Jump to content

Nr lakieru (zlotego )do felg pilnie potrzebny!!!

nobby
 Share

Recommended Posts

Dzieki wielkie!jade jutro kupic sobie troszke farby aby buty ladniej wygladaly...tak wiec jakby co to poprosze kogokolwiek o potwierdzenie owego numeru.Dziekuje z gory.

Eloooo...

Chyba poprawie wszystkie porysowane...tzn cztery...hehe :mrgreen: Lekkie ryski mam ale na wszystkich...

Mam juz podobny spray ale tylko podobny wiec nie bede malowal wszystkich na a'la "subarynkowy" kolor hehe...

Eloo.

Chyba poprawie wszystkie porysowane...tzn cztery...hehe :mrgreen: Lekkie ryski mam ale na wszystkich...

Mam juz podobny spray ale tylko podobny wiec nie bede malowal wszystkich hehe...

To tak jak radzi raga, dobierz samemu ładniejszy (np czarny mat :mrgreen: )

To raz jeszcze ja...bylem u mieszalnika i jedyne co znalazl to SUBARU GOLD METALLIC ale nie byl w stanie powiedziec czy to jest to czy nie..kodu farby 5JL nie znalazl...ma ktos jakis pomysl??dzieki za info..pozdrawiam.

Aha kashmere...no coz nie wiedzialem,...ale i tak to kolo znalazl w systemie tylko SUBARU GOLD METALLIC a o kod nie pytalem...chyba by byl na tyle inteligentny ze moglem pomylic j z i...chociaz z Angolami roznie bywa :???: teraz pytanie..czy ten SGM to jest ten kolor czy inny?

nobby, z tego, co wiem, da się dobrać kolor do modeli sprzed My'06 i to jest faktycznie ten "Subaru Gold Metallic". Ten od MY'06 w górę (jaśniejszy i bardziej srebrzysty) jest - przynajmniej w okolicach W-wy - nie do odtworzenia.

PS Ja bym na Twoim miejscu se strzelił śnieżny biały 8).