Skocz do zawartości

Komercyjna przejazdzka bolidem Formula (3?) Ktos cos wie?


Bunch

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Kolega po tegorocznej wizycie na Hungaroring zakochal sie w F1. Bardzo chcialby przejechac sie bolidem - raczej F1 jest nie realne ale moze chociaz F3... Slyszalem, ze sa mozliwosci aby wziac udzial w komercyjnej imprezie (szkolenie + przejazdzka) bolidem F3 (kolegi ojciec uczestniczyl w takim "evencie" gdzies we Francji.

 

Moze ktos cos wie na ten temat? Ja nie bardzo potrafie znalezc nic w necie a kolega nie daje mi spokoju... moze i ja skorzystam :mrgreen:

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekie koledzy ! wiedzialem ze na Was mozna liczyc :mrgreen: zatem sprawdza sie przyslowie ze "za pieniadze to sie nawet ksiadz modli" :mrgreen:

 

chyba sie wybiore na wiosne !

 

Może lepiej te 6,5 k wsadzić w zawias twojego Subarka, założyć opony sliki i wpaść na Tor Poznań. Obiecuje Ci ze emocje porównywalne, no i nie wieje :P

 

Czekaj nie doczytałem :P Subaraka masz że nic nie trzeba robić żeby popylać po torze :P

Niech Ci kolega zapłaci połowę, Ty połowę dasz na ubezpieczenie i będzie cool :P

Wiesz Poznaniak jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej te 6,5 k wsadzić w zawias twojego Subarka, założyć opony sliki i wpaść na Tor Poznań. Obiecuje Ci ze emocje porównywalne, no i nie wieje

 

Czekaj nie doczytałem Subaraka masz że nic nie trzeba robić żeby popylać po torze

Niech Ci kolega zapłaci połowę, Ty połowę dasz na ubezpieczenie i będzie cool

 

taa... ja tam juz wiem jak te 6,5k wydac - uwierz mi :mrgreen: na Poznan wczesniej czy pozniej i tak zawitam

 

no ale kolega sie uparl i co mu zrobisz... i tak pewnie bede musial z nim jechac bo on jezykowo nie ogarnie a wtedy co tak bede stal i sie przygladal... ? jak go znam to bedzie mi chcial zafundowac taka impreze anyhow :razz: no ale ja tam sknera nie jestem i pewnie zaplace sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...