Skocz do zawartości

46 Rajd Barbórki


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 641
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysiek- pelny szacunek, nawet ten telecymbal mial gebe zdziwiona i przez jego pysk mu nie przeszlo nic poza zdziwieniem ze Legacy a tak wysoko . Mogl sie ignorant nauczyc ze to driver jest najwazniejszym komponentem ale jakos na to nie wpadl.Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu.. To zdecydowanie nie był mój dzień :roll: :neutral:

 

Zaczęło się już z samego rana: awarią interkomu i kamery do onboardów..

A potem było już tylko gorzej, bo zaczęły się poważne problemy.

Na OS1-Żerań auto jechało jeszcze jako-tako, ale z hamulcami już było coś nie tak :???:

Gdy dojechaliśmy na Cytadelę lewa przednia tarcza - fioletowa :shock: Tak się coś zapiekło,

że już mieliśmy sie poddać, bo nie dało się ruszyć :idea::evil: W końcu z wielkim trudem

wystartowaliśmy do OS2, ale auto ani nie żarło, ani nie hamowało :sad: Pierwsze bemowo

(OS3) to już kompletna porażka - tam jechaliśmy już bez hamulców, a w dodatku spadło

o połowę ciśnienie paliwa :idea: i motor zaczął przerywać :evil: Jakaś masakra.

 

W końcu była strefa serwisowa, cudem na czas udało się usunąć obie usterki

i pojechaliśmy na drugi Żerań. Tam wreszcie szło całkiem dobrze... do czasu gdy na tych

dziurawych płytach straciliśmy napęd..... i już tam zostaliśmy. Swoją drogą koło nas z 20

załóg połamało wahacze, felgi, amortyzatory.. części dosłownie latały w powietrzu - dramat :!:

Dla mnie strasznie pechowy dzień.. mam nadzieję, że w przyszłym roku Barbórka nie będzie

rozgrywana 13-tego :roll: :mrgreen:

 

PS. Gratuluję koledze Szymańskiemu świetnego startu, gratuluję też Adamowi dobrych

czasów na pierwszych OSach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Legasia. Zrobił naprawde very very dobre wrazenie.

Jeżeli chodzi o Żerań 2 to naprawde fajnie latali bokami.

Ja na Karowej stalem kolo mostka troche powyzej czerwoej trybuny i widzialem jak jezdzili po mostku.

Największe wrażenie zrobili na mnie złobił Ptaszek w Corolii za jazde pod publike i Sołowow za jazde na 3 kołach; i Pan Zaleski w Poldku; a także Makinen za jezde bokiem po mostku.

A najgorsze Maciek Polody, ktory jechal bardzo slabo (prawie nie driftowal); a także Ghizzi w Lancii (Auto fajne ale kierowca malo ogarniety).

I to tyle. Tylko czemu tak zimno???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiać mi się chce z kiboli co wygwizdali Polodego, a później wiwatowali jak jechał bokiem. Gołym okiem było widać, że auto jest ustawione na inną nawierzchnie.

 

Makinen, klasa sama dla siebie.

 

Obsada słaba ale kilku kierowców potrafiło zadbać o widowisko.

 

Szacunek dla Szymańskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja 3 zdania napisze :)

Mieliśmy przyjemność wystartować w Barbórce w nagrode za zwycięstwo w Pucharze 4 pór roku. Najkrócej moge skwitować ten wystep... Ja już nie chce jezdzic wokol pacholkow!!!

 

Na Barborke przygotowaliśmy nowe barwy Czarno- Złote... w związku z czym nikt nas nie poznawał ;) Ale i samochód wzbudzał większe zainteresowanie

 

Po wczorajszym zapoznaniu, byłem pewien obaw jeżeli chodzi o Żerań, bo niezły wyryp i slisko... ale dzisiaj okazalo sie, ze da rade tam jechac na docietym slicku a i płyty wydawały się jakieś bardziej równe.. czyli wszystko jest względne :)

 

Cytadele to znałem już na pamięć, bo wczoraj prowadziłem kolumne zapoznania... i mam taką małą refleksja...najgorsi i najbardziej niepokorni to są zawodnicy z czuba... z ostatnią 40 szło jak po grudzie, a Kajtek to w ogóle trase pomylił jak się zapoznawał... :)

 

Na Bemowie to chyba najfajniejszy był ten szuterek... bo Justy przynajmniej miało okazje polatać bokiem, na suchym nie często się zdarza...

 

Generalnie bardzo fajne doświadczenie, masa zabawy, no i oczywiście nauka.. Niestety jechałem przed wszystkimi zawodnikami, pomiedzy literami a zerami, tak więc pozostałem raczej niezauważony przez większość kibiców... ale i tak byłem w cięzkim szoku gdy zobaczyłem ilu kibiców jest na tym rajdzie, bo na samym Żeraniu było ich więcej niż przez cały rok w KJSach :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych forumowiczow no i wielkie brawa dla Krzyska Szymanskiego... to co wyprawial Legacem, bylo niesamowite.... ale wiedzialem ze tak bedzie ;)

 

A no i brawa dla Adam.'a... byłem bardzo miło zaskoczony wysokim miejscem, szkoda awarii, bo kto wie czy Karowa by się nie okazała szczęśliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Karowa spedzilem na ostrym dyzurze dentystycznym :evil: i bilet na zielona jak krew w piach :evil:

 

A co znowu dwójkę wyciełeś? :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

 

Co do Barbórki:

 

Zimno.......

 

 

Gratulacje dla Tomka Kuchara za zwycięstwo - w pełni zasłużone.

 

Szacun dla Sołowowa za to, że sie nie poddał i ukończył Karową na trzech kołach.

 

Fajnie, że Kajto sie wyluzował i kręcił bączki.

 

Łoś też fajnie kręcił wokół beczki.

 

Adam. było nieżle puki skrzynka nie odmówiła współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobal mi sie tekst Krzyska Szymanskiego jak go mistrz reportazu i komentatorki sportowej zapytal o plany na przyszlosc, ten odpowiedzial z rozbrajajaca szczeroscia ze z checia wystartowalby w klasie historyczej ale niestety nie ma licencji :mrgreen::mrgreen::mrgreen: a tu kolega 12 miejsce w generalce i 4 na karowej :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cud ! Karową dali na TVP HD, no obraz żyleta, tylko ustawili mikrofon koło dwóch jakiś przypadkowych gostków, mogli kogoś kto się coś zna i coś sobą prezentuje do komentarza zatrudnić...

 

Gratulacje dla Krzysztofa Szymańsiego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi się dzisiaj morda cieszy :mrgreen:

Tomus odebrał w tym roku to co prawdę mówiąc mu sie już należało w 2007 !

Klaudia dostała jakaś dziwną karę 15sec i spadła w klasyfikacji ale pierwsze koty za płoty i jak na pierwszy rajd w 4x4 uwazam, że bardzo dobrze sobie poradziła.

Szacun równiez dla Tomka i Klaudii za naklejki na tylniej szybie ...

 

Krzysiek Szymański brawo, piękny przejazd :twisted:

Łos 5z + za widowiskową jazdę

Adam głowa do góry pokazałeś na pierwszych 3OS , że moc jest z Tobą !

Kajto widział, że na Karowej nie odrobi i brawa za widowisko

Sołowow całe szczęście, że myślał, że ma kapcia :mrgreen:

Zalewski w Polonezie rulez !!!!

 

It's got2b QHR :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie ;) zimno ale genialnie :) przez kolejny tydzień będę przeżywać te emocje....piach błoto na twarzy i w ogóle :) "turbo dziadek" wymiotl wszystkich. Nie autko się liczy a umiejętności i doświadczenie :) chociaż sama bym sobie chciała sprawić takiego legasia :) Kolejny raz Subaru udowodniło,że ma najlepszy team i załogę :) zmietlismy wszystkich :) zajebiaszczo :) gratulacje dla Kuchara-ostatni przejazd był niesamowity :) a kurde znowu zaczynam przeżywać :) pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...