Skocz do zawartości

46 Rajd Barbórki


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 641
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi to wygladalo tak jakby on te slicki rozgrzal do czerwonosci przed startem + jeszcze guma zostawiona przez polodego i poprzednich zawodnikow zaowocowala efektownym przejazdem na 2 kolkach. olek pozniej juz nie ciagnal kotwicy na beczce :mrgreen:
mi też tak to wyglądało :wink: pociągnięcie łapy nie zerwało przyczepności, jedynie wytraciło prędkość i reszta to fizyka i jakieś tam siły odśrodkowe czy inne :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na porannej Cytadeli przy prawym nawrocie w dół na kostkę (tam zepsuł się Gackowóz). Adam był pierwszym tego dnia driverem który pojechał tam jak trzeba czterołapem - szybko i jednocześnie efektownie. Naprawdę bardzo ładna jazda :)

Było lepiej niż u części z naszej (tfu) czołówki RSMP. Na Barbórce świetnie widać kto jeździ bo umie, a kto jeździ bo go stać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwy? :shock: Mega :!:

Szczególnie Cytadela.

 

hamowalem wielokrotnie po paredziesiat metrow za wczesnie, ciezko sie od razu przelamac i w pelni zaufac pilotowi to raz a dwa hamulce sa nieco inne niz w "seryjnym" aucie

Do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Obyś miał więcej okazji do przełamywania lęków :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam. wg mnie kozacko jechałeś. Bardzo żałuje, że nie było mnie na "Barbórce". Jestem pełen podziwu dla Ciebie.

 

dzieki. za rok mam zamiar tez wystartowac wiec wpadniesz wtedy :cool:

Coś mi się wydaje, .że zrobisz wszystko, żeby wcześniej gdzieś wystartować.

Tylko postaraj się nie za ostro zawstydzić czołówki światowej/polskiej w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, filmiki fajne, już dzisiaj wcześniej oglądałem.

 

Przy okazji, jakim sprzętem nagrywaliście?

Mi się na Barbórce popsuła kolejna kamera i zastanawiam się nad zakupem

tego zestawu z camonboard.pl. Wygląda solidnie. Ktoś używał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dwa hamulce sa nieco inne niz w "seryjnym" aucie

 

Pamiętam, jak na Ringu Łosiu dał mi się przejechać swoim wozem. Hamowanie czymś takim to na początku KOSZMAR :twisted:. Szczególnie, że było mokro, a on ma po mongolsku ustawiony fotel i nie chciałem mu przestawiać :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo. Dobrze to wyglada ze srodka , bez nerwowych ruchow kiera i plynnie .

Zdumiewajaco spokojna jazda , naprawde robi wrażenie i to jest sekret dobrego czasu :idea: ...ja narazie walczę udanie :!: z poślizgami i próbuję na prostych dodawać gazu do końca :mrgreen: ....ale nie od razu Kraków zbudowano :roll:

AK

ps. a propo spokoju za kierownica i osiąganych czasów to Szymański prawdopodobnie pali na Os-ie.... :mrgreen: ( w Leg. Turbo zawsze była popielniczka :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...