Jump to content

problem z immobilizerem w forku

subar_u
 Share

Recommended Posts

witam. mam maly problem. mam mozliwosc kupienia forestera turbo w dobrej cenie z tym ze nie mam mozliwosci przejechania sie nim poniewaz jest uszkodzony immobilizer. i tu pytanie .czy ja sam moge jakos to obejsc zeby uruchomic silnik? czy potrzebny jest elektryk?prosze o szybka pomoc bo cena jest atrakcyjna i nie chce stracic okazji

Nie podchodz tak goraczkowo do kupna - tylko nieco ochlon bo moze sie okazac ze z tej okazyjnej ceny zrobi sie skarbonka. Najlepiej wez ze soba kogos kto podejdzie do tematu chlodnym okiem.

Obawiam sie ze bedizesz potrzebowal pomocy elektronika samochodowego - lub ECU z immobilizerem od podobnego Forysia

powiem szczerze ze rzadko sie spotyka zeby immo padl.

A co mowi wlasciciel - podaje jakies okolicznosci. Czy auto nie bylo zalane? Przyjzyj mu sie dobrze bo rownie dobrze moze byc kradzione - ma inny komputer i immo nie dziala.

Na Twoim miejscu powiedzialbym wlasicielowi ze jak mu zalezy na sprzedazy to niech doprowadzi auto do uzywalnosci - podjedzie do serwisu lub elektronika i niech zrobi immo. Nie sadze zeby koszt byl strasznie duzy - najwyzej jak bedzie ok - to sie dogadacie z doplatami.