Jump to content

Kupno Subaru Tribeca na zachodzie Euroy


aro1979

Recommended Posts

Witam

Napaliłem się na S. Tribeca. W Polsce cen za za wersje Comfort jest dla mnie za wysoka. Czy ktoś ściągał taki samochód z zachodniej Europy? Chodzi mi o wersje europejską kupioną np. w niemieckim salonie, oczywiście fabrycznie nową. Czy to się opłaca? Jak z gwarancją w Polsce? Ktoś z klubowiczów mi taki samochód ściągnie?

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem... jak dla mnie Tribeca i CX7 to inna klasa i inny samochód, bardziej bym Tribece do CX9 porownal, CX7 jest po prostu mniejsza i ciasniejsza. Ja mam Tribecę sprowadzoną z USA i zastanawiałem się nad CX7 (CX9 nie brałem pod uwagę bo serwis w Polsce podobno będzie miał bardzo utrudniony dostęp do części) - wygrała Tribeca, wrażenia z jazdy lepsze, a poziom wykonania i użyte części to IMHO inna klasa :) Jedyne co w CX7 jest lepsze to osiągi, ale to każdy musi sobie sam odpowiedzieć co jest dla niego najważniejsze. Ja wybrałem komfort i przyjemność podróżowania, a 9 sekund do setki to i tak bardzo przyzwoity wynik i w większości przypadków na drodze wystarczy aby kogoś wyprzedzić. Zresztą kuzyn właśnie sprowadził CX7 i niedługo potestujemy i porównamy, ale to jeszcze jakieś 2-3 tygodnie :)

Link to comment
Share on other sites

edyne co w CX7 jest lepsze to osiągi,

 

Na papierze. Z testów, z którymi się zetknąłem wynika, że 8 sek to pobożne życzenia. W praktyce jest to ok. 9,5

 

A widzisz... To ciekawe spostrzeżenie, ale tak jak pisałem kuzynowi już stoi w garażu i niedługo przetestujemy, napisze najwyżej co i jak. :)

 

Ja może nie jestem obiektywny, ale Tribeca ciągle mi się znacznie bardziej podoba niż CX7, szczególnie w środku, poza tym jeździ się nią (delikatnie mówiąc) bosko :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...