Skocz do zawartości

OUTBACK DIESEL BOXER


subarowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzis odebralem nowego OUTBACKA DIESEL BOXER. Mialem problemy z odpaleniem, chociaz nadal nie wiem czy ich nie mam (raz odpala a raz nie, nie kreci wogole rozrusznikiem, gasnie ekran NAVI). Czy jest tak ze trzeba ten samochod odpalac z wycisnietym sprzeglem ? Czyzby ta sztuczka napedzila mi tyle strachu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och to cudownie, bo juz myslalem, ze to jakas inna akcja... Jakich jeszcze niespodzianek mozna sie spodziewac po przesiadce z beemek ery E30 ? :)

Wszystko pozatym wydaje sie w miare intuicyjne...niestety mam instrukcje tylko w j.holenderskiem... ale moze jakies ciekawe uwagi ? Co z NAVI ? Jest jakas szansa zeby to dzialalo w PRL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och to cudownie, bo juz myslalem, ze to jakas inna akcja... Jakich jeszcze niespodzianek mozna sie spodziewac po przesiadce z beemek ery E30 ? :)

Wszystko pozatym wydaje sie w miare intuicyjne...niestety mam instrukcje tylko w j.holenderskiem... ale moze jakies ciekawe uwagi ? Co z NAVI ? Jest jakas szansa zeby to dzialalo w PRL ?

 

Szansa jest - mozesz wydac 4500 zl w serwisie na dostawke Kenwooda z HD na którym będą mapy albo spróbować poczesać net bo jest mapa Kenwooda na wschodnia Europę...[/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...