Skocz do zawartości

Czy oryginalne radio Subaru ma wbudowaną zmieniarkę??


lyssy23

Rekomendowane odpowiedzi

J.w., a konkretnie chodzi o Kenwood gx-401EF2, bodaj oryginał z WRX 05 EU. Byłem przekonany ze wszystkie radia subaru 2 DIN mają wbudowaną zmieniarkę na 6 płyt, ale teraz mam wątpliwości. Ewentualnie jak to się robi żeby załadować te 6 płyt, bo ja jakoś nie potrafię ;)

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio nie ma zmieniarki, ale ma wbudowany sterownik :wink:

poszukaj gdzies uzywanej zmieniarki kenwooda, ja ne ebayu kupilem za grosze... model KDC-C 465 dziala na pewno (6 plytowy), nie wiem jak inne

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może na siłe spróbować wepchnąć kilka płyt, może pójdzie :wink:

 

radekk, bardzo Cie proszę o trzymanie się tematu :!: wiem ze off top jest Twoja specjalnością ale w tematach technicznych nie jest mile widziany :evil: innymi słowy ostrzegam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam. Pisałem w innym temacie, ale ten jest chyba bardziej odpowiedni. W moim Forku mam KENWOODa GX806EF2. Pojawia się komunikat EJECT miga cd1 i nic. LOAD zupełnie nie reaguje po naciśnięciu. Nie wiem czy się płyta jakaś zablokowała, ale chyba nic nie ma w środku. Doradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem w innym temacie, ale ten jest chyba bardziej odpowiedni. W moim Forku mam KENWOODa GX806EF2. Pojawia się komunikat EJECT miga cd1 i nic. LOAD zupełnie nie reaguje po naciśnięciu. Nie wiem czy się płyta jakaś zablokowała, ale chyba nic nie ma w środku. Doradzicie coś?

 

W orygilalnym radiu 2DIN ze zmieniarką, łatwo zorientować się czy jest płyta lub ile ich jest ponieważ komunikuje to wyświetlacz w prawym górnym rogu. Są tam albo okrągłe "zapełnione" miejsca piktogramy płytki lub puste talerze jeżeli nic nie ma. Radio jest dość wrażliwe na niewłaściwe postępowanie ze zmieniarką, co powoduje spore koszty. Warto stosować się do prostej zasady - naciskasz LOAD, czekasz chwilkę aż zacznie migać i dopiero wtedy ładujesz płytę. Jeżeli nie mam reakcji na przycisk jak piszesz udaj się do specjalisty od tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...