Skocz do zawartości

problem z immobilizerem w forku


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam maly problem. mam mozliwosc kupienia forestera turbo w dobrej cenie z tym ze nie mam mozliwosci przejechania sie nim poniewaz jest uszkodzony immobilizer. i tu pytanie .czy ja sam moge jakos to obejsc zeby uruchomic silnik? czy potrzebny jest elektryk?prosze o szybka pomoc bo cena jest atrakcyjna i nie chce stracic okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podchodz tak goraczkowo do kupna - tylko nieco ochlon bo moze sie okazac ze z tej okazyjnej ceny zrobi sie skarbonka. Najlepiej wez ze soba kogos kto podejdzie do tematu chlodnym okiem.

 

Obawiam sie ze bedizesz potrzebowal pomocy elektronika samochodowego - lub ECU z immobilizerem od podobnego Forysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze rzadko sie spotyka zeby immo padl.

A co mowi wlasciciel - podaje jakies okolicznosci. Czy auto nie bylo zalane? Przyjzyj mu sie dobrze bo rownie dobrze moze byc kradzione - ma inny komputer i immo nie dziala.

Na Twoim miejscu powiedzialbym wlasicielowi ze jak mu zalezy na sprzedazy to niech doprowadzi auto do uzywalnosci - podjedzie do serwisu lub elektronika i niech zrobi immo. Nie sadze zeby koszt byl strasznie duzy - najwyzej jak bedzie ok - to sie dogadacie z doplatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...