Jump to content

Defi i dźwięk ostrzegawczy


GeOrGe
 Share

Recommended Posts

Założyłem nowy temat bo starego nie dam rady podnieść do góry. Defi są naprawdę zajefajne ale jest jedna rzecz która mnie irytuje. Problem jest z dźwiękiem ostrzegawczym przy zbyt niskim ciśnieniu oleju. Jak sobie siedzę w samochodzie i na kogoś czekam słuchając radia na zgaszonym silniku to defi bez przerwy piszczy że jest za niskie ciśnienie. Radio mogę włączyć tylko po przekręceniu kluczyka i oczywiście w tym samym momencie włączają się zegary i nie wiedzą że silnik nie pracuje :evil: W innym przypadku mi to nie przeszkadza. Jest może jakaś kombinacja klawiszy żeby ten dźwięk chwilowo wyłączyć? W manualu defi nic takiego nie znalazłem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tz nie do końca. Znalazłem dwa rozwiązania.

Doraźne: gdy mam ochotę słuchać radia wciskam na sterowniku defi play i potem strzałkę do góry i jest cisza :D (uruchamiam odtwarzanie z pamięci i pauzuje)

Bardziej profi: Stacyjka ma 4 połażenia: lock, acc, on i start. W tej chwili wpiąłem się w przejściówkę ISO do radia co oznacza że zegary pracują w pozycji stacyjki ACC. W tej pozycji działa radio i np. zapalniczka. Plan polega na tym aby połączyć się z instalacją uruchamianą tylko w pozycji stacyjki ON. Jeszcze nie mam pomysłu gdzie ale i czasu żeby się tym zająć

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...