Skocz do zawartości

SLOMCZYN 27.10


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

the.wolf zobacz jaka akcje niemiecka odwaliles na torze, chyba nie lubisz swojego subaraka :mrgreen: moj on board http://pl.youtube.com/watch?v=7z8lMWEwQpg

 

wiem wiem, my bad. sorry, nie wiedzialem ze atakujesz tak szeroko i wydawalo mi sie ze jestes dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the.wolf zobacz jaka akcje niemiecka odwaliles na torze, chyba nie lubisz swojego subaraka :mrgreen: moj on board http://pl.youtube.com/watch?v=7z8lMWEwQpg

 

wiem wiem, my bad. sorry, nie wiedzialem ze atakujesz tak szeroko i wydawalo mi sie ze jestes dalej.

 

ja tam sie nie gniewam, wszystko dzialo sie tak szybko, ze nawet nie zdarzylem sie wkurzyc :P

 

poza tym jak troszke poznalem ten zakret to staralem sie szeroko najezdzac zeby zlapac piachu pod tylne kola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim za spotkanie i możliwość sprawdzenia pierwszy raz swojego autka szczególnie koledze Kamcio za prawy fotel,( dzięki wielkie za cenne rady) jak na pierwszy raz to jestem pod MEGA wrażeniem co wy robicie z tymi samochodami to szok. Na sam koniec udało mi się wykręcić czas 57,8s niestety na latanie bokami to jeszcze za mało doświadczenia i skrzynia mówi stanowczo NIE.

Dzięki Adam za organizację i możliwość pośmigania, pozdrowienia dla nowo poznanych.

 

Jak by ktoś miał zdjęcia i jakiś filmik GTRa to chętnie przygarnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...