Skocz do zawartości

46 Rajd Barbórki


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz, że WuRCów nie będzie? Z tego co ja wiem, to przynajmniej 2 albo 3 będą... :wink:

 

Tak MegasWRC i WRC FUN :wink:

 

Kiedyś byłem na jakims rajdzie na dolnym ślasku.Miejscówka była spoko ale szwagier się uparł aby.... dotykac jadące samochody :shock:

 

No i jak na mysli bezpieczeństwo to nie taki pech jak w F1 gdzie urywające się koło wpada na trybunę.Wystarczy jak nie będę stał na zewnętrznej tam gdzie pakuje auto bez przyczepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie i Panie, nie bójmy sie tego powiedziec - cena jest absurdalna! :evil:

Jako miłośnik rajdów nigdy nie żałowałem grosza na wejsciówki (rozumiem, że bez kasy tych imprez nie da sie zorganizować, a o sponsorów czasem trudno), ale średnio 150 zł za Karową to przegięcie. Ktoś najzwyczajniej postanowił sie nachapać. :evil:

Cóż. Być może jesteś miłośnikiem rajdów, ale nie masz o ich organizacji zielonego pojecia ;):P

I wcale nie boje się tego powiedzieć :mrgreen:

 

PS. Mnie też na wiele rzeczy nie stać, ale nigdy mi nie przyszło do głowy, że one mi sie 'należą'..

 

Hm, nie wdajac sie w spory na temat tego kto z nas zna sie lepiej na organizacji rajdów :smile: , zapewniam Cie, ze akurat Rajd Barbórki, ze względu na swoją medialność, ze sponsorami nigdy problemów nie miał. Jesli więc chcesz mnie przekonać, że tak wysokie ceny wejściówek na trybunę są wymuszone koniecznością domknięcia budżetu rajdu, przypomnę Ci, że przez kilkadziesiąt edycji tego rajdu, w tym jeszcze zupełnie niedawno, nie było zupełnie żadnych wejściówek, i jakos budżet rajdu się domykał ... :shock:

Jako fachowiec od organizacji rajdów :grin: napewno wiesz doskonale, że nikt do tego nie dokładał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies mi sie obilo o oczy ze BigMak ma byc :?: na zaproszenie LK - ktos cus wie moze :?:

 

Już było to poruszane. BigMak owszem ma być, ale nie startować. Tak przynajmniej pisał Pan Andrzej o ile pamiętam.

 

Co do Karowej. Cena jaka jest każdy widzi. Moim zdaniem lekka przeginka, ale nikt nikogo nie zmusza do siedzenia na trybunach - jest jeszcze dużo innych miejsc. Ja nie idę na trybunę z wyboru, bo wolę po prostu stać bliżej jadących samochodów. Jeśli komuś szkoda kasy to też może tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, nie bójmy sie tego powiedziec - cena jest absurdalna! :evil:

Jako miłośnik rajdów nigdy nie żałowałem grosza na wejsciówki (rozumiem, że bez kasy tych imprez nie da sie zorganizować, a o sponsorów czasem trudno), ale średnio 150 zł za Karową to przegięcie. Ktoś najzwyczajniej postanowił sie nachapać. :evil:

Cóż. Być może jesteś miłośnikiem rajdów, ale nie masz o ich organizacji zielonego pojecia ;):P

I wcale nie boje się tego powiedzieć :mrgreen:

 

PS. Mnie też na wiele rzeczy nie stać, ale nigdy mi nie przyszło do głowy, że one mi sie 'należą'..

 

Na organizacji rajdów rzeczywiście się nie znam, ale zastanawia mnie bardzo z jakiego powodu ogranizacja Barbórki jest trudniejsza :arrow: droższa od organizacji Rajdu Finalndii :?: :roll:

 

Wg mnie coś jest nie tak, jeżeli karnet na jedniodniową pokazówkę jest droższy od karnetu na rajd WRC. :???:

 

 

 

 

No tak..... ale na WRC nie ma beczki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wdajac sie w spory na temat tego kto z nas zna sie lepiej na organizacji rajdów :smile: , zapewniam Cie, ze akurat Rajd Barbórki, ze względu na swoją medialność, ze sponsorami nigdy problemów nie miał. Jesli więc chcesz mnie przekonać, że tak wysokie ceny wejściówek na trybunę są wymuszone koniecznością domknięcia budżetu rajdu, przypomnę Ci, że przez kilkadziesiąt edycji tego rajdu, w tym jeszcze zupełnie niedawno, nie było zupełnie żadnych wejściówek, i jakos budżet rajdu się domykał ... :shock:

ZCW poza jednym wyjątkiem (2006?) wstęp na Karową zawsze był bezpłatny.

Natomiast wstęp na będące swoistym dobrem luksusowym 'trybuny' (o ile tak można

nazwać stawiane w ostatnich latach naczepy), o ile mi wiadomo zawsze płatny był.

Co się więc zmieniło? -Nic. Może poza tym, ze w tym roku 8x więcej ludzi ma szansę

kupić karnety na trybunę :grin: Nie mam pojęcia ile one kosztowały w zeszłych latach,

ale wyobrażam sobie że konstrukcji 46-rzędowej (!) po taniości wybudowac się nie da.

Ktoś przecież musi za to zapłacić.. :roll:

 

 

Update: Był to chyba 2005. Ja potraktowałem to wtedy jako 'wypadek przy pracy'

A.Polskiego, ale jeżeli prawdą jest to, co jest znalazłem na oficjalnej stronie rajdu:

http://wwww.rajdbarborka.pl/?mid=4&page_id=109

i w tym roku A.P. powrócił do biletowania Karowej, to odszczekuję wszystko

co napisałem powyżej :!: - 29 zł za samo wejście na Karową, która 'od zawsze' była 4 free,

to już jednak jest przesada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony nic dziwnego - ktoś chce "luksusów", niech płaci. Nie chce płacić, a zależy mu na obejrzeniu Karowej - nikt tego nie broni. Miejscówek stojących jest mnóstwo i to zupełnie fajnych.

 

Choć kupiłem bilety na "zieloną", rzucę pod rozwagę Forumowiczów taki fakt: 159 PLN kosztowały bilety na Red Bull X-Fighters.

 

Dalszy komentarz jest chyba zbędny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porąbało ich z cenami!!!!!!!!!!

To niech sie bujają...Ja nie jade...Pajace skończeni no...Sorry,ale az sie wkurzylem.

Porąbało ich do końca.

Ja mam takie samo zdanie jak Michael, stoję od 15.00 przy barierce wspomagając się nalewką. :razz:

 

Ninja, nie rób mi tego... Trzymam dla Ciebie miejsce przy barierce. :mrgreen:

 

Nie dość, że Barbórka to najdroższy rajd dla zawodników, to jeszcze trzeba i kibiców zniechęcić... :evil:

To jest jawne złodziejstwo. :roll:

 

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 12:22 am ]

Z jednej strony nic dziwnego - ktoś chce "luksusów", niech płaci.

To po co tyłek z domu ruszać? :roll:

Będzie relacja na żywo w telewizji, można w kapciach oglądać... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony nic dziwnego - ktoś chce "luksusów", niech płaci. Nie chce płacić, a zależy mu na obejrzeniu Karowej - nikt tego nie broni. Miejscówek stojących jest mnóstwo i to zupełnie fajnych.

No ja właśnie jestem takiego samego zdania :grin:

Update: Nieaktualne. Przemeq, zobacz update 5 postów wyżej..

 

Choć kupiłem bilety na "zieloną", rzucę pod rozwagę Forumowiczów taki fakt: 159 PLN kosztowały bilety na Red Bull X-Fighters.

Niestety nie mogłem być na X-Fighters :( ale podobno miejsc siedzących było tam 33.000..

 

 

Nie dość, że Barbórka to najdroższy rajd dla zawodników [...]

Już któryś raz czytam taką opinię i bardzo się jej dziwię :shock:

Może chodziło o cenę 1 kilometra oesowego? No ale tych km to jest mało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło o cenę 1 kilometra oesowego? No ale tych km to jest mało :mrgreen:

Dokładnie.

Cena wynajmu samochodu, ubezpieczenia itd...

No ale cenę wynajmu samochodu kalkuluje się często właśnie jako iloczyn km * cena 1 kmos.

Jaka by ta cena nie była, to kmos jest mało :grin:

Może niech się wypowie ktoś kto wypożycza auto na różne imprezy.. ale coś mi się wydaje,

ze twierdzenie jakoby był to najdroższy dla zawodników rajd jest średnio prawdziwe ;)

Wg mnie: mało kmos = mało benzyny, mało opon, mało rh silnika.. nie jest źle. W dodatku

impreza jest b.medialna i popularna, co dobrze wpływa na pozycję negocjacyjną

w rozmowach ze sponsorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden jedyny raz jak dla mnie było fajnie na karowej (a jestem co roku od 99) nie pamiętam w którym roku ale karowa była ogrodzona i płatna, padał śnieg pod koniec przejazdów było bardzo dużo śniegu, Kościuszko jechał imprezą wrc, ludzi było bardzo mało dzięki czemu wszędzie można było oglądać w dobrym klimacie :) bez nawalonej hołoty, koksów, dresów i jakiś innych przypadkowych gamoni - to tak na marginesie bo przeciez każdy ma inne odczucie fajności.

 

pozdrawiam

miś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam w którym roku ale karowa była ogrodzona i płatna, padał śnieg pod koniec przejazdów było bardzo dużo śniegu, Kościuszko jechał imprezą wrc,

2002r. Się było :) Karową wygrał Nowosiadły w Pugu 206 :mrgreen: Jechał jeszcze po suchym...

Edit. "Nowy" wygrał wtedy całą Barbarę. Karową Turski w Imprezie WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoję od 15.00 przy barierce wspomagając się nalewką. :razz:

Hogi, tylko żeby zostało na wieczór :mrgreen:

Jeszcze nie wiem, muszę zobaczyć jak trybuny rozmieścili.

Trochę inaczej niż w zeszłym roku, przynajmniej ta przy beczce (teraz zielona), ale pozostałe bez większych zmian.

Fakt ze ceny powalaja na kolana ale... wychodze z zalozenia ze raz w roku mozna zaszalec :mrgreen: :wink:

Tak własnie myśle... chciaż wiadomo zadowolony z ceny nie jestem, ale cóz...

już by ten bilet uszedł jakos jakby obejmował wejscie na OSy - w zesżłym roku tak było a teraz... wrrr... no to jest przegięcie - trzeba wydać kolejne 39zł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...