Jump to content

Recommended Posts

Sebastian.R, właśnie się zapisałem ... czekam na potwierdzenie, ale to formalność :mrgreen: więc ... do zobaczenia :!:

[ Dodano: Czw Wrz 18, 2008 10:41 am ]

Sebastian.R, potwierdzone. Do zobaczenia :wink:

Farta masz chyba - bo podobno miejsc juz nie bylo.

Albo... cala grupa ma pecha i znowu zrobia grupe 16 osobowa - wtedy jestem na sjs po raz ostatni.

Anyway - do zobaczenia we wtorek :)

Sebastian.R, zapytałem specjalnie przy zapisach ile będzie samochodów - dostałem informację, że razem ze mną 5 ... więc optimum :wink: Przy większej ilości to byłaby już "kicha".

Do zobaczenia :!:

No mnie kiedys tak szczesliwie zrobiono, ze na torze mialy byc 2 grupy po 8. Koniec koncow polaczono je i jezdzilismy w 14 albo 16 aut ( w zeszlym roku to bylo). Po torze kolka to jeszcze spoko, ale manewry same w 16 aut to byla tragedia.

Tak do 8 jest optymalnie :) Pozdro.

Nie wiecie czy w planach jest SJS dla posiadaczy imprez ?

Czym ten kurs rozni sie od zwyklych stopni I i II ? (oczywiscie oprocz samochodow)

dominikt, 2-3 razy do roku są specjalne szkolenia dla posiadaczy nowych Imprez turbo, kupionych w SIP - o to Ci chodzi ?

:arrow: http://www.sjs.pl/szkolenia/?pg=szkolenia,ind&id=19

:arrow: http://www.sjs.pl/szkolenia/?pg=wydarzenia&id=141

Jest to tak naprawdę trochę "przeciągnięty w czasie" I stopień.

Szkolenie jest 3-dniowe, darmowe (teoretycznie, bo za hotel płacisz sobie sam, więc nie do końca :)

... Widzę, że Ty masz MY05 ... więc jeśli chodzi Ci o jakieś "specjalne szkolenie" dla właścicieli Imprez, to nie ma takich - ale prawie na każdym szkoleniu można trafić Subaraka (ja ostatnio byłem na II stopniu z Punto, Astrą, 206 i Yarisem :wink:, teraz widzę, że obstawa będzie mocna) - zapisz się najpierw na I stopień, potem kilka razy na II stopień (mimo wiary we własne umiejętności, polecam właśnie taką kolejność :mrgreen: )

ukiman, dzieki za info ! dokladnie o to mi chodzilo.

Impreza jezdze od maja tego roku i nie uwazam sie za swietnego kierowce. Chetnie sie przeszkole. Ostatnio zrobilem pare modow w wrx'ie, takze musze go jeszcze wystroic i odrazu zapisuje sie na I stopien.

Btw. czy sa tez jakies specjalne zimowe szkolenia ?

dominikt, zimowe szkolenia są o tyle specjalne że odbywają się zimą :mrgreen: ... czyli zasadniczo ćwiczysz to samo, tylko w zupełnie innych warunkach, dlatego warto powtarzać szkolenie kilka razy w roku ...

13 października jestem wstępnie na I stopień

ps. Sebastian zmień może tytuł tematu na bardziej ogólny o SJS bez dat i stopni, co by można było kontynuować ten wątek dla dobra ogółu i wspólnych wyjazdów :mrgreen:

było fajnie...

5 autek, najpierw były "stałe fragmenty gry" a potem upalanka na małym torze...

pozostał niedosyt i oczywiście wiele pretensji do siebie - ale mam zamiar zintensyfikować ćwiczenia...

pozdr dla Ukimana którego widziałem po raz pierwszy :mrgreen:

l.

Sebastian.R, no weź ... SJS też ludzie ... rozmawiałeś z nimi :?: nie przełożą Ci szkolenia na następny temin :?: :?: Jak nie to im powiedz, że z forum Subaru nikt już nie zapłaci z góry :mrgreen:

gpruszko, rozwiązanie mało funkcjonalne :!: Lepiej zakładać osobne wątki dla osobnych szkoleń (moim zdaniem).

luki, pozzdrowienia ... :!: Czarny WRX SK ****F :?: