Skocz do zawartości

Zawieszenie Tein do STi 03


kogii

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dybry

okazuje sie ze musze wymienic tylne amory... zamiast seryjnych, rozwazam aftermarketowe, takie jak np te:

http://www.scoobyworld.co.uk/catalog/pr ... ts_id=1475

 

warto? ktos ma, uzywa?

jakie odczucia, jak komfort i w ogole? a moze szukac czegos innego?

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy dobrym pomyslem jest wymiana tylko tylu, ale moge sie mylic.

nie mylisz sie :razz:

zamiast wymieniac tylko tylu w serwisie subaru, rozwazam kupno takiego zestawu teina, do ktorego zapodalem link - jak szalec to szalec, wymienie calosc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ujeżdżam na zestawie TEIN SS (wymiana nastąpiła również na skutek stukających tylnych amorów). Mam zestaw z "top mount" - fajna sprawa bo można pochylenie przednich kół sobie regulować jak się chce i kiedy się chce :wink:

Jak chcesz ten zestaw zainstalować musisz wkalkulować, że auto ci "siądzie" z 4-5 cm - co czasem jest problemem.

Ja wymieniłem jednocześnie ze zwiechą sworznie wahacza i wstawiłem zamiast seryjnych tylnych tulei wahacza ALK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks: mam samochód taki jak Twój (tzn. ciut słabszy :mrgreen: ), z tyłu siedzą KYB Ultra SR i po przejechaniu ok. 1000km już chyba coś puka, a generalnie oszczędzam zawias na naszych drogach (może to przednie amory zagłuszają tylne :mrgreen: na 100% pewien nie jestem). Chodzi mi tylko o to, że te KYB lubią się czasami podobno rozlać :mrgreen: Także nie są też jakimś super rozwiązaniem, a poza tym pracują całkiem fajnie (charakterystyka ja seria fakt). 2 amorki na tył można kupić za ok 1500-1600zł.

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KYB Ultra SR i po przejechaniu ok. 1000km już chyba coś puka
i będzie pukało :lol: :!: bo jak znam życie mechanik jak to zakładał skręcił tak jak mu pasowało, a tam trzeba zastosowac pewien myk. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit wlasnie na tym teraz jezdzi i ma ciekawe przemyslenia, na pewno sie podzieli.

no wlasnie, drogi carficie, podzielisz sie? :razz:

 

Podziele, jak bede miał coś wiecej w tym temacie do powiedzenia. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zadac pytanie odnosnie zawiasu. Jak zminimalizowac przechyly w zakretach bez zmieniania seryjnego zawieszenia ? I czy wystepuje Super Street do WRX'a MY08 non STi ? patrzylem na stronie Tein'a ale z tego co widze to tylko jest do sedana albo do ST :evil: i. Wie ktos moze czy do mojego samochodu jest osiagalny SS ?

Bardzo prosze o odpowiedzi.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zadac pytanie odnosnie zawiasu. Jak zminimalizowac przechyly w zakretach bez zmieniania seryjnego zawieszenia ? I czy wystepuje Super Street do WRX'a MY08 non STi ? patrzylem na stronie Tein'a ale z tego co widze to tylko jest do sedana albo do ST :evil: i. Wie ktos moze czy do mojego samochodu jest osiagalny SS ?

Bardzo prosze o odpowiedzi.

 

 

Pozdrawiam

 

możesz założyc grupsze stabilizatory, oraz wymienić sprężyny nie zmieniając amortyzatorów

Z tego co wiem to jest juz SS do MY08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dybry

okazuje sie ze musze wymienic tylne amory... zamiast seryjnych, rozwazam aftermarketowe, takie jak np te:

http://www.scoobyworld.co.uk/catalog/pr ... ts_id=1475

 

warto? ktos ma, uzywa?

jakie odczucia, jak komfort i w ogole? a moze szukac czegos innego?

pozdrowka

 

 

Mam załozonego SS ale bez gornych mocowan i jest naprawde ok. Podobno te gorne mocowania ktore sa regulowane potrafia na polskich drogach sie poprzestawiac niestety:( no i oczywiscie z minusow to jest twardo ale rekompensuje to zabawa na zakretach. 4 łapy w połaczeniu w SS :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...