Skocz do zawartości

DNA - czy to wogole dziala?


fazeee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak to jest z tym DNA, niby fajna sprawa, ludzie powinni spac spokojniej, z mysla ze ich Subaru nikt nie zawinie z uwagi na program DNA (nawet jak zawinie to ciezko bedzie uplynnic znakowany towar), ...a jednak ostatnio slyszy/czyta sie o coraz czestszych nie milych przypadkach krojenia naszych ukochanych furek. Ja tez mam autko z DNA ale przyznam, ze jak czytam posty o kolejnych Subarkach zawinietych spod domu wlasciciela bez jego zgody to ogarnia mnie coraz wiekszy niepokoj :sad:

 

Czy ktos z Was ma jakies info o szczesliwie odnalezionym (chocby 1) egzemplarzu dzieki DNA???

 

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNA nie działa bo nikt się tym nie interesuje. Co z tego ze części są oznakowane jak nikt tego nie sprawdza. Część z DNA leżąca obok tej bez niczym na pierwszy rzut oka się nie różni. A jak ma DNA to kto sprawdza czy to kradzione czy rozbite? Jest, tania to się bierze. Firma która rejstr aut z DNA prowadzi musiała by sprawdzać na wszystkich szrotach czy przypadkiem jej oznaczeń tam nie ma. Fikcja czysta. Jest jednak jedna zaleta - poprawia samopoczucie właściciela :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prasie parę razy przewijał się wątek, że na giełdach samochodowych policja zatrzymała ileś tam części oznaczonych DNA i ich sprzedawców. Ile w tym prawdy (że policja miała sprzęt i chęć) a ile akcja marketingowa lub artykuły sponsorowane - trudno ocenić. Może ktoś pracuje w komendzie głownej i może coś powiedzieć... :)

W każdym razie w Alianz Polska DNA jest traktowane jako zabezpieczenie i jest za nie zniżka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...