Skocz do zawartości

Koszty użytkowania Subaru Impreza GT (rocznik 1995 - 2000)


przemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

miałbym pytanie, ile kosztuje utrzymanie takiego samochodu.

Interesuje mnie np. koszt wymiany najszybciej zuzywajacych sie elementow (takich jak klocki, filtry itp.), jak i rowniez powazniejszych, ktore moga sie przytrafic (np. sprzeglo).

Rowniez chcialbym wiedziec co ile trzeba robic przeglady (jaki to koszt), co ile zmieniac olej, ile kosztuje itp.

Jednym slowem im wiecej info, tym lepiej.

Nie przewiduje zdanych rajdow tym samochodem, wiec raczej chodzi o jazde uliczna. Moze jakies male proby dwa razy w miesiacu ;-)

 

Dzieki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koszty są niewielkie i zbliżone w znacznym stopniu do kosztów Twojej dotychczasowej furki a wszystkie pozostałe mogą być b. poważne - szczególnie u tak leciwego autka - i są zależne od stanu technicznego konkretnego egzemplarza. Dlatego - biorąc pod uwagę, że subarynki są często ostro jeżdzone - radzę abyś nie oszczędzał kasy na badania techniczne przed kupnem i nie wierz w kit jaki ci będą wciskać bo takimi samochodami to raczej emeryci do kościoła lub panie na zakupy nie jeźdżą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przewiduje zdanych rajdow tym samochodem, wiec raczej chodzi o jazde uliczna. Moze jakies male proby dwa razy w miesiacu ;-)

 

Każdy tak na początku mówi :mrgreen: Dzień po kupieniu mojego swojej kobiecie dałem słowo,

że GT zostanie serią na zawsze,z tylnymi fotelami,całym środkiem itp :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałbym pytanie, ile kosztuje utrzymanie takiego samochodu.

Interesuje mnie np. koszt wymiany najszybciej zuzywajacych sie elementow (takich jak klocki, filtry itp.),

Klocki 100 zł Remsa przednie, Ferodo DS2500 przednie ok 1000 zł, filtr oleju 35 zł, filtr paliwa, powietrza jak do innych Japończyków.

 

jak i rowniez powazniejszych, ktore moga sie przytrafic (np. sprzeglo).

Ja sam umiesz i 1000 zł jak nie to w ASO 3500 zł od ręki.

 

Rowniez chcialbym wiedziec co ile trzeba robic przeglady (jaki to koszt), co ile zmieniac olej, ile kosztuje itp.

Przeglądy co 12500 Km koszt w ASO 700-1000 zł

np. Olej silnikowy MOTUL COMPETITION (15W50) - 4,5 litra ok 250 zł

 

Jednym slowem im wiecej info, tym lepiej.

Nie przewiduje zdanych rajdow tym samochodem, wiec raczej chodzi o jazde uliczna. Moze jakies male proby dwa razy w miesiacu ;-)

To tak jak Ja :)

Tu masz niżej do poczytania, tylko zauważ jaka była cena za wachę w 2006 roku.

Miłej lektury:

Wyliczenie! Koszty utrzymania: Subaru Imprezy WRX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...