Skocz do zawartości

[Kraków] KJS ANWA - niedziela - 21 września


matt

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie dziś wszedłem na listę zgłoszeń Anwy, sprawdzając czy powiększa się konkurencja w mojej klasie (4) i normalnie zdębiałem jak zobaczyłem klasę 5 ....... same wybitne nazwiska dołączyły :mrgreen:

 

Panowie Kubek, Alex i Daniel, powiedzcie czy to gmina wieliczka jakiś sponsoring uskutecznia w związku z tym, że 4 próby z 10 odbywają się na jej terenie i wspiera "swoich", że tak nagle się zgłosiliście czy co? :mrgreen:

 

.... a tak na serio, to już dawno nie było na Anwie tak (teoretycznie) fajnych prób jak będzei w niedziele, więc słuszna decyzja :grin: .....

 

pozdr. matt

P.S. Alex, swoim jedziesz czy ze stajni Carfit Rent ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skromnie zauwazyc ze tez jade :P Tyle, ze ja obstawiam tyly, nawet 1 porzadnego boka nie zapialem jeszcze GT'kiem, wiec nie mam zielonego pojecia gdzie lezy granica przyczepnosci tego auta.

 

Skad wiesz ze proby beda fajne? Bardziej os'owe niz pacholkolandia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to git ...... a czemu to tak dziwnie, do krk na KJS specjalnie przyjeżdżasz czy przy okazji wizyty w krk sposób na niedzielne popołudnie ;P

 

znaczy na fajnych/ zróżnicowanych terenach będą rozegrane, dwa place w wieliczce (oba dużo syfu), lotnisko w czyżynach (płyty beton ale więcej przestrzeni), baza anwa rzemieślnicza (pomiędzy budynkami, asfalt z łacznikiem szutrowym) no i najgorsze czyli eurostar tzw maxi (mega dziury, wyryp, beton troche szutru).... w kwietniu jak jechałem anwe to 6 na 9 prób było na maxi, więc to w ogóle bezsensu jazda była ....... a tym razem wrócili do starej dobrej ANWY

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to git ...... a czemu to tak dziwnie, do krk na KJS specjalnie przyjeżdżasz czy przy okazji wizyty w krk sposób na niedzielne popołudnie ;P

 

Bo akurat w ten weekend moge :) A gdzie indziej nic ciekawego nie ma (chyba). Na imrpreze w tychach nie-ASO nie dam rady potem itd - a, no i niedosyt jezdzenia mam :P.

A dodatkowo, jest okazja pochodzic sobie w sobote po Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie na PW jakiś namiar telefonicznokomórkowey - będę po 15 w Krakowie i bym się chętnie jeszcze podłączył pod opowieści o bokach, złej zmiany biegów czy innych krzywych karabinach - telefon do kogoś, który ogarnia małopolską frakcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze o jakies namiary, gdzie i o ktorej sie rozpoczyna ten KJS, jak mozna to full program bo chetnie bym przyjechal poogladac.

 

Ja moze też przyjade poogladac jak nie bedzie lało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie odcinki + godziny startów pierwszej załogi, nie podałem jedynie wieliczki- targowiska

 

1) Eurostar - ul. Centralna, plac na przeciwko Selgrosa - 10.13; 12.56

2) Anwa Baza - ul. Rzemieślnicza, przy zajezdni MPK Łagiewniki - 10.39; 13.22

3) Lotnisko - Czyżyny - na przeciwko Krokusa (geant) - 12.38; 15.21

4) Wieliczka - ul. Pułaskiego, plac obok marketu Plus - 11.22; 14.05

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie odcinki + godziny startów pierwszej załogi, nie podałem jedynie wieliczki- targowiska

 

1) Eurostar - ul. Centralna, plac na przeciwko Selgrosa - 10.13; 12.56

2) Anwa Baza - ul. Rzemieślnicza, przy zajezdni MPK Łagiewniki - 10.39; 13.22

3) Lotnisko - Czyżyny - na przeciwko Krokusa (geant) - 12.38; 15.21

4) Wieliczka - ul. Pułaskiego, plac obok marketu Plus - 11.22; 14.05

 

pozdr. matt

 

Eurostar to po drugiej stronie M1, tam gdzie jakies stare hale i kominy sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt z tego co widzę to Alex chyba na prawym u Jaśka jedzie

Właśnie wróciłem z kilkudniowej podróży, a tu niespodzianka :shock:

Komuś musiało sie mocno pokręcić :mrgreen: Fakt, że jeden z zawodników będzie jechał w moim kasku, ale żeby wpisywać mnie na listę startową.. :roll: :mrgreen:

EDIT. Widzę, że ja to pikuś. Daniel Zawdzki jedzie jednocześnie jako kierowca i pilot w dwóch różnych autach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po imprezie, pogoda wilgotna ;) lało, nie lało, lało, nie lało i tak w kółko

Daniel gdyby nie kara za spóźnienie... byłoby pierwsze miejsce, ale oglądało się bardzo przyjemnie :)

matt 3 w klasie i 9 w generalce :)

 

fotki jak zwykle:

www.charlie.oz.pl/KJS_itp/2008-09_Anwa

 

WRCfan, ja byłem na Rzemieślniczej na przejazd matta, a później Wieliczka do końca pierwszego przejazdu i ponad połowa drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i oglądałem. Pogoda była straszna. Lało non stop.

Niestety słaby wynik Subaraków z Forum to efekt nałożonych kar za spóźnienia :evil:

Daniel na próbach był zdecydowanie najszybszy i generalkę miałby bez problemu....ale rozmowa z Panami w białych czapkach kosztowała go 10 min spóźnienia....i coś tam jeszcze ;) Jasiek ( hondatanio) też stanąłby na pudle. On natomiast za szybko wjechał na PKC i....

Zwyciezcą eliminacji w klasie 4 został pięknie jadący Piotr Krasny...który dawniej podróżował Imprezą

Bugi (EVO IX) na pierszej próbie rozciął oponę i nie mając rezerwy musiał się wycofać :sad:

Kubek chyba przestraszył się konkurencji :mrgreen: , bo nie stanął na starcie :sad:

Na pochwałę zasługuje matt,który bardzo ładnie pokonał próbę na której zebrał oklaski między innymi od samego ALa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel pokazał kawał naprawdę dobrej jazdy. Widziałem co prawda tylko jego drugi przejazd na maxi, który był niesamowity :shock: płynny, efektowny i efektywny - gratulacje! Jak później sam powiedział, pierwszą próbę pokonał z czasem lepszym o sekundę. Żałuję szczerze, że nie widziałem drugiego przejazdu, było co oglądać.

 

[ Dodano: Czw Wrz 25, 2008 5:34 pm ]

Przepraszam, poprawka - * Żałuję szczerze, że nie widziałem pierwszego przejazdu, było co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla Daniela wielkie gratki i podziekowania za pierwszy PS bo ja niestety wyłapałem tam Taryfe i dzieki temu ze wykręcił taki czas strata do nadrobienia wyniosła tylko albo aż 35s. No i zdażyło sie kilka błędów, kara za linie mety a i jazda za oponką rano po Krk na dojazdówce do najmilszych chwil się niezalicza, wiec jadąc na niższym profilu opony ryzykując uszkodzeniem dyfra i ostatni PS na awaryjnych wszystko było ok. a Subarka z lewego boku przez w.w oponke niechciała się ustawiać do jazdy na wprost. Próby bardzo fajne i szybki a do podium czy do Daniela jak kto woli zabrakło aż 0,9s pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...