Skocz do zawartości

Ostatni Ułęż z Wrooblem ... sobota 27.09.2008


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Bzyk, czy jest sens jechać Legacy MY07 Wagon na taką imprezę? Dodam, że jestem zwykłym 'ulicznym' kierowcą i nigdy nie upalałem, etc, chociaż chęci mam :grin:

Jechać tam czy może najpierw w celach szkoleniowych lepiej wybrać się na Rozetę do Wroobla?

 

Jak mnie nie pogonili z Ułęża z moją 15-letnią GLką (103 herlawe habety... YEAH! :twisted: ), to myślę, że nie masz się co martwić ;). Dodam, że był to mój debiut w tego typu imprezie.

 

Co do pogody na oszczędzanie opon, to słyszałem coś zupełnie przeciwnego: słońce i +15C :???:

 

P.S. Korzystając z okazji się dopiszę:

 

1. Bzyk

2. ogorass

3. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

2.

3.

4. Bzyk

5.

6. ogorass

7. Simonides

 

wchodze w to a co :) przy okazji pozwolilem sobie poprawic bo rozumiem ze pare osob juz jest jako "puste miejsca"

 

Będzie Mercedes AMG 650 KM, BMW M5 507 KM

 

dobrze chociaz to inna liga :twisted: niz moja popierdułka :mrgreen:

 

No to gafę szczeliłem... :oops:

 

Co do Merca i Beemki, to na pocieszenie powiem, że M5 waży ponad 2 tony ( :shock: ), a od Merca Mr. Wróblewski wykręcił moją potworną maszyną czas raptem 10s gorszy (2:50 dla Merca, 3:00 Impreza GL by Wroobel) :shock: :twisted:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Bzyku, powiedziałem, że będę (bo gorąco tego pragnę :twisted: ), ale zapomniałem o jednym drobnym szczególe: urodziny brata... Niestety odpadam :sad: :cry:

 

hehe, i dobrze ... :mrgreen: Póki zawieszenia nie poprawię to nie przyjeżdzaj bo mnie nerwy biorą :mrgreen:

 

:wink:

 

[ Dodano: Sro Wrz 24, 2008 4:11 pm ]

Bzyk, czy jest sens jechać Legacy MY07 Wagon na taką imprezę? Dodam, że jestem zwykłym 'ulicznym' kierowcą i nigdy nie upalałem, etc, chociaż chęci mam :grin:

Jechać tam czy może najpierw w celach szkoleniowych lepiej wybrać się na Rozetę do Wroobla?

 

 

Śmiało !!! Ja cały poprzedni rok jeżdziłem Legacym 2006 2,0 LPG :-)

Dawał radę i to nieżle

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.
Będzie Mercedes AMG 650 KM, BMW M5 507 KM

 

dobrze chociaz to inna liga :twisted: niz moja popierdułka :mrgreen:

Co do Merca i Beemki, to na pocieszenie powiem, że M5 waży ponad 2 tony ( :shock: ), a od Merca Mr. Wróblewski wykręcił moją potworną maszyną czas raptem 10s gorszy (2:50 dla Merca, 3:00 Impreza GL by Wroobel) :shock: :twisted:

:mrgreen:

 

no wlasnie, wszystko zalezy od umiejetnosci... jesli bedzie w dodatku mokro to nie pomoze to AMG/M3 (szczegolnie jesli kierowcy nie ogarniaja), ostatnio widzialem jak Marcin Mazda MX-5 110KM objezdzal np. Porsche 911 355KM, zatem nie nalezy sie stresowac tylko jezdzic i sie uczyc, uczyc, uczyc... ja tez obralem ta droge :mrgreen:

 

Bzyk, czy jest sens jechać Legacy MY07 Wagon na taką imprezę? Dodam, że jestem zwykłym 'ulicznym' kierowcą i nigdy nie upalałem, etc, chociaż chęci mam :grin:

Jechać tam czy może najpierw w celach szkoleniowych lepiej wybrać się na Rozetę do Wroobla?

 

stary, jechac nic sie nie bac :razz: na pewno lepiej byloby zaczac od 2h rozety ale jak powiesz ze jestes pierwszy raz to tez sie wiele nauczyc i zobaczysz czy Ci sie podoba. Bzyk z tego co wiem to objezdzal Legasiem wiele WRX'ow wiec pojechac tez czym jest jak widac.

 

Niestety nie dam razy przyjechac... samochod stoi juz 3tygodnie w garazu i prosi "zabierz mnie na pojezdzawke do Uleza"... bardzo zaluje ze nie dam rady...

 

Zycze wszystkim udanej zabawy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechać tam czy może najpierw w celach szkoleniowych lepiej wybrać się na Rozetę do Wroobla?

 

Ja byłem 2 tygodnie temu po raz pierwszy i nie żałuję chociaż zostałem objechany przez prawie wszystkie auta ( poza golfem TDI :twisted: ).

Potem pojechałem na Rozetę i co nieco złapałem. Jednym słowem warto pod każdym względem - szkoda, że nie mogę się zjawić w sobotę.

 

Zawsze jest szansa zabłysnąć :smile:

 

Parafrazując popularną reklamę:

 

Koszt paliwa: 250 PLN

Pojeżdzawka: 200 PLN

 

Objechać wypasione AMG 650 KM bezcenne :mrgreen:

 

Za wszystko inne zapłacisz kartą itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze szybkie Sti* (np. Bzyk) bdzie 5-10sek przed AMG/M5 (w zaleznosci od ustawienia proby)

 

dajcie znac jakie byly wyniki

 

Bzyk - myslisz, ze jak bedzie jeszcze "pogoda" w tym roku to Wrobel "namowi" sie na kolejny Ulez (o ile nie wynika to z innych ograniczen) ?

 

* mam na mysli nie tylko szybkie auto ale i drajwera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

2.

3.

4. Bzyk

5.

6. ogorass

7. Simonides

8. Niebieski

9. Endrju

10. aerospin

11.Gazik

12. juRassic

 

Będę pierwszy raz i w zwiąku z tym mam pytanie czy jest też jakaś część szkoleniowa dla początkujących czy tylko ściganie? :twisted:

Mógłby ktoś zamieścić jakis plan jak tam dotrzeć z Wawy?

A może grupa warszawska się spotyka w jakims punkcie i dalej razem jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będę pierwszy raz i w zwiąku z tym mam pytanie czy jest też jakaś część szkoleniowa dla początkujących czy tylko ściganie?

Mógłby ktoś zamieścić jakis plan jak tam dotrzeć z Wawy?

A może grupa warszawska się spotyka w jakims punkcie i dalej razem jedzie?

 

Od Warszawy:

 

Z Wawy wyjeżdzasz 17-tką na Lublin, za Rykami (ok. 90km od Wawy) dojeżdżasz do wioski o wdzięcznej nazwie 'Moszczanka'. W wiosce tej skręcasz w lewo na Kock.

Z drogi na Kock skręcasz w lewo na Nowodwór (po ok. 6km), po jakimś 1 km po prawej zobaczysz płot, w płocie bramy. Wjazd przez drugą.

 

Alternatywnie:

 

Wyjeżdzasz z Wawy Wałem Międzyszewskim na drogę nr 801. Dojeżdżasz nią do Dęblina (ok. 90km od Wawy), w którym to kierujesz się na Kock drogą nr. 48 (właściwie to wystarczy jechać prosto przez miasto). Dojeżdżasz do skrzyżowania z 17-tką i od tego momentu jak wyżej.

 

Tu jest lotnisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...