Jump to content

Komercyjna przejazdzka bolidem Formula (3?) Ktos cos wie?

Bunch
 Share

Recommended Posts

Czesc,

Kolega po tegorocznej wizycie na Hungaroring zakochal sie w F1. Bardzo chcialby przejechac sie bolidem - raczej F1 jest nie realne ale moze chociaz F3... Slyszalem, ze sa mozliwosci aby wziac udzial w komercyjnej imprezie (szkolenie + przejazdzka) bolidem F3 (kolegi ojciec uczestniczyl w takim "evencie" gdzies we Francji.

Moze ktos cos wie na ten temat? Ja nie bardzo potrafie znalezc nic w necie a kolega nie daje mi spokoju... moze i ja skorzystam :mrgreen:

Z gory dzieki za pomoc

dziekie koledzy ! wiedzialem ze na Was mozna liczyc :mrgreen: zatem sprawdza sie przyslowie ze "za pieniadze to sie nawet ksiadz modli" :mrgreen:

chyba sie wybiore na wiosne !

Może lepiej te 6,5 k wsadzić w zawias twojego Subarka, założyć opony sliki i wpaść na Tor Poznań. Obiecuje Ci ze emocje porównywalne, no i nie wieje :P

Czekaj nie doczytałem :P Subaraka masz że nic nie trzeba robić żeby popylać po torze :P

Niech Ci kolega zapłaci połowę, Ty połowę dasz na ubezpieczenie i będzie cool :P

Wiesz Poznaniak jestem :P

Może lepiej te 6,5 k wsadzić w zawias twojego Subarka, założyć opony sliki i wpaść na Tor Poznań. Obiecuje Ci ze emocje porównywalne, no i nie wieje

Czekaj nie doczytałem Subaraka masz że nic nie trzeba robić żeby popylać po torze

Niech Ci kolega zapłaci połowę, Ty połowę dasz na ubezpieczenie i będzie cool

taa... ja tam juz wiem jak te 6,5k wydac - uwierz mi :mrgreen: na Poznan wczesniej czy pozniej i tak zawitam

no ale kolega sie uparl i co mu zrobisz... i tak pewnie bede musial z nim jechac bo on jezykowo nie ogarnie a wtedy co tak bede stal i sie przygladal... ? jak go znam to bedzie mi chcial zafundowac taka impreze anyhow :razz: no ale ja tam sknera nie jestem i pewnie zaplace sam...