 180 km/h Verbrauch auf 100 km bei konst. 90 km/h 4,7 lVerbrauch auf 100 km bei konst. 120 km/h 6,6 l Kraftstoffart Superbenzin bleifrei, Mindestoktanzahl 95 (ROZ)

Datum: 01.04.2003

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale silnik z BMW? Nie lepiej byloby zastosowac wlasny? Mam nadzieje, ze nie bedzie sie psul zbyt czesto :? Swoja droga ciekawe, czy to oznacza jakas wspolprace w przyszlosci pomiedzy BMW a Subaru? :roll:

 

Subaru Legacy M2 :wink:

albo BMW 3 STi

 

Pozdrawiam,

ThanJu ciekawycoztejwspolpracywyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy Justy nie było samochodem moich marzeń podobnie jak i Swift czy wogóle suzuki ale mam nadzieję że nowe Justy to bedzie fajny samochodzik w przystepnej cenie. Mam tez nadzieje ze złapie wreszcie wyglad taki jak na przykład ma Civic Type-R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma prawo ci sie niepodobac ale o co taka sprzeczka...

Impreza jest piekna i to sie dla mnie liczy....

......licze tez ze bedzie kiedys moja...... :twisted:

 

 

Gdzie tutaj sprzeczka? Właśnie mówię że to zabawne jaksię gusta róznych ludzi różnią.

 

 

Impreza owszem piekna ale mam nadzieję że niedługo nie będę już o niej marzył ;-) (wyjaśnienie w przyszłości)

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy Współforumowicze !

 

Dyrekcja robi Was w balona ! i ma do tego w dniu 01.04pełne prawo ! Kto to kiedy widział samochód z oponami 120/70 ZR17 :?:

Albo silnik 2 - cylindrowy w normalnym samochodzie :?: (nie mówię o toczydle 126 i jemu pokrewnych).

Przcież to po prostu kopia specyfikacji motocykla BMW :!: :idea: :!:

 

Przenikliwy Korsarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...