Skocz do zawartości

Ebayowe reflektory


AMI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos ma doswiadczenie jakies z ebay'owymi reflektorami?

Moje niestety sa na wykonczeniu - nie przeszedlem przez nie przegladu :) (no i za zly wzor tablic rejestracyjnych :)) , wiec rozgladam sie za czyms nowym.

 

Morette'y sa niestety nieco drogie ;)

 

Czy takie ebay'owe:

http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0319215473

 

sa cos warte? czy szkoda kasy i lepiej sie wykosztowac jednak na oryginaly?

Jesli jakies inne, to jakie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, powiem Ci tak - jak dobrze trafisz to będą ok ale większość niestety paruje. Ja od sibie powiem, że w tej chwili mam reflektory znanej i nienajlepszej pasztetowej firmy DEPO i przez kilka lat (odpukać) nie zaparowały i świecą super więc ja akurat jestem zadowolony ale kilka innych osób powie, że im parują i tak to jest, że pewności nigdy nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krotkim rozeznaniu wychodzi na to, ze wiekszosc dostepnych tutaj w okolicy to wlasnie DEPO - chociaz tutersi twierdza dla odmiany, ze nie sa zle...

No i badz czlowieku madry... :)

Zobacze jeszcze jutro ceny oryginalow... taniocha taniocha, ale szkoda wywalic mimo wszystko kase po to, zeby za chwile znow lampy wymieniac.

Najwyzej trzeba bedzie wycisnac swinke skarbonke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, zdecydowanie warto oryginały moim zdaniem.

 

Tak bym wolal, ale sie boje, ze jak cene w ASO uslysze to sie nie podniose :)

Bo co bedzie jak sie okaze, ze lepiej bedzie swinke skarbonke skrobac na Morette'y :)

 

No nic, zobaczym...

 

Dzieki

 

[ Dodano: Sro Paź 22, 2008 10:43 pm ]

A jeszcze jedno pytanie - niektore reflektory sa ustawiane manualnie, inne elektrycznie.

Czy w przypadku gdybym przykladowo dorwal w dobrym stanie lampy ustawiane elektrycznie, moge je ustawic takze manualnie? Bo w sumie u mnie takiego bajeru obecnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie - niektore reflektory sa ustawiane manualnie, inne elektrycznie.

Czy w przypadku gdybym przykladowo dorwal w dobrym stanie lampy ustawiane elektrycznie, moge je ustawic takze manualnie? Bo w sumie u mnie takiego bajeru obecnie nie ma.

w Depo będziesz musiał spiłować główki silniczków od regulacji, albo rozwiercić otwór w lampie. Inaczej silniczki nie wejdą. Ale po jakimś czasie przez to pokrzaczy się co innego w lampie, więc chyba nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prostszy sposób :lol: wpadnij do mnie i wrócisz z przeglądem :mrgreen:

 

Podejrzewam, ze z Dublina to moglbym miec nieco daleko :)

zreszta i tak wole miec sprawne i dobre reflektory ;)

 

[ Dodano: Czw Paź 23, 2008 2:25 pm ]

No tak - w ASO maja teoretycznie lampy, 250e - ale w praktyce nie ma ich w magazynie w Ire ani UK. I tak z tego wszystkiego zapomnialem zapytac, czy sztuka,czy para, ale patrzac na ceny w scoobyclinics i u Grahama Goode to chyba raczej za sztuke.

Wiec w sumie juz troche drozej niz Morette.

 

I zostaje Depo na polu bitwy albo inne tego typu...

Lipa

 

[ Dodano: Czw Paź 23, 2008 8:07 pm ]

A ma ktos moze doswiadczenia z reflektorami brytyjskiej marki Ultra Auto Design?

 

Lepsze? Gorsze niz DEPO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...