Skocz do zawartości

46 Rajd Barbórki


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 641
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zielona kupiona.

Michael, dawaj też.

 

Już prawie uległem presji tłumu i kupiłem, ale chyba mnie nie bawi siedzenie na trybunie daleko od jadących samochodów. Jak co roku mam zamiar wisieć na barierce albo siedzieć na drzewie w okolicach wiaduktu. :cool:

 

Spotkamy się zapewne wszyscy na jakimś afterku.

 

Durbos, robimy u Ciebie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....na zielona trybunę przy dolnej beczce....

 

Mam dwa pytania:

1) Czy miejsce jest atrakcyjne.Duzo widać , widowiskowy element trasy ?

 

2) Czy jest tam bezwarunkowo bezpieczenie.(trybuna to pedejrzewam,że tak).Jednak potrzebuję konkretnej odpowiedzi bo chciałbym wziąć juniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety 217 zł to jest poważne przegięcie... Koleżanka stwierdziła że to tak jak na RSMŚ...boli ale cóż zrobić, chce się oglądać z góry beczkę to niestety trza bulić :) w zeszłym roku byłem na trybunie przy beczce i było zajefajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali z tą ceną, a później zachwalają rajdy i zapraszają na kibicowanie całymi rodzinami, sport dla bogatych - zawodników i kibiców :roll: Ja ide na swoje ulubione miejsce ale oczywiście walnęli tam trybune, trudno przesune sie pare metrów dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali z tą ceną, a później zachwalają rajdy i zapraszają na kibicowanie całymi rodzinami, sport dla bogatych - zawodników i kibiców

 

Panowie i Panie, nie bójmy sie tego powiedziec - cena jest absurdalna! :evil:

Jako miłośnik rajdów nigdy nie żałowałem grosza na wejsciówki (rozumiem, że bez kasy tych imprez nie da sie zorganizować, a o sponsorów czasem trudno), ale średnio 150 zł za Karową to przegięcie. Ktoś najzwyczajniej postanowił sie nachapać. :evil:

W planach miałem pójście z żoną i synem (ci którzy bywaja na Karowej wiedza, że w takim przypadku w gre wchodzi tylko trybuna), ale jak podliczyłem, sama Karowa w tej konfiguracji wyniosłaby nas prawie 500 zł! :shock: W tym tak naprawdę żadnego auta rajdowego z prawdziwego zdarzenia (czyltaj WRC-a)! Totalny absurd! :shock:

 

PS. Ciekawe ile w takim razie będa kosztowały wejściowki na czerwcowy Rajd Polski, ktory jak wszyscy wiemy bedzie eliminacja MŚ . Pewnie będą najdroższe w kalendarzu. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej szansa, że dosięgnie Cię auto gdy siedzisz na trybunie 20 metrów nad ziemią jest raczej niewielka

 

Ruta jedzie? :roll: :twisted:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

eee tam czepiasz sie...

 

Co do trybun... zielona rządzi :cool: w zeszłym roku nie mogłem sie zgadać z nikim z forum w tym, teraz widzę ze nie będzie problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, nie bójmy sie tego powiedziec - cena jest absurdalna! :evil:

Jako miłośnik rajdów nigdy nie żałowałem grosza na wejsciówki (rozumiem, że bez kasy tych imprez nie da sie zorganizować, a o sponsorów czasem trudno), ale średnio 150 zł za Karową to przegięcie. Ktoś najzwyczajniej postanowił sie nachapać. :evil:

Cóż. Być może jesteś miłośnikiem rajdów, ale nie masz o ich organizacji zielonego pojecia ;):P

I wcale nie boje się tego powiedzieć :mrgreen:

 

PS. Mnie też na wiele rzeczy nie stać, ale nigdy mi nie przyszło do głowy, że one mi sie 'należą'..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali z tą ceną, a później zachwalają rajdy i zapraszają na kibicowanie całymi rodzinami, sport dla bogatych - zawodników i kibiców

 

Panowie i Panie, nie bójmy sie tego powiedziec - cena jest absurdalna! :evil:

Jako miłośnik rajdów nigdy nie żałowałem grosza na wejsciówki (rozumiem, że bez kasy tych imprez nie da sie zorganizować, a o sponsorów czasem trudno), ale średnio 150 zł za Karową to przegięcie. Ktoś najzwyczajniej postanowił sie nachapać. :evil:

W planach miałem pójście z żoną i synem (ci którzy bywaja na Karowej wiedza, że w takim przypadku w gre wchodzi tylko trybuna), ale jak podliczyłem, sama Karowa w tej konfiguracji wyniosłaby nas prawie 500 zł! :shock: W tym tak naprawdę żadnego auta rajdowego z prawdziwego zdarzenia (czyltaj WRC-a)! Totalny absurd! :shock:

 

PS. Ciekawe ile w takim razie będa kosztowały wejściowki na czerwcowy Rajd Polski, ktory jak wszyscy wiemy bedzie eliminacja MŚ . Pewnie będą najdroższe w kalendarzu. :o

 

 

Skąd wiesz, że WuRCów nie będzie? Z tego co ja wiem, to przynajmniej 2 albo 3 będą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...