Skocz do zawartości

46 Rajd Barbórki


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 641
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo fajne ujecia

Ale tylko na pierwszym widac szybkosć :mrgreen:

A co sądzicie o przejazdach Maurycego Kochańskiego?

No właśnie cos powiedzcie..bo K.Gęborys mówi , że wszystko przez brak homologowanych kalesonów :shock: a wieczorem ma dzwonic i mi opowiadac co i jak :?:

AK

ps.zdjęcia super.....

Wiem, że ona ćwiczy na tej samej siłowni,
Zapytałbym sam,

No...pytaj , pytaj...bo Cie ktoś uprzedzi.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje być na treningu M.Kochańskiego i przejechać się na prawym. Mogę jedynie stwierdzić ze nawyki z formuły powodują ze każdy uślizg tylnej osi, powoduje szybka reakcje kierowcy na zakładaniu kontry , ale dużym plusem jest jazda z wykorzystaniem każdego cm drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tak trochę z innej beczki zagaję. Oglądam w kółko przejazd Michała Sołowowa. I tak dzisiaj się zacząłem zastanawiać jak się zachowuje w rajdówkach system hamulcowy. Urwał zawias i tarczę, więc co się dzieje z płynem hamulcowym? Nie powinien się wylać? Jest jakieś zabezpieczenie/dwa obwody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z ta Klaudia? pojechala tak jak chciala i umiala, argument ze jest ladna uznalbym za dosc prymitywny (lub zeby nie obrazic Moda inteligentny-alternatywnie) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ps.

ja tam byl lepiej od niej nie pojechal, za to pewnie szybciej niz czesc tutaj komentujacych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, no !!!!! to sie dogadalismy - nalezalo sie jak psu buda zatem

 

No właśnie :)

 

ja tam byl lepiej od niej nie pojechal, za to pewnie szybciej niz czesc tutaj komentujacych

 

Niech pomyślę... Kto ma - a raczej miał - najbardziej doinwestowany zawias, hamulce i silnik z tu komentujących? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma - a raczej miał - najbardziej doinwestowany zawias, hamulce i silnik z tu komentujących?
zwazywszy ze bylem tylko na jednej pojezdzawce z AP Racing (i raz u Wroobla) oraz kilku z TD05 20G (mniej niz 1000km calkowitego przebiegu) to argument co najmniej chybiony, poza tym kto Ci broni kupic takie zawieszenie czy hamulce? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

MIKKI :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym kto Ci broni kupic takie zawieszenie czy hamulce?

 

Jabar, ale dlaczego do mnie odpowiadasz? Ja bym Cię objechał swoim estiajem z zamkniętymi oczami i rozmawiając przez komórkę; swoją wypowiedzią stawałem w obronie innych :mrgreen:.

 

Chcesz się sprawdzić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się auto popsuło pod koniec OS4, na płytach na tej skarpie. I staliśmy tam ponad godzinę

w oczekiwaniu na zamknięcie odcinka, oglądając sobi eprzejazdy innych załóg. Na wejściu

w małą szykanę zrobił się mega wyryp, w który wpadało co drugie auto. Sceny były np. takie:

- najeżdza jakieś starsze Subaru (Legac?) - ŁUP! - wyjeżdza z lewym kołem w inną stronę..

- potem jakieś nowsze Subaru (N12) - ŁUP! - słychać grzechotkę, nagle coś leci w powietrzu.

Safe'ciarz leci po to, przynosi spory płat złotej felgi :shock: - tak z 1/3 :idea: :!:

- potem leci jakiś Misiek - ŁUP! - druga grzechotka, znowu coś leci w powietrzu - taka biała gwiazdka - środek felgi :shock:

reszta - sama obręcz z kołem poturlała się w krzaki. 20 metrów dalej leżała 1/3 tarczy hamulcowej takiej grubiej z 355 :>

Żerań w tym roku to była masakra :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się auto popsuło pod koniec OS4, na płytach na tej skarpie. I staliśmy tam ponad godzinę

w oczekiwaniu na zamknięcie odcinka, oglądając sobi eprzejazdy innych załóg. Na wejściu

w małą szykanę zrobił się mega wyryp, w który wpadało co drugie auto. Sceny były np. takie:

- najeżdza jakieś starsze Subaru (Legac?) - ŁUP! - wyjeżdza z lewym kołem w inną stronę..

to twoje auto stało za taśmami przy górce .... :???: mój pilot myślał że kogoś dochodzimy hehehehe.

 

Vert kup sobie BMW jest mocniejsza i dojeżdża do mety ..... ( też ma 136 kM )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...