Skocz do zawartości

ALT Tor Poznań 18.10.2008


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podoba mi się, że na wykręcenie wyniku Tomo potrzebował zaledwie sześciu okrążeń :mrgreen:.

 

Impreza PKocial-a to dość "cywilny" wóz, a mimo tego wykręca bardzo dobre czasy. Czyżby jednak była "20% szybsza w zakrętach"? :mrgreen:

 

Rozumiem, że na ALT się jeździ np. na slickach, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nadwukrotnie używanych Pilot CUp czyli opony homologowane na drogę :) nie slick ...

reszta first 5 raczej na wyczynowych slickach z tego co pamiętam to wyglądały na prawie nowe u większości.

Za miękki zawias mam jak na taką oponę i źle ustawiony zwłaszcza tył... , nie podchodzę to tego typowo wyścig zbrojeń... lecz naukę jazdy kierowcy bo to dla mnie najważniejsze zdaje Sobie sprawę że 1s mógłbym poprawić technika jazdy, 1 -2,5 s oponami i lepszym ustawieniem zawiasu i ciś w oponach... nie wspomnę o hamulcach

tył seria , przód seria + klocek ferodo sądzę, że na czymś zdecydowanie lepszym może do 0,5 -1s również... dodać 100kM i pewnie znów:)pewnei 1-2 s czyli jednak wyścig zbrojeń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo raczej więcej okrązeń nie dał rady bo Evo w ognistą kulę się ponoć zamieniło ... ale z tego co pamiętam, to rzeczywiście za kazdym razem Tomo robi nie za dużo kółek ale za to wszystkie bardzo szybkie.

 

Nowa 14 na torze w Poznaniu jest bardzo szybka!

Porównywaliścy z Tomkiem GT Babcię na zawiasie od 12 i STI 14stekę.

W szybkich zakrętach różnica bardzo duża.

14stka bardzo stabilna , jedzie jak po szynach.

Różnica w czasach na 1 kółku ok 3sec .... :???:

 

Jakie czasy chłopaki wykręcili w niedzielę ?

Kociołek jak sliki założy to 1:48 gwarantowane ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ktoś z klubu?
W sumie, nie wiem, z widzenia kolesia znam. Wyszedł z tego całkiem nieźle, przynajmniej powierzchownie tak to wyglądało, staliśmy nawet z Chojnym niedaleko tego samochodu, tam przy budce z żarciem, co stał jeden WRX i kawałek dalej właśnie ten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej powierzchownie tak to wyglądało, staliśmy nawet z Chojnym niedaleko tego samochodu, tam przy budce z żarciem, co stał jeden WRX i kawałek dalej właśnie ten

 

no niby niewiele ale sporo elementów do zrobienia, bardzo niefartowna przycierka :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby niewiele ale sporo elementów do zrobienia, bardzo niefartowna przycierka :???:
No, tak, ale faktycznie patrząc na zdjęcia jak to wyglądało, można by stwierdzić że połowy samochodu nie będzie, a w sumie tylko powierzchowni był poobijany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...