Skocz do zawartości

Okazja do spotkania forumowego?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A traktujecie to na zasadzie szkoleniowej czy raczej pojechać, wykorzystać tor i się sprawdzić? - nie tylko ze słupkami :wink:

i cena płatna jak za godzinę czy jak za całe szkolenie ?

 

 

Ja to traktuję jako wyjazd treningowy, może się czegoś nauczę, może nie ale na pewno nie zardzewieję ;-)

 

Cena jak za szkolenie II stopnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej okazja do spotkania zacna a i wychylic bedzie za co. Ostatnio obiecalem Wam ze nastepnym razem zostane, wiec tak byc musi!!! A moze i jakis sniezny opad atmosferyczny nastapi?? Byloby milo posmigac po sniegu:)) Mam nadzieje ze sie zobaczymy w jak najwiekszym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej okazja do spotkania zacna a i wychylic bedzie za co. Ostatnio obiecalem Wam ze nastepnym razem zostane, wiec tak byc musi!!! A moze i jakis sniezny opad atmosferyczny nastapi?? Byloby milo posmigac po sniegu:)) Mam nadzieje ze sie zobaczymy w jak najwiekszym gronie.

 

Już tym razem z Lucyphrem przypilnujemy, żebyś nam nie uciekł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te spotkania nie dokonują się nigdy gdzieś bliżej północnych landów albo chociaż w połowie drogi, nie narzekam jeździć lubię ale... właściwie to już po drodze szkolenie bym zaliczyła tylko trenera brak :)

oo moja droga ty uważaj bo jeszcze Lucek :D cie wyszkoli i będzie - a tak poważnie to kilku kolegów mieszkających w twoich stronach z powodzeniem na te spotkania jeździ: lucek :D , wrx32 i Intak wrx...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ze Szczecina i mam troche problem zeby dojechac ale jesli sie zapowiada jakas dobra impreza to moze też sie zapisze. Nie byłem jeszcze na zadnym szkoleniu wiem że warto, no i mam problem bo ponad 400 kilometrów do przejechania, hm? Co tu robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...