Skocz do zawartości

Okazja do spotkania forumowego?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarła właśnie do mnie informacja o SJSie 15 stycznia w sobotę. Może to dobra okazja do urządzenia kolejnej edycji spotkania forumowego? Można by zostać do soboty ;-) Co wy na to?

 

Musze dodać że ponieważ 18 stycznia się starzeję to można by celebroanie obu rzeczy trochę połączyć (nie, to nie znaczy że stawiam SJS wszystkim ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dotarła właśnie do mnie informacja o SJSie 15 stycznia w sobotę. Może to dobra okazja do urządzenia kolejnej edycji spotkania forumowego? Można by zostać do soboty ;-) Co wy na to?

 

Musze dodać że ponieważ 18 stycznia się starzeję to można by celebroanie obu rzeczy trochę połączyć (nie, to nie znaczy że stawiam SJS wszystkim ;-) )

 

Też dostałem info, mam nadzieję, że autko już będzie wystrojone i się pojawię. To szkolenie się chyba zapowiada takie całodobowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX32 - tak a propos to Ty moglbys od swojego slynnego kolegi wyciagnąc jakieś urządzenie na SJSa - dopiero była by konkurencja Subaru vs. reszta świata ;-) hehehehhe

 

(oczywiście żartuję)

 

Będzie ciężko, za dużo kilometrów do

przejechania, ale zapytać zawsze mogę.

Obawiam się, że nie bardzo miałby się z kim ścigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX32 - tak a propos to Ty moglbys od swojego slynnego kolegi wyciagnąc jakieś urządzenie na SJSa - dopiero była by konkurencja Subaru vs. reszta świata ;-) hehehehhe

 

(oczywiście żartuję)

 

Będzie ciężko, za dużo kilometrów do

przejechania, ale zapytać zawsze mogę.

Obawiam się, że nie bardzo miałby się z kim ścigać.

 

 

Ehhh to raczej był żart...

 

Ale może kiedyś i tak będzie... moi znajomi angole to mają takie klimaty że gośc z A1 Rallyesport (taka wypozyczalnia rajdówek) WRCem pojechał na trackdaya co by pokazać panom jak się jeździ ;-) Skręcili WRCa na 1 bar i i tak objechał wszystko łącznie z TVR Cerbera i podobnymi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem info, mam nadzieję, że autko już będzie wystrojone i się pojawię. To szkolenie się chyba zapowiada takie całodobowe :D

 

co planujesz na nim powiesić? bombki? łańcuchy? cukierki? :)

 

pozdrawiam!

 

Coś pomyślę, w końcu jest zielone 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbierze się pijacka ekipa z Dolnego Śląska, .

 

 

mówisz o Lucku? ;-)

 

A przepraszam bardzo na dolnym śląsku mieszka nas kilku....dlaczego zawsze na mnie pada posądzenie :wink:

 

biedny Lucuś..tak wszyscy na niego..a on prawie nie pije..on tylko dba o właściwy poziom płynów w ...organizmie..w butelce nie koniecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...