Skocz do zawartości

POLISH MATCH TOUR z SUBARU


ZPACEMAN

Rekomendowane odpowiedzi

SUBARU sponsorem regat BRE BANK Grand Prix Polski w Match Racingu z cyklu POLISH MATCH TOUR w Iławie w dniach 27-28.09.

Jako żeglarz i osoba czynnie udzielająca się w tej imprezie, cieszę się, że taka firma próbuje wiązać się z tym sportem i wiem, że będzie to będzie zauważone i podziwiane przez całą żeglarską Polskę.

Jako gość stojący przed zmianą samochodu rozważam intensywnie wtbór Outbacka, ale nie znam tej fury i się waham, więc proszę o sugestie. Z drugiej strony to niezłe auto do ciągnięcia łódki... No i jak by nie było, dość indywidualne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwości dotyczą przy wersji 2.0D:

1. skrzynia 5 a nie 6 biegowa...

2. GPS bez polskich map

3. szumy przy dużych prędkościach (szybko jeżdżę i dużo gadam przez tel. więc to dla mnie istotne)

4. jakość serwisu

5. no i tak ogólnie, czy technologicznie jest to auto najnowszej generacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Ujmę to w ten sposób. Nie da się Subaru scharakteryzować suchym opisem. Idź do dilera, odbądź co najmniej pół godzinną jazdę próbną i jeżeli nie będziesz chciał wysiąść to kup nie zważając na wszystkie wątpliwości. Jeśli "tego" nie poczujesz, to idź po inny samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwości dotyczą przy wersji 2.0D:

1. skrzynia 5 a nie 6 biegowa...

2. GPS bez polskich map

3. szumy przy dużych prędkościach (szybko jeżdżę i dużo gadam przez tel. więc to dla mnie istotne)

4. jakość serwisu

5. no i tak ogólnie, czy technologicznie jest to auto najnowszej generacji...

 

5 biegów wystarcza, są przyzwoicie zestopniowane (drugi trochę za krótki)

szumy nie są większe niż w innych autach tej klasy

serwis jakiś znajdziesz (ja jeżdżę do wawy 130km)

technologicznie to jak spadnie deszcz to wszystkie (większość )auta najnowszej generacji tulą uszy, a na suchym i tak nie pojedziesz za ostro bo nie ma gdzie :razz:

brak polskich map to ból rzeczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUBARU sponsorem regaty BRE BANK Grand Prix Polski w Match Racingu z cyklu POLISH MATCH TOUR w Iławie w dniach 27-28.09.

Jako żeglarz i osoba czynnie udzielająca się w tej imprezie, cieszę się, że taka firma próbuje wiązać się z tym sportem i wiem, że będzie to będzie zauważone i podziwiane przez całą żeglarską Polskę.

Jako gość stojący przed zmianą samochodu rozważam intensywnie wtbór Outbacka, ale nie znam tej fury i się waham, więc proszę o sugestie. Z drugiej strony to niezłe auto do ciągnięcia łódki... No i jak by nie było, dość indywidualne ;)

 

Witamy.

 

My też się cieszymy, że marka Subaru chce sie identyfikować ze sportami wodnymi. Osobiście mam kilku Klientów mocno powiązanych z Freestajlowymi dyscyplinami sportu i są to ludzie, którzy chcą i potrafią identyfikować się z naszą marką. Subaru to wolność. Wiem, krótki slogan ale w gruncie rzeczy prawdziwy. Nie rzucasz się w oczy ale cenisz sobie dynamizm i łatwość w pokonywaniu przeszkód. Lubisz wyzwania a nie chcesz rezygnować z bezpieczeństwa - Subaru jest dla Ciebie. Nie zapominaj, że w wielu przypadkach Subaru jest tak brzydkie, że aż piękne - to jest wrodzony indywidualizm. Ale w gruncie rzeczy to się świetnie prowadzi- Subaru trzyma się każdej drogi :mrgreen: :wink:

 

ZPACEMAN napisał/a:

Wątpliwości dotyczą przy wersji 2.0D:

1. skrzynia 5 a nie 6 biegowa...

2. GPS bez polskich map

3. szumy przy dużych prędkościach (szybko jeżdżę i dużo gadam przez tel. więc to dla mnie istotne)

4. jakość serwisu

5. no i tak ogólnie, czy technologicznie jest to auto najnowszej generacji...

 

 

Nic tak dobrze nie zrobi jak jazda testowa. Szczególnie zwracam uwagę na biegi 3 i 4 - fajne takie długie, do wyprzedzania idealne a i redukcje świetnie przyswajają :!:

 

Niestety. Brak map. Ale funkcja odtwarzania DVD i dotykowy komputer pokładowy (sporo ciekawych funkcji ofpowiedzialnych za wewnętrzne ustawienia auta). Świetna Europa.

 

Nie słyszałem. Bardziej za te szumy odpowiadają uniwersalne opony. Szyby nie mają wpływu.

 

Być może. Ja osobiśćie tego nie doświadczyłem bo niby jak :wink: Na pewno będzie już tylko lepiej i na pewno nie wynika to z faktu, że było już bardzo źle. Przypominam, że Subaru jest jedyną chyba marką w historii, która w całośći swojego istnienia nie zanotowała spadku sprzedaży :!:

 

Subaru ma przewagę dzięki technice. W wielu dziedzinach. A wszystko to już tak od dobrych kilkudziecięciu lat - od zawsze już boxer i symetryczny napęd wszystkich kół . Silnik 2.5 Turbo po raz kolejny nagrodzony jako najlepsza jednostka o pojemnośći 2.5 litra. A teraz ten boxer diesel - w przyszłym roku puchar w kategorii diesla jest nasz :cool:

 

Zachęcam, nie będzie Pan żałował :smile:

 

Pozdrowienia

raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to w ten sposób. Nie da się Subaru scharakteryzować suchym opisem. Idź do dilera, odbądź co najmniej pół godzinną jazdę próbną i jeżeli nie będziesz chciał wysiąść to kup nie zważając na wszystkie wątpliwości. Jeśli "tego" nie poczujesz, to idź po inny samochód

 

Bardzo słusznie. Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Rzeczywiście aby się przekonać lub zniechęcić trzeba pojeździć i powiem, że 30min. to mało, bo zróżnicowanie warunków na naszych drogach jest spore a i trzeba wyrzucić z siebie odruchy z obecnego auta, na co potrzebne jest trochę czasu, więc postaram się dogadać z dealerem i wyciągnąć od niego OBKa przynajmniej na 3-4h.

Już w Iławie pewnie wyrobię sobie pierwsze opinie, bo tam Subaraki się pojawią.

 

Crist: "to auto ma ciągnąć łodki?"

W roku robię z łódka na haku ok 5000-6000km, więc dość niewiele a i ona nie jest zbyt ciężka, bo z przyczepą ok 1000-1100kg. Poza tym reszta głównie na długich trasach ok 70tyś rocznie na duzych prędkościach, więc generalnie auta moje sa dość mocno eksploatowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łodka lekka to moze Legacy kombi weź też pod uwage? jak dla mnie to najładniejsze subaru w tym momencie (ok najmniej brzydkie :) I na gonienie po autostradach minimalnie lepsze bo nizsze. Chyba ze te km to po polskich drogach to wtedy faktycznie tylko Outback albo Forester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...