Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, leto napisał:

tak na szybko.

Dzięki :) 

 

U mnie status idem, chciałem tylko uwagę odwrócić od ... innego tematu ;) 

 

P.S. Ja bym nie panikował - to chwilowa histeria ... tak jak z cukrem :P

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaca68 napisał:

 

 

 

Jak dziewczyna ma trochę więcej partnerów to znaczy że rozwiązła i źle się prowadzi? A jak opiszesz faceta z podobnym stanem licznika seksualnego?

 

Bo żeby te dziewczęta mogły być rozwiązłe to muszą znaleźć męskich chętnych partnerów. Rozumiem że męska rozwiązłość nie stanowi problemu? Tylko kobiety mają być święte i nieskalane?

To ty chyba jednak masz problem.....

Badania naukowe potwierdzają bardzo daleko idące powiązania między licznikiem seksualnym młodych kobiet a ich umiejętnością tworzenia stabilnych i długotrwałych relacji w dalszym życiu. A tego typu relacje przydają się jeśli mówimy o demografii i macierzyństwie, oczywiście jeśli mamy mówić o dobrym macierzyństwie, stabilnej rodzinie i dobrych wzorcach dla dzieci.

Bo dziesięcioro dzieci to moze byle patologia naprodukować, każde z innym i sobie żyć z socjalu. W sumie bardzo częsty wzorzec rodzinny w dzisiejszych czasach, PiS do tego doprowadził swym rozdawnictwem i zakazem aborcji.

Chyba że mówimy o macierzyństwie w stylu Lebensborn, czyli najlepszy samiec ma zapłodnić, a kobieta wychowa sama przy pomocy państwa socjalu i 500 plus.

Do stabilnego związku i w związku z tym do dobrego macierzyństwa lepsza jest kobieta z mniejszym licznikiem seksualnym i to nie jest moje zdanie tylko seksuologów czy psychologów ewolucyjnych.

 

Ja tego nie oceniam od strony moralnej, bo ja nie jestem papieżem księdzem rabinem ani mułłą abym ludziom dyktował moralne zachowania. Dyskusja wyniknęła z kwestii rozrodczosci/ilosci dzieci/demografii więc wskazałem na fakty w zachowaniach szerokich grup kobiet które tą rozrodczość zmniejszają i tyle. 

Co w kwestii demografii Polski ma za znaczenie co ja myślę o rozwiązłości seksualnej jednej czy drugiej płci?

 

Złosliwosci i hejterskich ataków z pozostałych waszych postów nie skomentuję bo i po co. Ja za delikatne przytaczanie tu faktów dostaję bana za banem na długo, a inni mogą sobie obrażać forumowiczów bez opamiętania... więc nie zejdę do pewnego poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maciek323 napisał:

Badania naukowe potwierdzają bardzo daleko idące powiązania między licznikiem seksualnym młodych kobiet a ich umiejętnością tworzenia stabilnych i długotrwałych relacji w dalszym życiu.

Źródła!

 

20 minut temu, maciek323 napisał:

A tego typu relacje przydają się jeśli mówimy o demografii i macierzyństwie, oczywiście jeśli mamy mówić o dobrym macierzyństwie, stabilnej rodzinie i dobrych wzorcach dla dzieci.

O facetach nic nie pisali?

 

21 minut temu, maciek323 napisał:

Do stabilnego związku i w związku z tym do dobrego macierzyństwa lepsza jest kobieta z mniejszym licznikiem seksualnym i to nie jest moje zdanie tylko seksuologów czy psychologów ewolucyjnych.

A licznik seksualny mężczyzny jaki ma być do tego stabilnego związku i dobrego ojcostwa?

 

22 minuty temu, maciek323 napisał:

Dyskusja wyniknęła z kwestii rozrodczosci/ilosci dzieci/demografii więc wskazałem na fakty w zachowaniach szerokich grup kobiet które tą rozrodczość zmniejszają i tyle. 

Fakty są jak coś jest poparte źródłem. Wskazałeś co najwyżej własne poglądy próbując je na fakty stylizować.

 

22 minuty temu, maciek323 napisał:

Ja za delikatne przytaczanie tu faktów

xD

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tematu ekonomicznego, czyli wzrostów cen energii., wpadłem tak na szybko obrazić uczucia religijne (sarkazm).

 

Cztery lata minęły, jak tam, Matka Boska nie chce pomóc? A minister Tchórzewski tak się starał. Niestety energia +300% dla miast w 2023 r. jak szacują samorządowcy. Szumowski też zawierzył. I bach, pandemia, a Polska rekordzistą nadmiarowych zgonów w UE.

 

 

Ten wpis ma na celu pokazanie, że to nie w/w kontrowersyjne pytanie obraża, lecz obraża wytworzenie sytuacji, w której można je w ogóle zadać. A można je zadać, gdyż Tchórzewski oraz Szumowski politycznym, wykalkulowanym gestem zrobili z sacrum profanum. A jak się robi z sacrum profanum ... 

 

 

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaca68 napisał:

Jak dziewczyna ma trochę więcej partnerów to znaczy że rozwiązła i źle się prowadzi? A jak opiszesz faceta z podobnym stanem licznika seksualnego?

 

Bo żeby te dziewczęta mogły być rozwiązłe to muszą znaleźć męskich chętnych partnerów. Rozumiem że męska rozwiązłość nie stanowi problemu? Tylko kobiety mają być święte i nieskalane?

To ty chyba jednak masz problem.....

 

jak to mówią klucz który otwiera wszystkie zamki to super klucz

a zamek który otwiera każdy klucz to słaby zamek

 

  • Haha 2
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kubanow napisał:

 

jak to mówią klucz który otwiera wszystkie zamki to super klucz

a zamek który otwiera każdy klucz to słaby zamek

 

Jak to o tym śpiewał Mirosław Czyżykiewicz? "klucz pasujący do tak wielu zamków/ a wstrząśnięty swym pierwszym obrotem".

 

Mirosław Czyżykiewicz - Debiut - tekst i tłumaczenie piosenki na Tekstowo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałam (;)) ostatnie dwie strony i nasuwa mi się taki wniosek:

 

Kobiety, które lubią seks, będą złymi matkami i żonami. 

:lol: :facepalm:

 

 

Poproszę linki do wiarygodnych źródeł :)

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aga napisał:

Przeleciałam (;)) ostatnie dwie strony i nasuwa mi się taki wniosek:

 

Kobiety, które lubią seks, będą złymi matkami i żonami. 

:lol: :facepalm:

 

 

Poproszę linki do wiarygodnych źródeł :)

 

A ja panom bardzo współczuję tych dobrych matek i żon, które nie lubią seksu :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Przeleciałam (;)) ostatnie dwie strony i nasuwa mi się taki wniosek:

 

Kobiety, które lubią seks, będą złymi matkami i żonami. 

:lol: :facepalm:

 

 

Poproszę linki do wiarygodnych źródeł :)

 

Kiedyś potrzebował bym linków do... tych kobiet. :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szürkebarát napisał:

Jest na TF jakiś wątek, w którym można by o seksie, bezpiecznie, popisać? Bo mnie się właśnie przypomniało jak z tym było w latach 70tych XX wieku, jeszcze przed kryzysem tych lat schyłku. To ostatnie po to żeby nie było off topics ;) .

Można by coś stworzyć w strefie 51:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Można by coś stworzyć w strefie 51:D

To chyba już nie dla mnie, stworzyłem to co stworzyłem ;) . Ale jeszcze mogę popatrzeć :unsure:  jak się kryzys rozwija w państwie, w którym wystarczy nie kraść żeby mieć dowolną ilość pieniędzy.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, B-52 napisał:

Chciałem dzisiaj kupić cukier na potrzebę jakichś przetworów. W kilku sklepach nie było. To jest absurd jakiś. Albo ktoś ma na grubo zryty beret, że to wszystko wykupione.

Pisałam o Malborku :P

 

21 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Można by coś stworzyć w strefie 51:D

Nie widzę przeszkód :mrgreen:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, B-52 napisał:

Chciałem dzisiaj kupić cukier na potrzebę jakichś przetworów. W kilku sklepach nie było. To jest absurd jakiś. Albo ktoś ma na grubo zryty beret, że to wszystko wykupione.

Mam z pół kilograma cukru i to co w cukierniczce, bo u mnie kilogram wychodzi przez kwartał. Mogę odstąpić.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szürkebarát napisał:

Mam z pół kilograma cukru i to co w cukierniczce, bo u mnie kilogram wychodzi przez kwartał. Mogę odstąpić.

Ja mam kilkanaście kilo i u mnie schodzi kilka kilo dziennie ostatnio :mrgreen:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój syn skończył 15 lat i od jednego z kolegów dostał w prezencie (między innymi) 1 kg cukru. Słodkich przetworów nie robimy, więc przez jakiś czas mamy spokój. :thumbup:

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...