Skocz do zawartości

Czujnik prędkości


Danieldd48

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich...

szukając wtyczek do sprawdzania błędów coś gdzieś zruszyłem i prędkościomierz mi padł. CE też mi sygnalizuje 33. Gdzie szukać czujnika i może ktoś ma pomysł jak i gdzie sprawdzać i szukać problemu??? :cry:

 

Auto: Forester '98 2,0 AWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrzyni jest 3 czujniki i nie wiem który to, a pod kierownicą dzisiaj kukałem, rozpinałem i spinałem wtyczki, sprawdzałęm, czy się jakaś wsuwka nie wysunęła, czy nic nie zasnidziało i nic. Natomiast może to jakiś znak, było tak: spiąłem ponownie czarne wtyczki, odczytałem 33, sprawdziłem wiązkę obok silnika i zapominając o spiętych wtyczkach zapaliłem silnik i CE nic nie pokazywał, ale prędkościomierz nadal nie działa.

Czy jeśli naprawimy awarię, to błąd się sam kasuje po zapłonie? Bo jeśli tak, to gdzieś tam coś styknęło- przynajmniej na chwilę :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, podwójne hha

no to jutro musze tę wiązkę przetrzebać, może jak zmieniałem świece to gdzieś tam coś ruszyłem. Raczej to nie w tej części silnika, ale do diaska, coś wariuje i zaczynam żałować, że kupiłem Subaru (oby przejściowo) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dołozyć do tego szarpanie na gazie poniżej 2500 obrotów, braku sensownego mechanika w Jaśle ani okolicach (już nawet nie mówię że od Subaru), to na wstępie może chyba trochę zniechęcić...

 

[ Dodano: Czw Paź 09, 2008 4:19 pm ]

Wiedziałem, że kupuję używane auto, ale ze od razu tyle wydatków, podobno rozdzielacz mi padł i konieczna jest regeneracja - instalacja gazowa Koltec - czy ktoś pomoże mi w tym temacie - wymiana membran, uszczelnień, i co jeszcze??? Czy w ogóle się za to zabierać, czy jechać 230 km do serwisu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...