Jump to content

Sonda

ania i tomek
 Share

Recommended Posts

Witam,

Poszukuje informacji na tamat sondy do Subaru Legacy 2.0T 92"tzn jaka i gdzie szukac?Zauwazylem, ze kable od sondy sa przeciete,polaczone na skretke wiec nie wiem czy wogole jest ona odpowiednia do auta dodam tez,ze auto pochlania duzo paliwa ok 15-20 spokojna jazda od inny wlascicieli wiem ze to za duzo (12litrow prawidlowe spalanie).A prosze tez o przyblizonie tematy sond szeroko-pasmowych -sens montazu.

15-20litrow? to wiecej niz moj STi :)

Ilu kabelkowa masz ta sonde lambda? Bo wala mi sie jedna w skladziku nie za bardzo potrzebna.

A szerokopasmowej do w miare normalnej jazdy na codzien to raczej za bardzo nie potrzebujesz moim zdaniem, a i trwalosc zdaje sie jest troche mniejsza.

Sonda ma 3 kabelki.W przyszlosci moze zaloze AFR i slyszalem,ze wtedy potrzebna jest szeroko-pasmowa ale moze jestem w bledzie,nie wiem dlatego pytam przy okazji.Od zawsze mialem takie spalanie,od poczatku mnie to irytowalo,ale zostalem poinformowany ze te auta tak maja i musze sie przyzwyczaic.Paru forumowiczow z idenycznymi autami napisali ze ich auta pala 12l.

[ Dodano: Czw Paź 02, 2008 12:49 pm ]

15-20l to jazda w normalnym ruchu miejskim (grzeczna).Ostra to 25-30l