Skocz do zawartości

Kupno Subaru Tribeca na zachodzie Euroy


aro1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Napaliłem się na S. Tribeca. W Polsce cen za za wersje Comfort jest dla mnie za wysoka. Czy ktoś ściągał taki samochód z zachodniej Europy? Chodzi mi o wersje europejską kupioną np. w niemieckim salonie, oczywiście fabrycznie nową. Czy to się opłaca? Jak z gwarancją w Polsce? Ktoś z klubowiczów mi taki samochód ściągnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... jak dla mnie Tribeca i CX7 to inna klasa i inny samochód, bardziej bym Tribece do CX9 porownal, CX7 jest po prostu mniejsza i ciasniejsza. Ja mam Tribecę sprowadzoną z USA i zastanawiałem się nad CX7 (CX9 nie brałem pod uwagę bo serwis w Polsce podobno będzie miał bardzo utrudniony dostęp do części) - wygrała Tribeca, wrażenia z jazdy lepsze, a poziom wykonania i użyte części to IMHO inna klasa :) Jedyne co w CX7 jest lepsze to osiągi, ale to każdy musi sobie sam odpowiedzieć co jest dla niego najważniejsze. Ja wybrałem komfort i przyjemność podróżowania, a 9 sekund do setki to i tak bardzo przyzwoity wynik i w większości przypadków na drodze wystarczy aby kogoś wyprzedzić. Zresztą kuzyn właśnie sprowadził CX7 i niedługo potestujemy i porównamy, ale to jeszcze jakieś 2-3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyne co w CX7 jest lepsze to osiągi,

 

Na papierze. Z testów, z którymi się zetknąłem wynika, że 8 sek to pobożne życzenia. W praktyce jest to ok. 9,5

 

A widzisz... To ciekawe spostrzeżenie, ale tak jak pisałem kuzynowi już stoi w garażu i niedługo przetestujemy, napisze najwyżej co i jak. :)

 

Ja może nie jestem obiektywny, ale Tribeca ciągle mi się znacznie bardziej podoba niż CX7, szczególnie w środku, poza tym jeździ się nią (delikatnie mówiąc) bosko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...