Jump to content

Przyszłe modele subaru - MY'10 i dalej...?

Przemeq
 Share

Recommended Posts

Pozwolę sobie rozpocząć ten wątek, gdyż natura nie znosi próżni. Mamy nową imprezę, nowego forestera, nową tribecę, nową justynkę - z jednej strony oznacza to relatywny "spokój" na następny rok, może dwa, z drugiej jednak - pamiętając choćby historię chłodno przyjętego bug eye'a (to, co jest dziś, to inna sprawa), który przeżył na rynku zaledwie dwa roczniki modelowe - można powoli szykować się na plotki, phostoshopy itp. dotyczące nadchodzących modeli. Z tego, co wiem, już dziś większe firmy mają zaplanowane premiery modeli w roku 2010 (niektóre nawet dalej), tak że niewykluczone, że gdzieś w tajnych laboratoriach FHI wykluwają się powoli nowe modele.

Aby na początek podgrzać atmosferę, wrzucę tu takiego newsa:

There are reasons for hope. Takenaka's [były prezes FHI - przyp. Moda :)] successor Ikuo Mori [nowy prezes - przyp. Moda] is making the right noises and has hired a new head of design from outside the company. What makes Subaru's inability to take the brand to the next level is not a matter of finances, just the inability to think differently.

Tu cały artykuł z wczorajszego wydania gazety.

http://search.japantimes.co.jp/cgi-bin/ ... 019bs.html

8)

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

adamusmax, co do hawkeye z góry było wiadomo, że to ostatni facelift przed dużą zmianą i że więcej, jak dwa roczniki modelowe nie przetrwa w ofercie.

Najistotniejsza jest tu jednak pewna analogia: "lanos" i bug-eye to modele otwierające nową generację; oba spotkały się z chłodnym przyjęciem, dlatego nietrudno jest założyć, że "lanos" podzieli los bug-eye'a. I tylko o to mi chodziło, gdy przywoływałem tego drugiego jako przykład 8).

W każdym razie to nawet lepiej dla tego wątku - jeśli aż tyle modeli zmienia się tak często, to znaczy, że w tym wątku może się zacząć sporo dziać 8).

no to taki news, MY11 Impreza Coupe

Obrazek

Obrazek

artykuł

http://collegecars.wordpress.com/2008/0 ... eza-coupe/

jak dla mnie fajne :) szkoda, że tak przypłaszczona jest ale przód mi się bardzo podoba.

stare wiadomosci :mrgreen:

zapraszam tu: :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=116972&start=200

p.s. coupe? gdzie tu jest coupe :?: :roll:

rzeczywiście, masz racje, nie zauważyłem ale poprostu zainteresował mnie temat wątku i trochę poszperałem w necie, znalazłem, zobaczyłem, że nie ma w tym temacie więc wkleiłem, myślę, że nie zaszkodzi bo w końcu pod temat wątku pasuje idealnie ;)

• 2 weeks later...