Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godz. 7.30 - 8.00 prosze o zgłaszanie się zawodnikow klasy " INNE " i zawodnikow klasy " Subaru BEZ TURBO

Nie dość że bez turbo, to jeszcze wyspać się nie dadzą :mad:

 

Prosze pomagac startujacym pierwszy raz i nie zapominac , ze Cyny sluza do tego zeby doskonalic swoja technike jazdy , podglądac innych i zupełnie nie przejmowac sie miejscem jakie sie zajmie

o.. to to to, tej wersji będę się trzymać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.Andrzeju proponuję w jakiś sposób podzielić klasę Gt,Wrx,Legacy i Forester (może oddzielnie Gt i Wrx).jest to ponad 20 aut szanase na zajęcie miejsca w 10 są małe.a np.w klasie Sti wystarczy dojechać i w 10 się będzie.nie mówiąc o klasie Inne gdzie są 4 auta to jeszcze na pudło można liczyć przy taryfie jednego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.Andrzeju proponuję w jakiś sposób podzielić klasę Gt,Wrx,Legacy i Forester (może oddzielnie Gt i Wrx).jest to ponad 20 aut szanase na zajęcie miejsca w 10 są małe.a np.w klasie Sti wystarczy dojechać i w 10 si..................

Jeszcze kolega zapomniał dodać klasę subaru BEZ TURBO, też są szanse na zajęcie miejsca w pierwszej 10 :mrgreen: Wystarczy wymontować turbo :mrgreen::mrgreen:

 

Żeby nie było całkiem OT to czy w motelu subaru można coś zjeść wieczorową porą, czy raczej przyjechać z pizzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polini, fajnie :cool: Może wreszcie chwilkę pogadamy (nie... wcale nie wypominam Ci, że urwałeś się z ostatniego spota :wink: )

 

Oj oj już już, przecież się tłumaczyłem... :P Gdybym wiedział, że się urwę to bym się nie zapowiadał. Robię co mogę, a czwartki mam masakryczne. Na Cynę muszę się wybrać. :D

 

Przegonisz Cytrynkę czy przyjeżdżasz towarzysko?

 

Tego jeszcze nie wiem, towarzysko będę z pewnością, a czy Cytryna zechce być upalana to nie wiem. Mam teraz typowo asfaltowy spec czyli 17" z niskim profilem i nie wiem czy to dobry pomysł. :wink: Zobaczymy. :cool: Jak nie teraz to kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.Andrzeju proponuję w jakiś sposób podzielić klasę Gt,Wrx,Legacy i Forester (

Sprawa podziału juz była dyskutowana....może na Cynie 8 coś zmienimy

Żeby nie było całkiem OT to czy w motelu subaru można coś zjeść wieczorową porą, czy raczej przyjechać z pizzą?

Do 23 cos mozna zjeść ale jak już pisałem wczesniej moze jednak Grójec :idea: do Słomczyna 5 km a z Wa-wy jednak z 60...

Oczywiscie zapraszam do Motelu , niemniej ze wzgledu na to , ze Cyna 7 wyjatkowo startuje ze Słomczyna :idea: ....Grójec jest pewnym ułatwieniem.Jakies adresy były podawane...

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 23 cos mozna zjeść ale jak już pisałem wczesniej moze jednak Grójec do Słomczyna 5 km a z Wa-wy jednak z 60..

Oczywiscie zapraszam do Motelu , niemniej ze wzgledu na to , ze Cyna 7 wyjatkowo startuje ze Słomczyna ....Grójec jest pewnym ułatwieniem.Jakies adresy były podawane...

Dzięki za zaproszenie do Grójca :mrgreen: , ale ja jeszcze muszę pilotkę podjąć z W-wy więc raczej pobudka o 6.00 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.Andrzeju proponuję w jakiś sposób podzielić klasę Gt,Wrx,Legacy i Forester (może oddzielnie Gt i Wrx).jest to ponad 20 aut szanase na zajęcie miejsca w 10 są małe.a np.w klasie Sti wystarczy dojechać i w 10 się będzie.nie mówiąc o klasie Inne gdzie są 4 auta to jeszcze na pudło można liczyć przy taryfie jednego zawodnika.

 

to dobrze ze jest spora konkurencja, będzie z kim sie ścigac i porównywać. Nie chodzi o to zeby było 15 klas i wszyscy byli na pudle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapraszam WIDZÓW . FANÓW , RODZINY z dziećmi :mrgreen:

i wszystkich chetnych....będzie co ogladać i z kim pogadać... :mrgreen:

Będzie Leszek Kuzaj , Paweł Przybylski , Maciek Wisławski....Kadrowa :twisted: ... możliwy jest jakis przejazd z któryms z w/w ( oprócz Kadrowej :cool: ) Celowo próbę na torze jedziecie jako drugą z kolei , żeby jak najwcześniej byl wolny tor... :idea::idea:

N14 z Leszkim czy nauka u boku Pawła P własnym autem jest mozliwa a nawet :!: :!: jak zbytnio sie nie rozgada to z Mackiem W. jako pilotem... :shock:

Trzeba podchodzic , pytac , proponowac :!: :!: nie odmówią :mrgreen::mrgreen:

Grill , napoje miłe rozmowy.....Zapraszam :idea:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo my reprezentujemy tę ''rozpowszechnioną'' grupę seryjnych WRXów z wiejskimi chlapaczami :lol:

Sami sobie stworzymy grupę z wiejskimi chlapaczami i zorganizujemy nagrody - ja mam dla zwycięzcy wieniec laurowy w postaci uschniętego bukietu pozostałego po imieninach sprzed 2 tygodni :mrgreen:

Celowo próbę na torze jedziecie jako drugą z kolei , żeby jak najwcześniej byl wolny tor... :idea: :idea:

Panie Andrzeju to jaka jest ostateczna kolejność prób, bo z numeracji na mapkach to wynika ciut innaczej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, a mogę się usśmiechnąć o jakiś co-drive z kimś z wymienionych?

ArturG75 miał jakis problem z pilotem....moze bys pomogl...gosc sympatyczny :mrgreen:

No dokładnie, chcą się nas pozbyć z Motelu, a tam Finka dobra i tania

Nikogo sie nie chce pozbyc :wink: Motel z finka zaprasza :razz:

INFORMACJA DLA UCZESTNIKOW CYNY VII

Warto sie zapoznac.....sam sie dowiedziałem ktora próba jest ktorą z kolei :roll:

Chłopak niesmiały jestem, to pytam, o.

Jakie masz auto. :?: ..to ja zapytam Pawla czy mu pasuje. :?: ..ale chyba tak :razz:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze już są, więc jadę :mrgreen:

 

 

1. Foreks i Żabcia

2. TomekN

3. ArturG75

4. Kamcio

5. Paweł Kowalczyk

6. Jabar

7. m.wrc

8. MaciekSubru +

9. Niebieski

 

Klasa GT, WRX, Legacy Turbo, Forester Turbo

1. Blue i Niuńka

2. Lukass

3. Kudłaty / Siela

4. Pablonas

5. Koval

6. Gpruszko

7. Yacho

8. Carfit

9. Bęben_WRC

10. MarioF

11. Mały5150

12. Mac_

13. MarcinS

14. goory

15. esilon

16.Szubaru

17.Michael

18.Zalegus

19.ssz

20.Gazik

21. Durbos

22. Adam.

23. Pawel.

24. Lewap

25. KrzysiekO

 

Klasa Subaru bez turbo

1. Konrados

2. Rpw

3. Przemek73 / Vergette

4. DNL

5. Adamusmax / Mati

6. Bzyk

7. JPol

8. Pzak

 

Inne

1. Jędrula

2. Aron

3. Felix

4. Wojtek

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturG75 miał jakis problem z pilotem....moze bys pomogl...gosc sympatyczny

 

zapraszam, i przy okazji odgrzewam pytanie czy jak zabiore swojego syna (9 lat) to czy moze ze mna jechac czy musi "grzac lawke"?

 

syn raczej prowadzil nie bedzie skoro nie ma Foreksa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...