Jump to content

Okazja do spotkania forumowego?

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A traktujecie to na zasadzie szkoleniowej czy raczej pojechać, wykorzystać tor i się sprawdzić? - nie tylko ze słupkami :wink:

i cena płatna jak za godzinę czy jak za całe szkolenie ?

A traktujecie to na zasadzie szkoleniowej czy raczej pojechać, wykorzystać tor i się sprawdzić? - nie tylko ze słupkami :wink:

i cena płatna jak za godzinę czy jak za całe szkolenie ?

Ja to traktuję jako wyjazd treningowy, może się czegoś nauczę, może nie ale na pewno nie zardzewieję ;-)

Cena jak za szkolenie II stopnia.

no i miła atmosfera

w to nie wątpię :wink:

15go nie mogę - tzn nie zdążę dojechać do Kielc.. ale w takim razie poćwiczę u nas i z pewnością się wybiorę przy następnej okazji

Tak czy inaczej okazja do spotkania zacna a i wychylic bedzie za co. Ostatnio obiecalem Wam ze nastepnym razem zostane, wiec tak byc musi!!! A moze i jakis sniezny opad atmosferyczny nastapi?? Byloby milo posmigac po sniegu:)) Mam nadzieje ze sie zobaczymy w jak najwiekszym gronie.

Tak czy inaczej okazja do spotkania zacna a i wychylic bedzie za co. Ostatnio obiecalem Wam ze nastepnym razem zostane, wiec tak byc musi!!! A moze i jakis sniezny opad atmosferyczny nastapi?? Byloby milo posmigac po sniegu:)) Mam nadzieje ze sie zobaczymy w jak najwiekszym gronie.

Już tym razem z Lucyphrem przypilnujemy, żebyś nam nie uciekł :)

Mam nadzieję na jakis monitoring pogody bo nie wiem czy zabierać ze sobą letnie koła czyzimowe i jak to zrobić. Na zimówkach po asfalcie to za bardzo nie pojeżdże bo tylko chmury dymu będa nad torem ;-)

Kuba - trzymam za słowo z tym zostawaniem ;-)

Ja sie chetnie wybiore, sa jakies kwateki/hotele w okolicy?

Jest całkiem miły hotelna torze, w razie braku miejsc na przeciwko jest miły zajazd gdzie nocowałem 2 lata temu.

A czy te spotkania nie dokonują się nigdy gdzieś bliżej północnych landów albo chociaż w połowie drogi, nie narzekam jeździć lubię ale... właściwie to już po drodze szkolenie bym zaliczyła tylko trenera brak :)

A czy te spotkania nie dokonują się nigdy gdzieś bliżej północnych landów albo chociaż w połowie drogi, nie narzekam jeździć lubię ale... właściwie to już po drodze szkolenie bym zaliczyła tylko trenera brak :)

oo moja droga ty uważaj bo jeszcze Lucek :D cie wyszkoli i będzie - a tak poważnie to kilku kolegów mieszkających w twoich stronach z powodzeniem na te spotkania jeździ: lucek :D , wrx32 i Intak wrx...

pozdrawiam

Jestem ze Szczecina i mam troche problem zeby dojechac ale jesli sie zapowiada jakas dobra impreza to moze też sie zapisze. Nie byłem jeszcze na zadnym szkoleniu wiem że warto, no i mam problem bo ponad 400 kilometrów do przejechania, hm? Co tu robić