Skocz do zawartości

blachy w Imprezie GL 99


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem,

znalazłem na alledrogo błotnik lewy przód pasujacy do Imprezy GL 1993-1996, inne są opisane jako 1993-1999. Czy taki pasujący do 1996 podejdzie do mojego autka z 1999? czy do 1996 był ten pełny grill, czy jeszcze jakieś inne zmiany z przodu?

Chce przed cyną autko odpicować :twisted: i już mam dość jazdy z wgniecionym i podrapanym bokiem.

Czekam na jakieś info experci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że błotnik powinien podpasować. Podczas liftingów zmieniali tylko przód, lampka obrysowa pozostawała bez zmian (tylko w nowszych wstawili przezroczysty plastik zamiast ryflu).

 

Tak, do 1996 był pełny grill, 1997 już ma kratkę ale trochę inną niż 1999 (zobacz w mojej galerii).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce przed cyną autko odpicować :twisted: i już mam dość jazdy z wgniecionym i podrapanym bokiem.

Czekam na jakieś info experci :)

Ja jako expert :mrgreen: stwierdzam, że zdecydowanie złą kolejność przyjąłeś. Blachy naprawia się PO Cynie a nie PRZED :wink: :twisted:

 

Dostanę pomuka? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę pomuka? :mrgreen:

tja lece już wciskać pomuka :D

a tak serio to mnie szczur75 przestrzegł, żeby nie olewać rudej na Imprezie :D bo się niekontrolowanie będzie rozmnażała i koszmarnie już wygląda zardzewiały boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY94-96

- tylny zderzak z listwą

- grill w poziome paski

- maska bardziej płaska i inne wloty

- lampy bardziej zaokrąglone

- lusterka kwadratowe

- przedni zderzak z bananowymi kierunkami (2 dziury pod każdym kierunkiem)

 

MY97-98

- tylny zderzak bez listwy

- grill z kratą

- nowa maska z nowymi wlotami

- lampy ścięte na końcach

- lusterka bardziej owalne

 

MY99-00

- grill bardziej wystający z kratą o większych oczkach

- lampy i halogeny z gładkiego szkła

- nowy przedni zderzak (inne kierunki, po jednej dziurze pod kierunkami)

 

Chyba tyle jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Nie wiem tylko jak było ze spojlerem. Od kiedy montowana była GTkowa lotka, kiedy naleśnik z podpórką a kiedy naleśnik bez podpórki.

 

EDIT :)

napisałem o GT, a jeśli chodzi o GL to chyba wszystko tak samo, tylko maska bez wlotów, a przedni zderzak w MY94-96 był brzydki a w 97-99 ładniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem o GT, a jeśli chodzi o GL to chyba wszystko tak samo, tylko maska bez wlotów, a przedni zderzak w MY94-96 był brzydki a w 97-99 ładniejszy :)

 

czyli, podsumowując. Blachy a zasadniczo interesujący mnie błotnik jest bez zmian od początku istnienia Imprezy do wejścia Bugeye'a, tak mam to rozumieć? czyli błotnik od GT czy dowolnego rocznika GL będzie pasował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...