Skocz do zawartości

od kiedy funkcjonuje serwis/salon w jeleniej górze?


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystałem właśnie z serwisu opla kilka razy próbując usunąć awarie służbowej astry.W końcu wymyślili że wymienią turbo i wtrysk. :shock: i może bedzie działać,zabrałem od nich auto i podjechałem do serwisu który zajmuje się moimi autami.Po 30 minutach wyjechałem sprawnym autem.Okazało sie że padł jeden z zaworów recyrkulacji spalin który kosztował ok 500 pln.Tak więc po tym co przeszedłem u nich z oplem nie zostawiłbym im subaru chćby na wymiane oleju bo pewnie by coś popsuli albo wykręciliby głowice przy zmianie świec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam historię jednego auta, gdzie ów firma miała sprawdzić podobno wygięty wahacz. Jak się okazało wymienili wahacz, a przy okazji jakimś cudem stwierdzili pękniętą uszczelkę pod głowicą. Za naprawę "wadliwych" podzespołów i 2 godziny roboty skasowali 1950 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ligęza - ktoś już korzystał?

Jak widać z powyzszych wpisow nikt jeszcze nie korzystał i nikt Subaru w tej firmie nie naprawiał. :mrgreen: .....proponuje poczekac , przypominam forumowiczom , ze obowiazuje cennik SIP-u na czesci i na czas napraw/czynnosci serwisowych :idea: Własciciel i tak wykazał sie odwagą by w JG sprzedawac Subaru........ :roll: ..( chyba , ze do CZ i D :shock: )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Własciciel i tak wykazał sie odwagą by w JG sprzedawac Subaru........ :roll: ..( chyba , ze do CZ i D :shock: )

AK

 

bo ja wiem... podgórski teren bardzo sprzyja sprzedaży, a w konsekwencji użytkowaniu takich aut, jak subaru :wink: . przecież nie tylko sti się sprzedają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Własciciel i tak wykazał sie odwagą by w JG sprzedawac Subaru........ :roll: ..( chyba , ze do CZ i D :shock: )

AK

 

bo ja wiem... podgórski teren bardzo sprzyja sprzedaży, a w konsekwencji użytkowaniu takich aut, jak subaru :wink: . przecież nie tylko sti się sprzedają :mrgreen:

 

Teren sprzyja ale w JG to wszyscy do D po samochody zawsze jezdzili :mrgreen: ...chyba , ze jakas zmiana .... :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Własciciel i tak wykazał sie odwagą by w JG sprzedawac Subaru........ :roll: ..( chyba , ze do CZ i D :shock: )

AK

 

bo ja wiem... podgórski teren bardzo sprzyja sprzedaży, a w konsekwencji użytkowaniu takich aut, jak subaru :wink: . przecież nie tylko sti się sprzedają :mrgreen:

 

Teren sprzyja ale w JG to wszyscy do D po samochody zawsze jezdzili :mrgreen: ...chyba , ze jakas zmiana .... :?:

AK

 

też pojechałbym... ale tam nie mają forestera 2,5 :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Kolegów.

 

Właśnie jestem z Jelonki i dzis jade do Ligęzy. Poglądowo zobaczyć co i jak .

 

Nie mam wielkich nadzieji, szczegolnie po komentarzach co do opla ale kto wie....cuda sie zdarzaja.

A co do kupowania autek w D to tak nie do konca. Ja swoj wzialem u Kocara.

 

Pozdrownionka

 

Andy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

 

Właśnie jestem z Jelonki i dzis jade do Ligęzy. Poglądowo zobaczyć co i jak .

 

Andy

 

Poglądowo to wszystko jest cacy, salon pikny, sprzedawcy mili, a jak już złapią klienta no to już przepadłeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłem, ....

 

Salon Subaru przyklejony do Opla i Chevy. Auta w innej sali. Zreszta chyba nawet zamknietej dla zwiedzajacych. Na moje pytania jak i idzie odpowiedż "jako tako" jest chyba wystarczająca. Fakt trudno ocenić trzeba by się poddać i dać autko na serwis ale jakoś brak mi odwagi aby spróbować....

Teoretycznie chłopaki powinni być przeszkoleni ale jak to wiadomo "trening czyni mistrzem" a trudno oczekiwać aby po 1,5 miecha od otwarcia wprawili się.

 

Ktoś rzekł: will see.."

 

I tak to trzeba by zakończyć i potuptać albo do Wrocka albo do Kocara (choć drogo!)

 

Pzdr

 

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś brak mi odwagi aby spróbować....

Może dla dodania odwagi - Subaru to nie prom kosmiczny ani inne skomplikowane urządzenie więc w miarę sprawny mechanik wszystkie podstawowe czynności spokojnie ogarnie :mrgreen:

AK

ps.na początku zawsze ktoś odpowiedzialny to kontroluje....więc spoko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...