Skocz do zawartości

Honorowanie przeglądów za granicą polski


capricorn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Chciałbym się zapytać o stanowisko SIP w sprawie przeglądów eksploatacyjnych podczas trwania gwarancji. Ponieważ dużo podróżuje poza granicami RP czasami jestem zmuszony do wykonania przeglądu eksploatacyjnego w krajach Unii, i tu moje pytanie czy taki przegląd jest honorowany przez SIP. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Chciałbym się zapytać o stanowisko SIP w sprawie przeglądów eksploatacyjnych podczas trwania gwarancji. Ponieważ dużo podróżuje poza granicami RP czasami jestem zmuszony do wykonania przeglądu eksploatacyjnego w krajach Unii, i tu moje pytanie czy taki przegląd jest honorowany przez SIP. :?:

Przy odbiorze samochodu otrzymuje Pan miedzy innymi wykaz wszystkich "ASO" w Europie i oczywiście nie ma problemów z honorowaniem tam wykonanych przegladów i napraw.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Odpowiedź p. A.K. jest prawidłowa. Wprawdzie przeglądy w Polsce maja nieco szerszy zakres, niż w krajach "starej Unii" (te po 15.000, 45.000 itp) ze względu na wyjatkowo kiepski stan naszych dróg, lecz także przeglady wykonane w ASO w innych krajach są honorowane.

 

Pozdrowienia z Salonu w Paryżu (nie warto jechać, nic specjalnego :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
ale warto jechać zeby sie pochwalić

 

Jasne :wink:

 

To jeszcze bardziej się pochwalę:

NY, LA, Ateny, Mediolan, Kopenhaga, Lubljana, Wiedeń, Frankfurt, Stuttgart, Londyn, Bristol, Lyon, Cardiff, Tokyo, Zürich, Wenecja, Bruksela, Praga, Genewa, Malaga a nawet .............

 

 

 

 

 

Kielce :razz:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Sorry - nie robiłem zdjęć :???:

 

Nowości to oczywiście Forester diesel (który w tych dniach jest już dostarczany do naszych partnerów) oraz Impreza diesel , którą wprowadzimy na rynek w marcu 2009 (wiadomo - rok produkcji :wink: ).

 

Co do Forestera mogę tylko zachęcić do jazd próbnych - ja po przejechaniu ok. 900 km jestem bardzo zadowolony.

Znane z Legacy i Outbacka zalety (cicha praca silnika, brak drgań itp) są w pełni potwierdzone także w Foresterze. Brak negatywnych wrażeń wynikających z montaży zamkniętego DPF.

Zużycie paliwa na razie ok. 1l większe niż w Legacy, laecz auto ma jeszcze mały przebieg.

Skrzynia jest bardzo dobra - po wstępnym dotarciu biego wchodzą łatwo; od samego początku precyzyjnie. Dzięki krótszym przełożeniom pierwszych biegów nieco łatwiejsze odjeżdżanie z miejsca (tu generalnie diesle mają moim zdaniem pewnie habdicap w porównaniu z benzynowcami).

Dwóm osobom jak na razie pozwoliłem się tym samochodem przejechać. W obydwu przypadkach użytkownicy t.diesli z podobną mocą. W obydwu przypadkach podstawowym pytaniem po jeździe było: "Czy w tym roku można jeszcze kupić ?".

 

Czyli - chyba nieźle :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...