Skocz do zawartości

II stopien SJS


Sebastian.R

Rekomendowane odpowiedzi

Farta masz chyba - bo podobno miejsc juz nie bylo.

 

Albo... cala grupa ma pecha i znowu zrobia grupe 16 osobowa - wtedy jestem na sjs po raz ostatni.

 

Anyway - do zobaczenia we wtorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie kiedys tak szczesliwie zrobiono, ze na torze mialy byc 2 grupy po 8. Koniec koncow polaczono je i jezdzilismy w 14 albo 16 aut ( w zeszlym roku to bylo). Po torze kolka to jeszcze spoko, ale manewry same w 16 aut to byla tragedia.

 

Tak do 8 jest optymalnie :) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt, 2-3 razy do roku są specjalne szkolenia dla posiadaczy nowych Imprez turbo, kupionych w SIP - o to Ci chodzi ?

:arrow: http://www.sjs.pl/szkolenia/?pg=szkolenia,ind&id=19

:arrow: http://www.sjs.pl/szkolenia/?pg=wydarzenia&id=141

 

Jest to tak naprawdę trochę "przeciągnięty w czasie" I stopień.

Szkolenie jest 3-dniowe, darmowe (teoretycznie, bo za hotel płacisz sobie sam, więc nie do końca :)

 

... Widzę, że Ty masz MY05 ... więc jeśli chodzi Ci o jakieś "specjalne szkolenie" dla właścicieli Imprez, to nie ma takich - ale prawie na każdym szkoleniu można trafić Subaraka (ja ostatnio byłem na II stopniu z Punto, Astrą, 206 i Yarisem :wink:, teraz widzę, że obstawa będzie mocna) - zapisz się najpierw na I stopień, potem kilka razy na II stopień (mimo wiary we własne umiejętności, polecam właśnie taką kolejność :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukiman, dzieki za info ! dokladnie o to mi chodzilo.

Impreza jezdze od maja tego roku i nie uwazam sie za swietnego kierowce. Chetnie sie przeszkole. Ostatnio zrobilem pare modow w wrx'ie, takze musze go jeszcze wystroic i odrazu zapisuje sie na I stopien.

 

Btw. czy sa tez jakies specjalne zimowe szkolenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było fajnie...

5 autek, najpierw były "stałe fragmenty gry" a potem upalanka na małym torze...

pozostał niedosyt i oczywiście wiele pretensji do siebie - ale mam zamiar zintensyfikować ćwiczenia...

pozdr dla Ukimana którego widziałem po raz pierwszy :mrgreen:

l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R, no weź ... SJS też ludzie ... rozmawiałeś z nimi :?: nie przełożą Ci szkolenia na następny temin :?: :?: Jak nie to im powiedz, że z forum Subaru nikt już nie zapłaci z góry :mrgreen:

 

gpruszko, rozwiązanie mało funkcjonalne :!: Lepiej zakładać osobne wątki dla osobnych szkoleń (moim zdaniem).

 

luki, pozzdrowienia ... :!: Czarny WRX SK ****F :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...