Skocz do zawartości

żarówki do zegarów - gdzie kupic?


potas

Rekomendowane odpowiedzi

potas, albo w sklepie elektronicznym albo w ASO. Polecam sklep elektroniczny bo dużo taniej niż w ASO. Zależy jeszcze jakie żarówki bo niektóre można tylko w ASO kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie podczepie ...jak kurcze dostac sie do lampki od nawiewu w klasyku!!!

Deska przejsciowa 2 pokreta i 2 suwaki , za nic nie umiem rozgryśc jak zciągnąc plasiki naokolo pokretel tak co by nic nie polamac:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam cypis ale niestety w ferworze walki zapomniałem o zdjęciach. Postaram się opisać jak dobrać się do konsoli środkowej. Aby wyjąć panel w którym jest radio i regulacja nawiewów niestety trzeba zdemontować panele od strony ręcznego. Najpierw otwórz schowek w podłokietniku. Znajdziesz tam dwie śruby ukryte pod plastikowymi zaślepkami po dwóch stronach od zaczepu pokrywki schowka. Podważ je delikatnie a następnie wykręć je. Teraz od strony tych śrubek podważaj pierwszy panel z otworem na dźwignie ręcznego, trzyma się już tylko na zatrzaskach (plastiki są dosyć elastyczne i raczej ciężko coś połamać) Jak już wyskoczy odłącz pod spodem wtyczkę od regulacji lusterek. Następny panel który jest ramką wkoło dźwigni zmiany biegów nie jest w ogóle przykręcony i trzyma się na zatrzaskach. Szarpnij go do góry i po sprawie :) (jeśli chodzi o dźwignię biegów nie ruszałem jej, po prostu przeciągnąłem panel nad drążek wywracając na lewą stronę mieszek. Czas na interesujący cię panel. Jak masz radio to lepiej je wyjąć będzie łatwiej. Ten panel również nie jest przykręcony i trzyma się na zatrzaskach wzdłuż pionowych krawędzi. Po prostu podważaj z obu stron jakimś cienkim i szerokim narzędziem aż wyskoczy. Nie da rady od razu wyjąc tego panela ponieważ każdy z paneli nachodzi na następny. Oczywiście aby go całkiem wyjąć musisz odłączyć gniazdo zapalniczki, regulacje świateł itp. Rozłożyłem to ponieważ montowałem dodatkowe zegary i jak dokładnie dobrać się do żarówek dalej nie wiem ale wydaje mi się że już pójdzie z górki.

 

PS. Napiszę jeszcze bo może komuś się przyda jak wyjąć górny schowek. Ja miałem z nim najwięcej problemów. Zaczynamy od otwarcia schowka i tam po obu stronach są dwie prostokątne zaślepki pod którymi są śruby, należy je wykręcić. Więcej niema śrub. Największy problem sprawiają dwa duże zatrzaski dokładnie po obu stronach kratek od nawiewów i to one gównie trzymają. Należy czymś sztywnym płaskim i szerokim podważyć ale nie w kierunku prostopadłym do panela tylko rozszerzając szczelinę na boki aż wyskoczy zatrzask i to samo powtarzamy z drugiej strony. Nie trzeba odkręcać śrub przy uchwycie do kubka. To tyle, mam nadzieję że komuś się to przyda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...