Skocz do zawartości

Gdzie najlepszy lakiernik w Trójmiescie?


Navyman

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy,

 

Poszukuję bardzo dobrego zakładu lakierniczego w Trójmiescie, a najlepiej w Gdyni. Zależy mi na jakości, solidności, terminowości, a cena juz nie jest tak istotna. Mam do pomalowania i zamontowania spojler pod zderzak przedni do Subaru Legacy sedan 2.0 MY08 z katalogu oryginalnych akcesoriów. Zależy mi na tym aby robota została wykonana perfekcyjnie. Nadmieniam, że moje auto nie posiada gwarancji dlatego nie musze tego robic za posrednictwem Dealera Subaru. Poza tym, wiadomo nie od dzis, ze jakosc warsztatow wspolpracujacych z Dealerami nie zawsze jest najwyzsza.

Prosze o jakies rekomendacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy,

 

Poszukuję bardzo dobrego zakładu lakierniczego w Trójmiescie, a najlepiej w Gdyni. Zależy mi na jakości, solidności, terminowości, a cena juz nie jest tak istotna. Mam do pomalowania i zamontowania spojler pod zderzak przedni do Subaru Legacy sedan 2.0 MY08 z katalogu oryginalnych akcesoriów. Zależy mi na tym aby robota została wykonana perfekcyjnie. Nadmieniam, że moje auto nie posiada gwarancji dlatego nie musze tego robic za posrednictwem Dealera Subaru. Poza tym, wiadomo nie od dzis, ze jakosc warsztatow wspolpracujacych z Dealerami nie zawsze jest najwyzsza.

Prosze o jakies rekomendacje.

Pozdrawiam

 

Drywa Serwis, na wylocie z Gdyni (Chwaszczyńska) w kierunku Chwaszczyna po prawej stronie. Robiłem tam wszystkie stłuczki i było OK, poza tym wiem, że conajmniej kilku dilerów trójmiejskich tam robi Honda, Volvo ...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie się gdzieś indziej dowiedziałam, że na tyłach pewnego warsztatu na Chwaszczyńskiej jest taki blacharz - lakiernik.

Navyman, jakby co to mogę podać Ci więcej szczegółów na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwę mogę sobie kupić w ASO, albo gdzie indziej :wink: , nie wiem co zrobię z drzwiami, bo rozbieżności cenowe są co najmniej zastanawiające. Szukam kogoś, kto mi to naprawi i będę musiała kupić 1 listwę. Co ciekawe różne ASO mają różne ceny na listwy :roll: . Na razie się zastanawiam, co najgorsze zima tuż tuż :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...
  • 2 miesiące temu...
  • pumex1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...