Skocz do zawartości

Powrot do przeszlosci


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio znalazlem bardzo ciekawy material w swojej szufladzie ;) Kalendarz Polmozbytu z 1991 roku. Sami zerknijcie na fotki, byl to wowczas jeden z pierwszych (jesli nie pierwszy) w Polsce salon Subaru, podejrzewam, ze powstaly wieki przed narodzinami SIP. Jaka w ogole jest historia marki Subaru w Polsce, jak wygladal import w 1991 roku, byl jakis oficjalny dystrybutor? Wydaje mi sie, ze cos gdzie kiedys czytalem na ten temat, ale nie moge sobie przypomniec gdzie...

 

PS dodatkowego "smaczku" tym zdjeciom dodaje fakt, ze jest na nich...moja mama :smile: (pracowala wowczas w Polmozbycie), kto by wowczas pomyslal, ze synek po latach bedzie powozil uturbiona impreze :mrgreen:

 

b3tg7.th.jpg b4wf8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygladal import w 1991 roku, byl jakis oficjalny dystrybutor

 

Był jakiś oficjalny dystrybutor, tylko za nic nie mogę sobie nazwy przypomnieć...coś na "M". Ale nie podziałał długo, chyba coś koło 1994 roku zawiesił działalność. Potem dopiero SIP w sierpniu 1999 roku.

 

Edit.

Przecież A.Koper chyba sprzedawał Subaraki w latach 90'tych :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal mama jak mama, bardzo mlodo wyglada, teraz sobie pewnie pomyslicie, ze mam 16 lat

 

Ja tam się nie krępuję i zaglądam Wam w profile :mrgreen: .

BTW będę w Olsztynie (Kortowo) 20 listopada na egzaminie, w może się jeszcze wcześniej na konsultacje wybiorę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal tzn. ze niby co chcialabys skonsultowac i z kim? :P moznaby w koncu jakis sposcik uskutecznic, ja tez ostatnio znowu zaczalem uczeszczac do tego nieszczesnego kortowa... ;)

 

Buncol555 teraz to cholera wie co to za zastrzyki, dla kogo i w co, calkiem mozliwe, ze dla mnie w pupe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1991 roku firma Mesidor mieściła się na rogu Żwirki i Wigury oraz 1 Sierpnia (teraz Fiat).

W tym samym roku wyjechało z tego salonu złote Subaru 1,8 FWD, którym wtedy wróciłem do domu. :lol:

Fajne było, a może raczej jest bo dalej jeździ (widziałem je dziś) wożąc co rano pracownika jednego z dealerów Subaru do pracy.

Pozdrawiam wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem nabywców Subaru z salonu sprzedaży na 1 Sierpnia. :lol:

 

ps. Salon na Smolnej był trochę później, rok lub dwa i nie jestem pewien czy to był dalej Mesidor czy może już coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że dzisiaj w tym salonie Skody sprzedają... tfu

 

Apal, erixon - gdyby jakiś spot w olsztynie to poproszę o znak sygnał

 

To i tak chyba lepiej już Skody niż solarium :mrgreen:

 

A jakby co z tym spotem w OLS to ja również bardzo chętnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal tzn. ze niby co chcialabys skonsultowac i z kim? moznaby w koncu jakis sposcik uskutecznic, ja tez ostatnio znowu zaczalem uczeszczac do tego nieszczesnego kortowa...

 

Mam ostatni egzamin doktorski z technologii, zamierzam się przed egzaminem skonsultować z egzaminatorem w celu przypomnienia mu z czego ma mnie pytać :wink: :twisted: , możemy się spotkać 20.11 po moim egzaminie (czyli po 14-15) albo jak przyjadę na konsulatacje, pewnie tydzień wcześniej. Dam znać :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...