Jump to content

od kiedy funkcjonuje serwis/salon w jeleniej górze?

radix99
 Share

Recommended Posts

Ja korzystałem właśnie z serwisu opla kilka razy próbując usunąć awarie służbowej astry.W końcu wymyślili że wymienią turbo i wtrysk. :shock: i może bedzie działać,zabrałem od nich auto i podjechałem do serwisu który zajmuje się moimi autami.Po 30 minutach wyjechałem sprawnym autem.Okazało sie że padł jeden z zaworów recyrkulacji spalin który kosztował ok 500 pln.Tak więc po tym co przeszedłem u nich z oplem nie zostawiłbym im subaru chćby na wymiane oleju bo pewnie by coś popsuli albo wykręciliby głowice przy zmianie świec :mrgreen:

Znam historię jednego auta, gdzie ów firma miała sprawdzić podobno wygięty wahacz. Jak się okazało wymienili wahacz, a przy okazji jakimś cudem stwierdzili pękniętą uszczelkę pod głowicą. Za naprawę "wadliwych" podzespołów i 2 godziny roboty skasowali 1950 zł

ligęza - ktoś już korzystał?

Jak widać z powyzszych wpisow nikt jeszcze nie korzystał i nikt Subaru w tej firmie nie naprawiał. :mrgreen: .....proponuje poczekac , przypominam forumowiczom , ze obowiazuje cennik SIP-u na czesci i na czas napraw/czynnosci serwisowych :idea: Własciciel i tak wykazał sie odwagą by w JG sprzedawac Subaru........ :roll: ..( chyba , ze do CZ i D :shock: )

AK

... Własciciel i tak wykazał sie odwagą by w JG sprzedawac Subaru........ :roll: ..( chyba , ze do CZ i D :shock: )

AK

bo ja wiem... podgórski teren bardzo sprzyja sprzedaży, a w konsekwencji użytkowaniu takich aut, jak subaru :wink: . przecież nie tylko sti się sprzedają :mrgreen:

... Własciciel i tak wykazał sie odwagą by w JG sprzedawac Subaru........ :roll: ..( chyba , ze do CZ i D :shock: )

AK

bo ja wiem... podgórski teren bardzo sprzyja sprzedaży, a w konsekwencji użytkowaniu takich aut, jak subaru :wink: . przecież nie tylko sti się sprzedają :mrgreen:

Teren sprzyja ale w JG to wszyscy do D po samochody zawsze jezdzili :mrgreen: ...chyba , ze jakas zmiana .... :?:

AK

AK

Teren sprzyja ale w JG to wszyscy do D po samochody zawsze jezdzili :mrgreen: ...chyba , ze jakas zmiana .... :?:

AK

też pojechałbym... ale tam nie mają forestera 2,5 :???:

• 2 weeks later...
Guest andrzej1f

Witam Kolegów.

Właśnie jestem z Jelonki i dzis jade do Ligęzy. Poglądowo zobaczyć co i jak .

Nie mam wielkich nadzieji, szczegolnie po komentarzach co do opla ale kto wie....cuda sie zdarzaja.

A co do kupowania autek w D to tak nie do konca. Ja swoj wzialem u Kocara.

Pozdrownionka

Andy

Witam Kolegów.

Właśnie jestem z Jelonki i dzis jade do Ligęzy. Poglądowo zobaczyć co i jak .

Andy

Poglądowo to wszystko jest cacy, salon pikny, sprzedawcy mili, a jak już złapią klienta no to już przepadłeś :mrgreen:

Guest andrzej1f

No i byłem, ....

Salon Subaru przyklejony do Opla i Chevy. Auta w innej sali. Zreszta chyba nawet zamknietej dla zwiedzajacych. Na moje pytania jak i idzie odpowiedż "jako tako" jest chyba wystarczająca. Fakt trudno ocenić trzeba by się poddać i dać autko na serwis ale jakoś brak mi odwagi aby spróbować....

Teoretycznie chłopaki powinni być przeszkoleni ale jak to wiadomo "trening czyni mistrzem" a trudno oczekiwać aby po 1,5 miecha od otwarcia wprawili się.

Ktoś rzekł: will see.."

I tak to trzeba by zakończyć i potuptać albo do Wrocka albo do Kocara (choć drogo!)

Pzdr

A

jakoś brak mi odwagi aby spróbować....

Może dla dodania odwagi - Subaru to nie prom kosmiczny ani inne skomplikowane urządzenie więc w miarę sprawny mechanik wszystkie podstawowe czynności spokojnie ogarnie :mrgreen:

AK

ps.na początku zawsze ktoś odpowiedzialny to kontroluje....więc spoko :cool: