Skocz do zawartości

subaru na KJS-y


sfaragdas

Rekomendowane odpowiedzi

Co do 360 na przyczepnym asfalcie, to seryjnym samochodem nie polecam tego robić za pomocą ręcznego, bo po pierwsze jest to cholernie ciężkie do wykonania, a po drugie napędy dostają mocno w kość. Jak trochę popada, ewentualnie na gównianych oponach czemu nie :D A tak kręci się pro

http://www.youtube.com/watch?v=pAP4IZRCJcs&feature=related]Kajto

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednemu szkoda, drugiemu nie.

 

Trudno się z tym nie zgodzić. :cool: :mrgreen:

 

Mi byłoby szkoda mieć Imprezę i nie spróbować co tak naprawdę auto potrafi (i ja) i do czego jest stworzone :twisted:

 

Wszystko zależy od tego jaką ma się Imprezę i jaki ma się budżet. Jak oglądałem niedzielny KJS, to gdybym miał dopieszczoną i w miarę nową Imprezę, to nie zdecydowałbym się na udział. Byłoby mi naprawdę szkoda samochodu. Jakkolwiek przykład Blue pokazuje, że mój tok myślenia nie musi być obowiązujący. :wink:

 

Z drugiej strony zastanawiałem się ostatnio jaki samochód byłby dobry do uniwersalnego użytku - czyli i do pojechania po zakupy, i do jakiegoś KJS-u i do powiedzmy Ułęża. W zasadzie wybór zawęził mi się do GT i Sti. Ale nie wiem czy Legaś też nie byłby ciekawy. :wink: Trudno się zdecydować gdy trzeba dobrać uniwersalnie i nie można sobie pozwolić na 2-3 różne samochody. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega przez 4 godziny udowadniał mi wzorami dlaczego wypadłem na zakręcie z drogi, prędkość, współczynnik przyczepności i jakieś tam coś tam podstawiał do wzorów, skracał, wyprowadzał inne. Poszły przy tym 2 flaszki 0,7 a dla mnie było to prostsze - za szybko było i już, a chłopina męczył się 4 godziny :mrgreen:

 

To są bardzo ciekawe rzeczy. I można grubaśną książkę o tym napisać.Owszem można metodą prób i błędów wiele się nauczyć.Jednak jak ktoś zaczyna opowiadać jak działają siły i jak żyć z nimi w zgodzie to szczena opada.

Ja zawsze lubiłem poczytać o co w tym wszystkich chodzi z punkty widzenia dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, hmm napewno Cie stać na drugie auto ;-)

 

Wariant 1 np:

mam subaru a gratis dostalem malucha fiata 126p ale to od kogos innego ;-)

i mozna tak ze rano do pracy maluszkiem smigasz ;-) czysta ekonomia 6l na miescie ;-) a po pracy subcia ;-) poki co jakos do malucha nie siadam ;)

teraz zalezy na czym Ci zalezy na ekonomi czy to raczej malo wazne??

 

Wariant 2.

bo mozesz se tez jakiegos klekota na dupowoza kupic na "miasto" tak zwany ;-) a po pracy na zabawy czy na wyjazdy rodzinne i zrobic tak ze masz dwa komplety kol ;-) jedne kola na upalenia zabawy itp. a drugi komplet pozadnych opon na wyjazdy rodzinne, dalsze, etc ;-)

 

wariant 3. taki jak 2. ale bez klekota ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogorass, też się tak starałem domyśleć ale wolałem się upewnić ;-)

 

no ja malacza będę zimą katował ;-)

 

no ja niebardzo kminie co to jest malacz moze jakies rozwiniecie :twisted: :cool:

 

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 10:47 am ]

na podorędziu

 

kiełbasa już przegoniła... :-)

mała literówka a tyle radości i pretekstu to OT. ;-)

 

Pozdrawiam,

mc

 

Najmocniej przepraszam ale gdzie ta literówka :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...