Skocz do zawartości

46 Rajd Barbórki


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Rezerwy? :shock: Mega :!:

Szczególnie Cytadela.

 

hamowalem wielokrotnie po paredziesiat metrow za wczesnie, ciezko sie od razu przelamac i w pelni zaufac pilotowi to raz a dwa hamulce sa nieco inne niz w "seryjnym" aucie

 

to u mnie jest podobnie tylko że ja oponom nie ufam . Ale po przejechaniu Paru km na pirelli zaczęła odbudowywać moje zszargane zaufanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z drugiej strony co Krzysiek zrobił z tego Legaca że tak jeżdzi, jak my go teraz dościgniemy :sad:

Takie auta buduje POWERON ( Wiktor Kozłowski i Tomek Piotrowski ).

A ja pamiętam rozmowę z P. Tomaszkiem (bratem). Legacy nie szkoda. Idziesz na 100% ...bez zahamowań, bo naprawić łatwo i tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony co Krzysiek zrobił z tego Legaca że tak jeżdzi, jak my go teraz dościgniemy :sad:

Takie auta buduje POWERON ( Wiktor Kozłowski i Tomek Piotrowski ).

A ja pamiętam rozmowę z P. Tomaszkiem (bratem). Legacy nie szkoda. Idziesz na 100% ...bez zahamowań, bo naprawić łatwo i tanio!

 

moj brat to raczej 110-120% preferuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Bi-Q888WqKo

 

Zapraszam do obejrzenia klipu z 46 Barbórki. :wink:

 

Buncol czy to ty stałes na wewnetrznej na zeraniu 1:09 na filmie . Jak tak to przepraszam ale zbyt głęboko przycięty zakręt ..... prawie po butach przejechałem ... :wink:

 

Nie, to kumpel, ja stałem na górze na wejściu tego zakrętu. Ale sam mówił, że na tym winklu najbardziej obawiał się wciągających do wewnątrz RWD :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX napisał/a:

Roman Urban napisał/a:

nomark napisał/a:

Z drugiej strony co Krzysiek zrobił z tego Legaca że tak jeżdzi, jak my go teraz dościgniemy :sad:

 

Takie auta buduje POWERON ( Wiktor Kozłowski i Tomek Piotrowski ).

 

A ja pamiętam rozmowę z P. Tomaszkiem (bratem). Legacy nie szkoda. Idziesz na 100% ...bez zahamowań, bo naprawić łatwo i tanio!

 

 

moj brat to raczej 110-120% preferuje :mrgreen:

 

 

a czasem to i więcej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555, bardzo zajefajne oba filmy. Jednak da się robić klipy rajdowe z muzą inną niż disko-umcy. Fajne ujęcia. Na pierwszym przejeździe Żerania, stałem gdzieś blisko kamery- w okolicach tej błotnistej kałuży ;)

 

wild_pig, w pierwszym klipie to Peter,Bjorn&John- young folks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz jak mocne auto miał Tomek ... ?

Zapewniam Cię, że auto miało mniej mocy od wszystkich Evo które startowały w tym rajdzie.

 

to po co FMIC z przodu ?? gdyby mialo mniej mocy niz lancery to spokojnie TMIC by wystarczyl i nie sadze, zeby dla kaprysu wlozylo FMIC bo ryzyko jego uszkodzenia na rajdzie jest duzo wieksze

 

Jeśli chodzi o auta grupy N+, to jest to w moim przekonaniu istny skandal. Chcemy, żeby było taniej i bezpieczniej i co... zezwalamy enkom dysponować mocą rzędu 400 koni mechanicznych. Jechałem takim autem ostatnią Barbórkę i mówię z pełną świadomością, że dopuszczanie na polskich, szybkich odcinkach specjalnych aut, które będą w stanie się rozpędzać do 250 km/h to nic innego jak ogromne niebezpieczeństwo zarówno dla załogi, jak i dla kibiców

 

ten fragment wywiadu troche tłumaczy czym faktycznie jechał Tomek. Nie umniejsza to moim zdaniem jego wielkiego sukcesu jakim niewątpliwie jest wygranie Barbórki.

 

Generalnie bardzo dobre podsumowanie pomysłu N+, wg mnie również nie w tą stronę to poszło. Obecnie mamy 30 załóg na starcie rajdu, wrc i N+ tego nie uzupełnią a N- mogłoby ściągnąć trochę zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555, bardzo zajefajne oba filmy. Jednak da się robić klipy rajdowe z muzą inną niż disko-umcy. Fajne ujęcia. Na pierwszym przejeździe Żerania, stałem gdzieś blisko kamery- w okolicach tej błotnistej kałuży ;)

 

polecam inne klipy tych użytkowników. VideoRallyTeam (Wons) jeździ na rajdy od kilkunastu lat. Na jego koncie na yt mozna znaleźć wiele rarytasów (sezon 2001, Kulig, Hołek, Kuzaj, Kuchar w WRC i wiele innych.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Bi-Q888WqKo

 

Zapraszam do obejrzenia klipu z 46 Barbórki. :wink:

 

Buncol czy to ty stałes na wewnetrznej na zeraniu 1:09 na filmie . Jak tak to przepraszam ale zbyt głęboko przycięty zakręt ..... prawie po butach przejechałem ... :wink:

 

Nie, to kumpel, ja stałem na górze na wejściu tego zakrętu. Ale sam mówił, że na tym winklu najbardziej obawiał się wciągających do wewnątrz RWD :mrgreen:

 

co się okazało to też mój kolega , Z tomaszowa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, to super pomysł. Nie miałem kompletnie pomysłu na noworoczne postanowienie - jestem piękny, mądry, szczupły, bez nałogów i regularnie uprawiam sporty, czyli wszystkie dyżurne tematy noworocznych postanowień mnie nie dotyczą :mrgreen: - a dzięki Tobie mam rozwiązany problem :mrgreen:.

 

Wszystkiego dobrego, Verciu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...