Skocz do zawartości

Defi i dźwięk ostrzegawczy


GeOrGe

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem nowy temat bo starego nie dam rady podnieść do góry. Defi są naprawdę zajefajne ale jest jedna rzecz która mnie irytuje. Problem jest z dźwiękiem ostrzegawczym przy zbyt niskim ciśnieniu oleju. Jak sobie siedzę w samochodzie i na kogoś czekam słuchając radia na zgaszonym silniku to defi bez przerwy piszczy że jest za niskie ciśnienie. Radio mogę włączyć tylko po przekręceniu kluczyka i oczywiście w tym samym momencie włączają się zegary i nie wiedzą że silnik nie pracuje :evil: W innym przypadku mi to nie przeszkadza. Jest może jakaś kombinacja klawiszy żeby ten dźwięk chwilowo wyłączyć? W manualu defi nic takiego nie znalazłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz nie do końca. Znalazłem dwa rozwiązania.

Doraźne: gdy mam ochotę słuchać radia wciskam na sterowniku defi play i potem strzałkę do góry i jest cisza :D (uruchamiam odtwarzanie z pamięci i pauzuje)

Bardziej profi: Stacyjka ma 4 połażenia: lock, acc, on i start. W tej chwili wpiąłem się w przejściówkę ISO do radia co oznacza że zegary pracują w pozycji stacyjki ACC. W tej pozycji działa radio i np. zapalniczka. Plan polega na tym aby połączyć się z instalacją uruchamianą tylko w pozycji stacyjki ON. Jeszcze nie mam pomysłu gdzie ale i czasu żeby się tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...