Skocz do zawartości

Auto Motor i Sport


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzalem sobie wczoraj ww. magazyn i uwage moja przykuly (a jakzeby inaczej) 4 sazniste artykuly: o silniku boxer diesel, o Foresterze z dieslem, OBK z takim samym silnikiem i... Legacy - z czymze by innym?

 

Artykuly spore, na kilka stron kazdy, z danymi technicznymi, wrazeniami osobistymi i samymi superlatywami. Az mi to podejrzanie na reklame zaczelo wygladac. Szczegolnie, ze zamieszczona zostala lista wszystkich dealerow Subaru w Polsce :roll:

 

Ale nic, przegladam artykul dalej i widze cos dla siebie - test 11 SUV-ow. Mysle sobie - no wreszcie, test porownawczy mozliwosci jezdnych, moze nawet terenowych SUV-ow, a wsrod nich Forester... :shock: Otoz nie! Wlasnie Forestera nie bylo :shock: A wygral nomen omen VW Tiguan :roll:

 

Zagladam ja sobie dzisiaj na spis tresci ww. magazynu i co widze? No wlasnie chodzi o to, ze NIC! :shock:

 

To to byla tylko reklama? :???:

 

p.s. w najnowszym Auto Swiat 4x4 Forester mierzy sie z innymi SUV-ami: "Honda CR-V kontra Subaru Forester, Nissan X-Trail i VW Tiguan" i kto wygrywa? Nasz spuchniety samuraj (sumo? :roll:) Forester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nic, przegladam artykul dalej i widze cos dla siebie - test 11 SUV-ow. Mysle sobie - no wreszcie, test porownawczy mozliwosci jezdnych, moze nawet terenowych SUV-ow, a wsrod nich Forester... :shock: Otoz nie! Wlasnie Forestera nie bylo :shock: A wygral nomen omen VW Tiguan :roll:

 

Jak zwykle, w AMS konkurencja została tak dobrana, żeby wygrało auto rodem z Niemiec. Kilka miesięcy temu zmobilizowałem się i przejrzałem bodajże 5 ostatnich roczników AMS - tylko w jednym przypadku wygrało auto inne niż niemieckie (bodajże Renault Megane) w teście, w którym auro niemieckie również brało udział.

 

To to byla tylko reklama?

 

Spójrz na górę prawej strony... na każdej masz napis PROMOCJA :twisted:

 

Ale za to w BEST CARS 2009 można wygrać nowego Forka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
To to byla tylko reklama?

 

Tak i nie. Czyli - za tak sążnistą objetość musimy coś płacić (m.in. lista dealerów, dokładny opis techniczny silnika).

Treść redakcyjna (wrażenia z jazdy itp) jest całkowicie poza naszą kontrolą.

 

I tak powinno też (moim zdaniem) być :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...