Jump to content

Auto Motor i Sport

Olleo
 Share

Recommended Posts

Przejrzalem sobie wczoraj ww. magazyn i uwage moja przykuly (a jakzeby inaczej) 4 sazniste artykuly: o silniku boxer diesel, o Foresterze z dieslem, OBK z takim samym silnikiem i... Legacy - z czymze by innym?

Artykuly spore, na kilka stron kazdy, z danymi technicznymi, wrazeniami osobistymi i samymi superlatywami. Az mi to podejrzanie na reklame zaczelo wygladac. Szczegolnie, ze zamieszczona zostala lista wszystkich dealerow Subaru w Polsce :roll:

Ale nic, przegladam artykul dalej i widze cos dla siebie - test 11 SUV-ow. Mysle sobie - no wreszcie, test porownawczy mozliwosci jezdnych, moze nawet terenowych SUV-ow, a wsrod nich Forester... :shock: Otoz nie! Wlasnie Forestera nie bylo :shock: A wygral nomen omen VW Tiguan :roll:

Zagladam ja sobie dzisiaj na spis tresci ww. magazynu i co widze? No wlasnie chodzi o to, ze NIC! :shock:

To to byla tylko reklama? :???:

p.s. w najnowszym Auto Swiat 4x4 Forester mierzy sie z innymi SUV-ami: "Honda CR-V kontra Subaru Forester, Nissan X-Trail i VW Tiguan" i kto wygrywa? Nasz spuchniety samuraj (sumo? :roll:) Forester.

Ale nic, przegladam artykul dalej i widze cos dla siebie - test 11 SUV-ow. Mysle sobie - no wreszcie, test porownawczy mozliwosci jezdnych, moze nawet terenowych SUV-ow, a wsrod nich Forester... :shock: Otoz nie! Wlasnie Forestera nie bylo :shock: A wygral nomen omen VW Tiguan :roll:

Jak zwykle, w AMS konkurencja została tak dobrana, żeby wygrało auto rodem z Niemiec. Kilka miesięcy temu zmobilizowałem się i przejrzałem bodajże 5 ostatnich roczników AMS - tylko w jednym przypadku wygrało auto inne niż niemieckie (bodajże Renault Megane) w teście, w którym auro niemieckie również brało udział.

To to byla tylko reklama?

Spójrz na górę prawej strony... na każdej masz napis PROMOCJA :twisted:

Ale za to w BEST CARS 2009 można wygrać nowego Forka :mrgreen:

Olleo - jak przejżysz francuski odpowiednik Auto Bilda - to zobaczysz, że w prawie wszystkich testach wygrywa samochód francuski - ciekawe dlaczego? :roll: :evil:

przejRZysz :twisted:

Spójrz na górę prawej strony... na każdej masz napis PROMOCJA :twisted:

Ale za to w BEST CARS 2009 można wygrać nowego Forka :mrgreen:

W koncu nie kupilem tej gazety. A nie da sie glosowac online?

Właśnie jestem w trakcie, ale to strasznie długie jest

przebilem sie, glosy oddane...

ale, ale.... czy glosujac na impreze 08 przypadkiem nie przyklaskujemy FHI, ze sie nam podoba? i z faceliftingu nici? :twisted::mrgreen:

Właśnie jestem w trakcie, ale to strasznie długie jest

przebilem sie, glosy oddane...

ale, ale.... czy glosujac na impreze 08 przypadkiem nie przyklaskujemy FHI, ze sie nam podoba? i z faceliftingu nici? :twisted::mrgreen:

jakieś zmiany mają być w WRX MY09.

• Dyrekcja SIP
To to byla tylko reklama?

Tak i nie. Czyli - za tak sążnistą objetość musimy coś płacić (m.in. lista dealerów, dokładny opis techniczny silnika).

Treść redakcyjna (wrażenia z jazdy itp) jest całkowicie poza naszą kontrolą.

I tak powinno też (moim zdaniem) być :wink:

Pozdrowienia